Нямам обяснение
Дълго е, но накратко. Тези редове са опит за споделяне, а не вик за помощ. Развеждам се. Едно дете на 9г. Детето като цяло израстна без мен независимо, че полагах усилия с оглед на ситуацията да бъда част от живота и. По професия съм международен шофьор. Това означава, че дълго ме няма в къщи, но и че семейството ми е било задоволено. В тази връзка съпругата ми винаги е била с високи доходи и силно развито чувство за независимост. Една жена съм обичал и не съм и изневерявал. Стремях се дори и със смартфона да бъда част от ежедневието им. Тя се дразнеше. Но когато пращах торбите или когато се прибирах с колата и тя бе пълна с подаръци нямаше проблем. Не съм бил перфектен разбира се, НО не съм изневерявял, не съм пияница, няма хазарт, скъпи коли. Раздавах се. Това дразни жените. Моята жена е по-умна от мен, но и по-глупава за важните неща ат животът. Та мисля, че те обичат тоест жените да бъдат мачкани, но умно и деликатно. Да имат мъж, но и те не знаят какъв. Напоследък усещам, че и дъщеря ми се отдалечава от мен. Оплаква се на майка и, че и двъня 2-3 пъти на ден и си говорим дълго по 7мин. Чух го без да искам докато не бе затворила телефона. Ще допълня, че предлагах на жена ми да се преместим в E, UK или D. Тя отказваше. Защо? Защото взима доста добра заплата за Бг. Но дори и така да е Аз и казвах " Колкото и да взимаш, когато прекрачиш вратата ти си в калта. Ти си на място като джунглата. И там е пълно със зверове" Както и да е! Едно нещо разбрах от личен опит. А ми го казваха. Колкото повече се раздаваш толкова по-прецакан си накрая. Благодарност или дори уважение не очаквай от никого. И наистина ние сме тотално извратен народ що се касае до това какво можем, и как да живеем. Не става да идваш от Гулянци напр., а да живееш като дукесата на Йорк......
Както и да е

Коментари

1.   Какво разбрах аз :
ти си шофьор,
раздавал си се много,
носил си големи торби,
жените искат да ги мачкат,
но не и твоята,
защото взима добри пари,
народът е извратен,
не става и за дукеса от Йорк.

2.   Аз пък разбрах, че понеже жена му вече не го иска и ще се развеждат, целият народ сме скапани и сме му виновни. Защото ние го оженихме за тази.

3.   Така са съвременните жени: 1. Имат лош мъж, но търпят го и страдат. 2. Имат добър мъж, мачкат го и го пъдят.

4.   Аз разбрах, че автора много държи на парите и заради парите не е прекарвал време със семейството си. Пък жена му и сама си е изкарвала достатъчно пари. Сега освен автора да отиде в E, UK или D и с парите да опита да живее като дукесата на Йорк.

5.   Какъв ти е проблемът? Заживей в друга държава и си намери нова жена. Ще имаш деца и от нея. Бившата ти, докато те няма не е стояла на сухо, намерила си е любовник и затова й се седи в БГ. На никой нормален дори и да изкарва повече пари, не му се седи в БГ.

6.   Бийм ме обичамте…!

Чувал ли си я тази приказка? Ей това искат жените за да ги задържиш. Но само и с бой не трябва. Трябва да има и ласки. Изкуство си е да знаеш кога да биеш и кога да галиш. Не си си избрал хубава професия. Тази професия е за самотници. Масово жените на международните шофьори си хващат ебачи или се развеждат. Те имат нужда ежедневно от мъж до себе си и ласки, а не просто от банкомат. Вероятно и в живота на твоята хубосница има друг, но все още не си го разбрал. Чичо ми беше 30г. международен шофьор. И точно по времето на войната в Ирак. Той беше единствения от неговата фирма, който се навиваше да прави курсове до Ирак. Семейството му беше презадоволено с всичко. Децата му и жена му го зарязаха за благодарност и той се пропи. Коша където спеше първородния му внук го напълни с кървави долари от Ирак. И за благодарност малкото ла*йно като порастна го нарече, , Клошар, , Тогава той се разплака пред мен и ме попита това ли заслужава? Умря като самотник в една болница. Намери си вътрешни курсове, за да си често у дома. Зарязвай я твоята парантия, дъщеря ти, ако не те уважава една стотинка не и давай. Хвани си някоя млада гладна циганка, където ще седи у вас ще ти върти къщата и ще те уважава. Може и деца да ти народи, като се прибереш да почистваш семейния уют, а не да ти иди да отидеш да спиш в камиона.

Чингис Хан

7.   Авторе, кажи на жена си да вземе моя с всички екстри- пие по литър, водка , псува, бие, троши, курвар... И подарък ще и дам.