Какво се случва с него
От близо месец имам нов приятел, всичко върви прекрасно, той има наистина невероятно отношение към мен! Проблемът е, че от няколкото опита за секс помежду ни (5-6 вече)не излиза почти нищо! Аз не мога да се отпусна достатъчно, той съответно, виждайки това също губи всякакво сексуално желание! Всичко тръгва по план - и двамата сме достатъчно възбудени, но някъде "по трасето" нещата се губят. Наистина не знам какво се случва?
Досега с всичките ми сексуални партнъори нещата са се получавали. Тук естествено отново давам всичко от себе си, но явно притеснението си казва думата. (тук трябва да отбележа, че той обръща наистина достатъчно голямо внимание на любовната игра, проблемът поне според мен не идва от прекалено бързото достигане до самия акт)
Искам да знам дали и на вас се е случвало нещо подобно и как сте го преодоляли, защото наистина ме е страх, че скоро този проблем ще попречи на развитието на връзката, а аз наистина държа на този човек и не искам да го губя!

Коментари

1.   Спри да бъдеш перфекционист. Ако го харесваш наистина много, може би не искаш да се излагаш или искаш всичко да стане абсолютно без грешка. Този страх те парализира на един етап, така че просто приеми че няма да е перфектно и давай напред.

2.   Предполагам, че той прекалено много те харесва и мисли как да не се изложи, а вероятно е бил за кратко с жена и почти няма опит, но се притеснява да ти го каже. Може би бутилка вино ще свърши работа.

3.   Ще кажа нещо, което може би няма да ти хареса. Може да става дума за психологически блокаж, т.е. един от двамата да не иска да прави секс с другия някъде на по-дълбинно ниво. Кога са приключили предишните ви връзки? Може някъде дълбоко в себе си един от двама ви (а може би и двамата) да е все още в миналото и това да го блокира да се отпусне на 100% с новия партньор.
Забавлявайте се, говорете си, по някое време щом сте си ултра близки и наистина имате някаква интимна връзка помежду си, сексът няма да е проблем. Още не сте готови според мен за тази стъпка. Един месец и вече 5-6 опита за секс... избързвате. Опознайте се първо.
Момчето най-вероятно не е свикнало от вратата за краката и иска да има връзка с човека отсреща, което е много хубаво.
Спрете да правите опити за секс и просто създайте връзка помежду си, иначе може би няма да се получи.

4.   Е щом от шест пъти нищо не е станало, предполагам и от 66 няма да стане. Сексуална несъвместимост се нарича. Може да е прекрасен човек, но ако не искаш да си останете само с целувките, късай овреме...накрая ти ще се почувстваш виновна.

5.   Щом не става толкова много пъти има проблем. Махай се, по-добре няма да стане...

6.   Пийте по 2-3 уискита и се мятайте. ;)

7.   Ракия!

8.   На колко години сте ? Това " с всичките ми сексуални партнъори " колко ще рече ?

9.   Случвало ми се е с един човек. Не бяхме във връзка, аз много го харесвах, но той явно- не. Предполагам, че се е опитвал чрез мен да компенсира факта, че е имал чувства към моята най- добра по това време приятелка. С друг не съм имала проблем. Дори се сещам, когато за пръв път щях да имам интимни отношения със сегашният ми партньор, той ми се оправдаваше нещо, подготвяше ме, че може да не се получи. Всички мина отлично! Така ве оечсем години.