Не мога да спра да го харесвам
Здравейте!! На 23 съм, момиче и бих желала да споделя моята история. Като цяло съм родена в малко градче, но в 7-ми клас се преместих в София, тогава се запознах и с моята приятелка, с която бяхме заедно до края на 12-ти клас. След това завършихме, бях сама известно време, мислех, че няма да я преживея, но успях. Да се върнем по-назад, никога не съм имала привличане към момчета, не с ми били интересни, въпросното момиче беше първата ми и като гадже и като първи път, но откакто се разделихме нещата много се промениха. Започнах университет, но прекъснах, тъй като осъзнах, че не е моето нещо, реших да започна работа , хареса ми, допаднахме си с колежките и за моя радост все още продължавам да работя там, дори на по-висока позиция. Проблемът е, че преди 1 година и нещо с братовчед ми (той е на 24) и негови приятели от университета (тъй като той следва) и колеги започнахме да излизаме и си направихме компания, всичко беше окей докато не започнах да имам симпатии към едно от момчетата, в началото си мислех, че просто ме кефи и си въобразявам, но колкото повече време минаваше, толкова повече осъзнавах, че не е така..И почнах да имам чувства към него, като се напивахме всеки път се натискахме,но дотам, нито секс, нито нищо, казах си, че нещо не е наред и нещо ми става, аз дори не си падам по момчета, не знаех какво изобщо правя.... Той постоянно се забиваше с някакви момичета от компанията и като излезнехме на бар или дискотека и аз всеки път сдухвах, ревала съм и какво ли не, но нищо. Споделих на братовчед ми и той му каза, при което умрях от срам, защото той е казал, че съм била готина, но нищо повече и така няколко пъти нещата се повтарят, натискаме се, целуваме се и дотам, никакво развитие, искам го, не мога да спра да го харесвам, а той се гаври с мен, не знам какво да правя, омръзна ми...

Коментари

1.   Не е ясно точно какво му харесваш обаче. Някои жени направо си умирате да гоните мъже които се гаврят с вас. А тези които се държат добре са ви скучни, търсите някаква драма винаги. Започни да уважаваш и цениш себе си, и сама ще усетиш колко не си струва въпросния господин. Или пък продължавай да се самонавиваш - ти си знаеш.

2.   От написаното не виждам с какво толкова е специален въпросния, че да го харесваш, според мен по-скоро ти е обърнал повече внимание и си почнала да имаш някакви симпатии, но ако наистина не си струва въпросното момче и не прави нищо по въпроса да сте заедно, най - вероятно наистина не иска или иска да си му поредната бройка, както е модерно в в днешно време. Помисли си какво правиш, за да не съжаляваш.

3.   Авторке, това дето описваш в последните изречения е всяка втора връзка. Намери си момче, с което ще прогресирате в това отношение, защото с този няма да пробиете особено. Дори е странно, че се е целувал с теб. Вероятно е латентен гей.

4.   Не, че не можеш, а не искаш, всичко ти е в главата, просто трябва да се осъзнаеш малко. Не си струва това момче.

6.   Не ти трябва тоя, няма смисъл да се тормозиш.