Мъжете сте прости и ограничени същества.
Мъж съм и го пиша. Очаквате всички от жените, станали сте по-меркантилни и по изискващи и от тях, а дори деца не можем да видим, пък се имаме за нещо повече. Аз самият съм мъж и съм успял, да изкарвам добри пари, да се грижа за семейството си, да съм глава на домът ми, който е моя собственост и съм приютил жена ми в него, но тя ми роди две деца и последните си сили даваше, като луда за тях. Така и до ден днешен. Никога не им е липсвала грижа, в повече даже, така че да не им липсва и нищо друго. Аз съм този, който работи, обезпечава, давам финансови блага на жена ми, на двете ми деца, тя върти цялата къща, домакинство, работи на половин работен ден, защото не й давам за повече, плюс целодневно гледане на деца и то по трудния начин, защото са с малка разлика. Готви, чисти, пере. После в спалнята, с последни сили, ми се отплаща подобаващо. С нейната заплата, тя си покрива нейните нужди, ходи на епилация, козметик, процедури за лице, понякога си купува дребни, женски артикули и дава и за децата, каквото остане. Но в сравнение с моето е нищо, аз съм главния, аз съм мъжът. На вас какво ви става, не мога да разбера? Жената е слугинята, ние сме главните, силните, работим, изкарваме финанси, прехрана, авторитет. Ние даваме апартаменти, коли, имоти и жената се пренася там и разполага с тях, но е вечно на наше разположение, ражда децата и всичко до милимунда е длъжна, да прави за нас, мъжете и за нашите деца. Да, но аз деца не мога да родя, така че няма какво да изисквам от нея. Дори от донор не мога да си направя дете, а всяка жена може. Защо карате жените, да се имат за наравно с нас? Мъже, ние сме виновни, но се обръщам към днешните мъже, като човек, който макар и да се има още, с детски акъл и младежки предпочитания към музика, филми и т. н, е на години. И то не малко. Вие ги правите феминистки, еманципирани, капиталистки и какви ли още не л*йна!!! Работили наравно с нас, учили наравно с нас, да имали и те апартаменти, коли, пари, активи, финансови облаги от техните и ако можем ние да им ги ползваме и да играем тяхната роля. Така се имат за повече от нас и нашето мъжко самочувствие и достойнство остава на дъното, бе тъпанари такива! Ми няма да работят жените ни, наравно с нас бе, като се омъжат, ще работят или на половин работен ден, или вкъщи почти през цялото време. Домакинството, къщата, печката, прането, децата, сран**то, безкрайната кочина, кой ще я оправя? Ние ли, мъжете, ползвайки техните коли и апартаменти, все едно сме едни обезценени боклуци, слаби, разчитащи на слабополовите, нежни женички... Повръща ми се от днешните мъже, и се радвам, че аз и баща ми, не възпитаваме така синът ми, който скоро ще стане тийнейджър. А вие, драги дами, знаете си мястото къде ви е и се научете, да навеждате глава и да изпълнявате, ние обезпечаваме жената, с нуждите й, като е наша съпруга и вече е омъжена за нас, за да финансираме и поддържаме семейството и най-вече, децата си!!! Най-вече децата ни. Относно простотиите, екстеншъни, фризьори, маникюри и глупости, съм съгласен само за прическа на фризьор, един път в седмицата да речем и толкоз. За друго казвам, че финансирам и покривам разходите на жена си и децата - мъж съм, плащам всичко за домът, режини, сметки, храна обилно и какво още се сетите. Няма да допусна жена ми да прави това и аз да изглеждам като долна п*тка!!!

Коментари

51-68 от 68

54.   Ха-ха, абе ти да не си някакъв феминист? Или лесбиец?
А-а-а, да! Най-вероято си женка!

55.   Номер 50 подстрекава мъжете,да упражняват физическо,домашно насилие спрямо жените ,както и да ги бият. Тоест пропаганда за насилие. Къде е прокуратурата,да сигнализирам най-после ,за IP то на този мизерник ,защото наистина си мизерник с това ,твое мислене да се бият жените. Законите ги защитавали,защото са по-слабия пол,за това,без закони,са за никъде. Но мъж,д упражнява бой на жена,на по-слабия,на по-нежния от него,значи е комплексар,страхливец и няма как да покаже достойнство. Защо не набиеш мъж,с татуировки и мускули, охраняващ мутренска дискотека - да речем? Или културист,с килограмите и вида на Арнолд Шварценегер. Или дори мъж,подобен на теб самия? Нали си силен, а? Номер 52, ако ти чакаш жените да ти плащат за всичкизтой см като кукувица,в компания на Сам Шепърд - самотната ти ръчичка,защото без жена няма да имаш нито секс,нито любов,нито деца,нито слугиня вкъщи. Мъжът ,който иска пари от жените е също толкова голям комплексар,който не умее да изкарва пари,не е достоен на работното място, мишка цял живот в бизнес сферата или е бил мамино ,прекалено гушкано синче в детството и в пубертета. И за това не може да обича истински жената,която е достойна. Защото ,о да,имало такива ,все още. И оооо да,с маминото синче също има общо

56.   51, хей жено, какво като изкарваш по 1500лв. И моята жена изкарва 1300 лв. добавките пак стават 1500лв.! Това обаче се равнява на социална помощ. Аз изкарвам 4 пъти повече от нея, а и имам дивиденти от ренти и акции. По-добре вземи да се гръмнеш, защото никой мъж няма да вземе проклета жена като теб, освен ако не те блъска, като шкембе в дувар през ден. Нямало да ми бъдеш робиня.....как страшно звучи само! Море така ще те дресирам, че с удоволствие ще ми слугуваш и хоро ще играеш. Ти да не си мъж, че да поставяш условия в семейството? Къде се намираш ти? Я слез на земята и помисли трезво. С тая твоя проклетия ще си останеш самодостатъчна без мъж до края на живота си. Купи си котки с "голямата" си заплата, ще са ти нужни. С твоята проклетия ще си останеш сама, като кобила без история!

53, ти пък защо се обаждаш, където не ти е работата? Ще ме набута някоя в затвора друг път, освен ако не и е мил животът! Мен жена не може за ме "нахрани", защото ако го направи аз така ще я нахраня, че ще е сита цял живот! Менталните ми "пръдни" са нищо в сравнение с женските насирания, където жените се самзабравят, докато не си намерят майстора. Че съм силен, силен съм и то много, а умни като гъбени семки са само тези жени, дето се мислят за равни с мъжете. Ей на, сега талибаните ще ги направят направо водоравни в Афганистан. Добре ще е да помислиш какви ще ги дрънкаш в реала, за да не ти се случи случка, когато обиждаш по-силния и по-умен пол!

57.   Номер 53,страхотен коментар за този мизерник,който подстрекава към домашно насилие, мъжете срещу жените. Впрочем,не трябва ли прокуратура,да се намеси?

58.   51 намери си мъж,който няма кола,няма апартамент,няма къща,няма книжка,няма пари и му дай ти всичко това,плюс френска любов да му правиш. Щом не би живяла ,с мъж като мен, аз съм велик мъж за жена ми.

59.   Още от първите две думи става пределно ясно, че е писано от жена, представяща се за мъж. Ей жени тъпи, не научихте ли се, че сте с прекалено нисък интелектуален капацитет, за да ни имитирате нас мъжете? Колко жалко, така ще си умрете с вашата тъпотия.

62.   Ей женомразец, ти ще си умреш сам, без жена, която не го е поискала и цял живот гледат други мъже, еб*чи и любовници, като мразиш цените, стой си на ръчка или бодни някого другиго, на никого не е забранено вече у България... Първо, мъж съм и съм автора, майка ми е жена, но и твоята майка е жена, да не забравяме, така че може да вземе пример от мен, как се отплаща жена, в леглото на даден мъж. И второ, не се ли научихте, както е правилното изразяване, в писмена граматика, не се ли научихте, вие дечковците, че вашата тъпотия е по-голяма от женската, камо ли да се обясняваш тук, на човек, на години, че съм жена? Жена е майка ти, жена е сестра ти, аз моята жена в леглото съм я дресирал и съм я научил, както трябва. Какъв мъж си ти, ако нямаш кола, апартамент, климатик, къща твоя, бащина, майчина, твойщина и прочие? Че да разчиташ на жената, да има къща, кола и апартамент? Ми ти кво си, не си ли мъж бе, защо си мъж тогава? Да разчиташ на ценните ли, ти жена като тях ли си? Ми хайде ходи бери и после бели картоФки. Аз съм мъж и съм постигнал и построил за себе си, купил, изплатил и имам сега каквото трябва. Жена ми ми е длъжна цял живот, чувствам се мъж, че осигурявам всичко за себе си и за жена и децата ми с тази жена, да не съм и да не си остана самотник. ;)

63.   Голям комплексарин мамин, е този, насилникът, който смята, че да наранява по-слабия, демек жената, го прави мъж. Ела скочи, на някой с фигура и мускулатура, а и килограми, тип Арнолд Шварценегер, Дуейн Джонсън Скалата, дори някой нормален мъж, който не е гърбав като клечка и си потренирва, да те видим колко си мъж? Много е лесно, да си изкарваш комплексите и безсилието, на по-слабия пол, жените и момичетата, защото много били знаели... Не забравяй, че и майка ти е жена и също е правила секс. Хаха, към нея, нямаш ли уважение повече? Като мразиш жените, как те търпи жена ти, онази, взимаща 1300 лв, плюс бонуси до 1500? И как си я обикнал, как си я взел, при такова наличие на омраза, гняв и злост към ЖЕНИТЕ. Само да не е транс съпругата ти, нали е жена?

64.   55, 57, явно не можеш да прецениш, че в анонимен-модериран форум всеки има право по закон да изразява мнението си и да споделя възгледите си според негова гледна точка.

Харта на основните права на Европейския съюз
-----------------------------------------------------------
"Член 11 - Свобода на изразяване на мнение и свобода на информация!

Всеки има право на свобода на изразяването на мнения. Това право включва свободата да отстоява своето мнение, да получава и да разпространява информация и идеи без намеса на публичните власти и независимо от границите."

Прокуратурана не може и не трябва да се намесва, защото това ще е престъпление срещу личността! Ако го вземеш за пропаганда, то тогава знай, че пропагандирането на идеи и възгледи не е престъпление. Иначе предизборната пропаганда щеше да е забранена. №50 показва насилието над жените и казва как може да бъде избегнато, като обществото дееманципира жените и ликвидира феминизма. Той казва, че жената не може да стои над мъжа, а днешната извратена система я поставя на пиедестал и и гарантира безнаказаност. Това казва той и има право да казва, каквото си иска. Подсъдима трябва да си ти, защото наричаш някого "мизерник", а за обида на личността по закон всеки е подсъдим. Спасява те това, че сайтът е анонимен. В реала ако беснееш по този начин и не си мериш приказките може да бъдеш осъдена освен с парична глоба от обидения и с нещо друго. Сама се сети с какво! Обърни внимание на заглавието на темата, която вероятно ти си написала и прецени кой в действителност може да бъде осъден освен от съда и от мъж раздаващ мъжка справедливост! Моли се и тук да не се заселят талибаните, които върнаха само за 10 дни свободата на Афганистан от диктатори, насилствено налагащи 20 години феминизъм в мъжка държава, където уважават собствените си традиции и обичаи, като не приемат диктатурата на "демокрацията" съпроводена с извратенията на феминизма!

65.   Ужас!

66.   62, ти че си автора, автора си. Личи си по изказа ти, ама дали си мъж само ти си знаеш. Да наречеш друг мъж женомразец, и да му пожелаеш да остане без жена е само женско пожелание. Споко, на ръчка бях в пубертета. Тогава в голямото междучасие момчетата се състезавахме, кой ще хвърли по-далеч нещото, приличащо на сопол. Е, не бях първи, но бях сред първите. След като се ожених не ми липсваше секс, освен когато пристигнеше мигрената и жена ми повръщаше вечер. Купуваше си онзи Доган ли тиган ли беше, все му забравям наименованието. Та и тогава по време на мигрената пак я карах на ръчна, но не ми пречеше. Не ми говори за майка ми, баба ми, сестра ми, жена ми, дъщеря ми, леля ми и останалите жени в рода ми. Жените са си жени и никога няма да могат да вършат полезни неща, които мъжете вършат, за да не ти напомня, какво е казал Наполеон за жените! Сигурно съм създал много повече неща от теб за семейството. Освен огромна раздвижена къща с двор 800 кв.м. и малък басейн, (който повече ползваме за поливане) в центъра на града, коли имаме и двамата, купил съм кола и за едно от децата ни. Да не говорим за заплата и приходи! Имам и дивиденти от ренти и др.! Да, не съм богат, дори може да се каже че съм беден. Аз съм най-бедният от 10-те най-богати в града. Не знам за какви "цени" и за какви пет лева говориш, но се самопрочети, когато говориш за правопис и граматика! И изрази, като "дечковци" се употребява само от жените. Това те издава какъв "мъж" си! Жените имат и друг шаблон като, "в този ред на мисли"!

63, ако говориш за мен нещо си се объркала. Не е необходимо да скачам на мъже с физика като на Арнолд, а моята в момента може да е много по-добра от неговата, жалко че не мога да я покажа! И защо да скачам на силни мъже, след като няма причина? Виж на феминистка много ми се иска да скоча и да я размажа, но никоя не смее да ме предизвика, защото като ме види може да предположи какво ще и се случи! Слабият пол си заслужава това, което често му се случва, след като се прави на по-силен от мъжете. Признавам си, че жена ми ме свали в една дискотека преди 29 години и се ожених после за нея. Беше най-красивото момиче, а и аз си я разпечатах! Мразя всякакви транс-мранс, гейове, лесбийки и всичките 33 или 66 пола. Моята жена е жена-мечта за всеки мъж. Такива днес рядко се намират. А, ти Татината, ако си феминистка и си мериш онова малко нещо с мъжете ще си патиш много в живота. Жената трябва да си знае мястото и да върви след мъжа, а не да се изтъпани пред него, че и да го командва, щото по закон му била равна!

67.   Авторе. Ти живееш във 20-те години на миналия век.
Вече и жената може да работи. Не й е забранено.
Знам го тоз начин на мислене- мъжа изкарва парите, а жената се грижи за дома и децата.
Но вече сме 21-ви век. Давам пример- Вместо да се вливат 5000 лева в къщата ти, ти си затворил жена си, не й даваш да работи на 8 часа и да речем влизат само 2500 лева в къщата.
По-добре е да отпуснеш малко краищата, по-добре ще е и за децата, че ще могат един ден да учат по-престижно висше, че и в чужбина например.
Стой си на 2000 лв. като си мъж. Ако беше умен, щеше да имаш 2 пъти повече пари!!
Кво ти домакинства жена ти? Готвени ястия колкото щеш по магазините. Щори на прозореца, да не се занимава с пердета... Теракот на земята, да не се занимава с пране на килими... Прахосмукачка, 1 час разходка в апартамента и е готов. И нема секи ден да лъска апартамента. Не виждам с кво толко си уплътнява времето. Спокойно може да я пуснеш, да си работи като хората и да си бъде независима.
Избий си старомодния начин на мислене.

69.   Ало, автора съм. Жената, за това е създадена и трябва да държи на задълженията си! После, що ядат пердах, защо не могат да ръководят бизнес, защо ги смятали за такива, онакива, защо мъжете не ги вземаме на сериозно? Ние трябва да осигуряваме апартамента, къщата, колата с нашите пари за жената, за да имаме деца от нея, за да имаме жена и от там деца. Ние не сме жена, нямаме п*тка и матка, че да отидем до АГ клиника и с един донор, хоп, пръква се детето. Моята жена не работи, не мрънка, цял ден се съсипва с къщата, правя ремонт в момента, жена ми е плътно там по цял ден, с децата и всичките задачи зад гърба си, заповядах й да изчисти сама целия апартамент, без никаква чужда помощ и въпреки всичките майстори, деца, ревене, врънкания и прочие, да в перфектно изчистено и сготвено с не една, а две манджи! Все пак плащам ремонта и съм работЯл цЕл ден, за да ми се полага това. Две манджи за вечеря и две за утре, на закуска, плюс целодневно гледане на деца и чистене, ако ще и кометата да кацне у нас, а не майсторите. Ми за кво сте жени?

70.   Никоя жена,уважаваща себе си няма да се ожени за мъж като теб.Жалко за твоята слугиня.Живееш в миналото и не искаш да приемеш,че една жена може да бъде повече от теб.Има толкова известни и богати жени и не,не с помощта на мъже.Жените са равни с мъжете,всички сме хора и всеки е свободен да избира какво да прави с живота си.Аз лично съжалявам такива като твоята жена.Всяка би искала да има кариера и пари,а не мъж с деца и да готви и чисти по цял ден.За какво живее изобщо,да слугува на някакъв дрисльо.Кой си ти,ме да казваш как да живеят другите.И ще те разочаровам,но жената НЕ е длъжна да ражда!

71.   Мъжете имали физическа сила,хахах.Ами да я видим в сравнение с оръжие.Има много жени убийци,пробвай да набиеш някоя.Отнасяте се така само с обикновените жени

72.   Ама наистина сте големи мизерници тук,котки хиляда пъти по-добре от мъже като вас.Поне не те ядосват.И какво си мислиш,че може да накараш богата и успяла жена да ти е слугиня?И как ще я дресираш,да не е куче? Трябвало да си знае мястото,ами ти твоето знаеш ли го?Защо има жени в политиката,жени с бизнес милионерки и милиардерки?Пред тях ти си нищо,със смешните си 2000 лева.Накарай ги да ти слугуват де!Полът няма значение,положението е важно.

74.   "Ама наистина сте големи мизерници тук,котки хиляда пъти по-добре от мъже като вас.Поне не те ядосват.И какво си мислиш,че може да накараш богата и успяла жена да ти е слугиня?И как ще я дресираш,да не е куче? Трябвало да си знае мястото,ами ти твоето знаеш ли го?"

Хей, 72! Не сме изобщо никакви мизерници ние тук, а сме си много щастливи, ти по-добре мисли за себе си! За такива грозни-върли-нагли феминистки като теб наистина котки, хиляда пъти по-добре от мъже като нас, то вие и без това не ни заслужавате, и хиляда пъти по-добре да тровите живота на котките, отколкото нашия живот! Поне не те ядосват, за разлика от жените, които с тяхната безгранична женска наглост и злоба, нарочно те предизвикват да ги биеш, разчитайки на закона, който е винаги на тяхна страна, да ги защити! Мога да накарам, която и да е жена на света да ми е слугиня, без значение колко богата и успяла е, защото е жена, а жената никога няма да стане мъж, и да бъде силна колкото мъж. Като и шибна два шамара ще ми слугува, че и хоро ще играе, пък ако ще и да е принцесата на Монако! Ще я дресирам, както всеки мъж дресира една жена, и не е нужно да е куче, за да го направя, правото е винаги у по-силния, и където е силата, там е и правдата. Жената трябва да си знае мястото и то е под мъжа, а аз си знам моето, и то е над жената, и никога няма да бъде обратното.

"Защо има жени в политиката,жени с бизнес милионерки и милиардерки?Пред тях ти си нищо,със смешните си 2000 лева.Накарай ги да ти слугуват де!Полът няма значение,положението е важно."

Е, хайде де? То отговорът е близо до акъла, ама нали си от един друг пол, та не можеш да разбереш??!?!?!! Има жени в политиката, с бизнес милионерки и милиардерки, защото едни други мъже ги овластиха и им позволиха да бъдат такива, но както са им дали властта, така могат и да им я отнемат ако нещо почнат да се слагат много наравно с мъжете. Пред тях аз съм всичко, със "смешните" си 2000 лева, но и с огромната си физическа сила и интелект, а те пред мен са нищо, със смешните си миризливи вагини, и млечни жлези, тресящи се на гръдния им кош, като шамандури и дебели, мазни, безформени туловища. Ще ги накарам да ми слугуват де! Ама за целта трябва да се срещнем на живо, а едва ли ще има жена, която би се осмелила да се срещне с мен в реала! Полът има, винаги е имал, и винаги ще има значение, а положението изцяло зависи от пола. И най-бедният мъж е по-щастлив от най-богатата жена-милиардерка, защото поне не ражда и не му тече кръв, от онова място!

75.   Не знам как този гнусен злобар, си е намерил цена,как жена му не го е изритала ,как не се е влюбила в друг (дано да го направи) и как все още го търпи. СЪЖАЛЯВАМ Я !!!!!! АКО БИЯТ МЪЖЕ КАТО ТЕБ, ДЪЩЕРЯ ТИ,СЕСТРА ТИ, Възрастната ти майка,много ще ти е приятно,предполагам ? Огромна омраза към жените,на един огромен комплексар,който не може да си прости,че и жените имат права.... Жена ти също има млечни жлези,сигурно вече има мека кожа,на години е, и също има вагина,която изпуска течност... Горката ти жена,женена за женомразец!!!! Не се притеснявай,ще се влюби в друг,който й дава нежност и любов.

51-68 от 68