Връзка с женен мъж изневяра
Здравейте.
Със сигурност ще получа много негативни коментари. Да, имам връзка с женен. Ще ме нападение да и аз винаги съм била против и винаги съм си казвала с женен никога. Мои познати приятелки, някой като ми е казвала ами аз с него той е женен и съм и казвала в очите ама как с женен ти не си добре не е нормално. Но да против и сега съм в тази ситуция. Лудо влюбено в него. Живеем в един град и така седят обстоятелствата, че вески ден се засичаме, но пред хората с него сме само ня здравей здрасти трябва да се правим че нищо няма. Пишем си всеки ден постоянно, когато той може вси пак е женен. Държи се много добре с мен всеки ден се чуваме по телефона. По 3-4 пъти в седмицата се виждаме, но когато той може да се измъкне за да имаме повече време двамата. В интимен живот всичките неща преди секса, но се спираме със секса за сега, защото няма смисъл всичко това. Нямаме бъдеще двамата. Той ми казва аз не мога да ти дам това което ти искаш, ти заслужаваш много повече. Но и аз съм лудо влюбена в него, постоянно мисля за него. Като съм с него се чувствам много добре. Все намира да ми пише, По-цели вечери и цяла нощт говорим по телефона и пишем. Не знам какви му са отношенията с жена му. Но за да се занимава с мен постоянно всеки ден вече една година, имам чувство че нещата не вървят между тях.
Някой преминал ли е през този етап.
Грешка е да, аз ще съжалявам, той жена си няма да е остави. Един ден всичко ще приключи и на мен ще ми е гадно. Има си жена и дете малко. Ами почти всеки ден се засичам с жена му и детето. Много неудобни ми става пред нея. Ще се радвам да сроделите вашите мнения.

Коментари

1.   Извинявай, но от кое село сте? Почти нищо не се разбира от написаното. Предполагам, че всъщност ти така си говориш и така ти тече мисълта. И като ти е неудобно от жена му и малкото му дете, какво правиш с баща му? Да ти кажа ли какъв му е проблема с жена му? Вероятно покрай грижите за детето му е дошло повече, плюс че вече не е той на преден план. И вместо да си гледа семейството, при първата по-сериозна трудност, каквато е появата на дете, той тръгнал да си търси любовница. Ако мислиш, че такъв ти трябва, супер! Даже ти пожелавам да се съберете и жена му час по-скоро да се отърве от тоя.

2.   Аз и мъж да имам, бих взела свободен за любовник. Какво да ти кажем. Загу с на време.

3.   "аз не мога да ти дам това което заслужаваш"
но във същото време :
"говорим си часове наред, по няколко пъти в седмицата"

Изобщо не коментираме логиката на горните изречения които са едно до друго.

По интересното е следното - колко силна е илюзията на хората които вярват, че те понеже са много интересни, специални, готини, и пр. , са способни да напишат тези 2 изречения едно до друго и все пак решат, че в случая не става дума за най обикновено чесане на егото на авторката. иначе казано - той ти казва това което ти искаш да чуеш, колкоти и очевадно противоречиво да е това. И въобще не ми излизайте с това, че човек си мечтае за недостижимото защото всички много добре знаем как свършва това. И след 2-3 годинки изобщо няма да си говорите нито толкова често, нито толкова възвишено, нито толкова романтично. Пробвай и след време ела ни кажи как са се развили нещата. Хепи енд има само в приказките. Останалото са добре заучени фрази които противно на всякаква логика, явно все още работят.

4.   Тоя играе по изпитани методи. Казва, че не може да бъдете заедно и с това те настървява още повече да го желаеш. Както се казва в една стара сентенция: "Кажи на една жена, че не може да те има и тя ще обърне света за да сте заедно". Момиче, опичай си акъла, прекрати веднага това безумие!

5.   Ей добре че си влюбена в този чудесен, любвеовилен и най-вече лоялен джентълмен. Да не забравим достойнството с което се държи като мишка, въртейки теб зад гърба на жена си.

Щом се влюбваш в подобни боклуци, ще получаваш съответното отношение авторке. Такова е положението. Всеки може да е интересен, да те води насам натам, подаръци, вечери, а у. Но не всеки може да постъпи както е правилно, като не вървят нещата с жена му да се раздели и тогава да задява неопитни девойки.

6.   Много ще те обвиняват сега, но подобни теми са чести тук. Така че не си единствена. Изглежда е в природата ви да харесвате обвързани мъже. Щом винаги си била против, но въпреки това си стигнала до тук, явно няма какво да направиш. Женска слабост или болен стремеж към това, което не може да имате. Слабостта не винаги е физическа и мисля, че това е което имат предвид за слабия пол. Най-добре е да го приемем, защото ще е по-лесно да преборим подобни ситуации.

7.   "Пред хората се правим,че нищо няма..."-ами то със сигурност няма,авторке,нито пред хората,нито зад хората,нищо-освен глупавите ти фантазии.Всъщност човека се е застраховал,казал ти е-не мога да ти дам,това,което искаш.Ами той не си дори прави труда да те лъже,а ти казва всичко в прав текст.Какво искаш повече?Какво очакваш повече?На какво се надяваш?Семейството е свято нещо,не се ври в чуждо семейство,създай свое и тогава на собствения си гръб ще изпиташ какво е някоя кучка са се бута между вас.В случая ти си кучката."Чувствата ти"никого не интересуват освет самата тебе.На всичко отгоре си и лицемерна,уж ти е неудобно пред законната съпруга.Ако наистина ти е неудобно,ако имаш капка съвест не би вършила тов,което вършиш.Въпреки"чувствата" си

8.   Това,което си разказала е много лошо и неправилно нещо.От моя гледна точка е недопустимо.Съветвам те да прекратиш всичко,тъй като така ще е най-добре за всички- и за теб,и за жена му и детето.

9.   Казвам ти го по най-краткия начин:
Най-разумно е да сложиш край!

10.   Бива ли такова нещо?Всяка втора или изневерява,или ходи с женен,или си зарязва децата и тръгва подир някой.Как може никой да не се замисля за влиянието на своите действия върху другите.Не бъдете егоисти,бъдете човечни!

11.   Всъщност няма да те нападна. Не си заслужава да си губя времето за хора без морал. Довиждане!

12.   Единия проблем е,че нямаш никакви ценности.
Съдейки как е написан разказа,нямаш и образование!

13.   Колкото по-бързо сложиш край на тази история, толкова по-добре! Знаеш, че никога няма да се съберете, че няма да остави жена си заради теб, тогава какво искаш? Още да затънеш емоционално? И да пропуснеш шанса си да си с някой, който ще е само твой.
Ще ти разкажа за една моя колежка, която била в твоята ситуация.
Когато започнах работа във въпросната фирма имах една колежка пред пенсия. Всички останали имахме гаджета/мъже, някои и деца, а тя беше сама. С времето разбрах история й.
На младини срещнала страхотен мъж и се влюбила, но той бил женен и с дете. Въпреки всичко започнали връзки и той все обещавал, че ще напусне жена си, защото вече не се обичали, обаче все имало някакви пречки, първо синът му бул малък и не искал да го оставя без баща, после майка му била болна, после нещо друго... а моята колежка, лудо влюбена все го чакала за поредната тайна среща. И времето си минавало... един ден, той просто я зарязал и тя останала сама, на средна възраст, без мъж и без деца.
Това ли искаш?
Той поне е бил честен и ти е казал, че няма да напусне семейство си заради теб. Да не говорим, че всеки път когато е с теб, ти лишаваш едно дете от времето с баща му. Жена му я остави, може и между тях да не върви, но детето? То сигурно иска да е с баща си. А заради теб не е. Не беше помислила за това, нали?
Така, че сложи край, преди да стане още по-сложно и болезнено.

14.   Браво на коментари 9 и 11. Най-точните из

16.   Всички сме минали през това. Изчукай го, за да не те е яд след време

17.   Нямаш акъл и достойнство за 2 стотинки.Остави човека да си гледа семейството.

18.   Питаш-отговарям ти.
Никога не съм минавала през този етап, няма и да мина. Аз имам съвест, за разлика от такива жени, които ходят да развалят семейства. Нямам намерение някой да страда заради мен.
Запомнете:Щастие не се гради върху чуждо нещастие!

19.   Този човек се забавлява с теб и си мислиш, че те обича.

20.   №16-не,не всички....боклуците може и да минавате,но нормалните хора-не.

21.   Толкова неграмотно написано,че някои изречения нямат никакъв смисъл.
Не можеш да пишеш,тръгнала си семейства да съсипваш.

22.   "Имам връзка с женен"
Хвалиш ли се? Гордееш ли се?
Не е похвално. Срамно е и пошло!

23.   Само да попитам за омъжените каки, които сексят ергени? Мнеотата има две страни.