Нормално ли е приятеля ми да иска това?
Здравейте. Момиче съм и моля за съвет, във връзка от разстояние съм от година и половина, с приятеля ми сме на по 20 години. От 8 месеца не сме се виждали, не ми се обяснява защо. Днес ми сподели, че би правил секс с друга, с мое позволение, да му мине "нуждата". Останах шокирана, мислех, че ако ме обича наистина дори не би си помислил нещо с друга, а остана и да ми го казва.. Каза ми, че просто много му се прави и искал веднъж с друга само за да мине момента и т.н. И почна да ме пита: "А ако го направя с друга какво ще стане, ще ме изоставиш ли..." 10пъти ме пита това, като ми твърди, че много ме обичал. Едно момче би ли си помислило нещо такова ако наистина обича момичето до себе си...?
Направо ми се сви стомаха, нормално ли е да ми казва, че би чукал друга с мое позволение, моля Ви кажете ми, защото съм объркана. :(

Коментари

1.   Разкарай го тоя.

2.   За мен не е нормално и бих го прекратила отношенията с него.

3.   Вече го е направил и не е сигурен, че ще остане скрито-покрито, за това те пита. Разкарай го!

4.   Кажи му, че си се разбрала с един ип дте опъне, дали може? Такива не ти трябват, иск разнообразие. Трябва ти сериозен му, дето не се чука с разни току що срещнати. Не се занимавай с него.

5.   По принцип първото в коментарите все им е "напусни го", "разкарай го тоя" и подобни тъпотии, за всяко нещо това им е решението, затова и едно семейство не могат да създадат, поне да опитат, защото за най-малкото ги "разкарват". В твоя случай, обаче, разкарай го тоя! Даже не му казвай защо.

6.   Поне е питал, бе душица! А я си представи да не те беше питал изобщо, а?

7.   "Едно момче би ли си помислило нещо такова ако наистина обича момичето до себе си". За какво момиче до себе си говориш като казваш, че от 8 месеца не сте се виждали, но не ти се обяснява защо. Може би ти си му изневерила затова и той иска да опита с друго момиче. Тези твои необмислени изрази ме карат да си мисля, че историята ти е измислена. Липсва ти бистър ум момиче. А за тези 8 месеца дали и ти не си била с други момчета. Със сигурност си била, но се правиш на много скромна. Брей, че си... хайде да не казвам каква си ти.

8.   За съжаление Номер 3 вероятно е прав. Да го е подметнал един път небрежно и "ако мине", ако не- да го замаже като тъпа шега е в рамките на нормалното тъпо поведение на 20годишното момче. Обаче така да настоява с въпроса ще го изоставиш ли и на мен ми говори, че става въпрос за свършен факт. Остави го да прави, каквото си иска и си гледай своя живот. На същата възраст мое гадже замина да учи в чужбина. Всеки ден се чувахме и ми се обясняваше в любов, на гости му ходих, прибираше се ваканциите, 2 години така. Накрая се оказа, че там си имал друга приятелка още от 1ви семестър. Сигурно е искал като си идва да съм му на разположение, да излизаме. Аз тука се ограничавах да не излизам, да не ходя по почивки с приятели да е спокоен, да си гледа ученето. Абе, след време ми е чак смешно каква трагедия, каква загуба на енергия... Всичко минава

9.   Питай го той дали е съгласен на същото за теб, да видим отговора му.

10.   Кажи на приятеля си, че щом те пита това значи е решил да го направи, без значение кога. Може вече да е правил секс с друга и да иска да разбере как ще реагираш, ако реши да каже истината някой ден.
Връзка от разстояние за него е равносилно на свободен :)

11.   Ако толкова те обича няма да има очи за друга дори и само секс да е...По-добре го разкарай тоя не ти трябва или преди това го питай дали може да правиш секс със едно момче колкото да ти мине нуждата!

12.   Какъв приятел ти е тоя като не си го виждала от 8 месеца от общо 18 уж? Та това е половината ви уж връзка. Връзката от разстояние е за мазохисти, вие реално нямате връзка, а като далечни познати сте.
Страшна любов, не те е виждал от 8 месеца и ти дрънка за изневери. Какво оставяне, като не се виждате почти година?
Намери си някой от твоя град. Пак може да мишкува, ама поне може да го наблюдаваш.

13.   От авторката до номер 7: Просто нашите са против връзката ми с него, дълга история е. Не мога и да погледна друг, даже постоянно му казвам, че нямам очи за други, а той ми казва това, което ме съсипа. Не бързай да ме обиждаш без да знаеш ситуацията. Просто поисках съвет, защото ми е първа любов и ми е трудно.

14.   Мило момиче, връзка от разстояние не е връзка, а състояние на ума - т. е илюзия. На него му врат и кипят хормоните, ти очакваш ден и нощ за теб да мисли.
Защо мислиш, че ще мине само с веднъж или вече не е завъртял някаква боза.
И, като изчука някоя, повече няма да му се прави секс?
Или, ако нищо не ти казва, значи е само с теб/ а фактически не е /

15.   Мдааа, щом толкова пъти пита - вече го е направил и сега напира да ти признае. Прави си сметката автоке дали този човек е такъв какъвто мислиш че е. И дали си готова да захвърлиш достойнството а и себе си заради подобен. Защото от такива компромиси се започват много по-големи драми.

16.   На 20 години 8 месеца без секс, той тоя да не е монах нещо. Остави го разбира се, да може да си ебе на спокойствие, младо лъвче е все още.

17.   За мен също вече го е направил и си търси извинение или ако веднъж му кажеш, че приемаш , ще има извинения и за следващите пъти.
Ти си му удобна и сигурна, харесва те и си поддържа самочувствието с теб, но мечтата му като на всеки плиткоумник е да трупа бройки.
Този не те заслужава. Първото ми гадже се оказа подобно леке, зарязах го и после 3 години ме гони да ме връща.
Никоя жена не е длъжна да търпи подобно унижение.

18.   Такова поведение и такива думи говорят само за едно: не те обича, не те уважава и за жалост не е и мъж, поне в моите очи. Това, че не си жена, не те прави мъж, не знам кой го беше казал, но е много прав. Аз лично не бих загубила дори един ден от живота си с такъв човек.

19.   Чисто физиологична нужда има естествено, обаче ние по това се различаваме от животните, можем да подтискаме тези нужди. И как не ти обяснява защо не сте се виждали? Излиза, че изобщо не си комуникирате. Какъв е проблема ти да отидеш да го видиш някой уикенд? Абе общо взето и не даваш много информация, няма как да ти се даде адекватен съвет.

20.   "От 8 месеца не сме се виждали, не ми се обяснява защо."

Какъв приятел бе, джанъм?

21.   Авторка: Не сме се виждали, защото родителите ми са против връзката ми с него и ми казаха, че ако разберат че още съм с него ще ме изгонят при него. Накратко той е македонец от македонско село и родителите ми мислят, че е с мен защото съм от заможно семейство (не искам да звучи като хвалба).

22.   Защо, дясната му ръка да не би да има хронично главоболие откакто е далеч от теб? :Д

Смейте се или не, така се пази вярност в условия на принудителна дистанция! А това "да я изчукам някоя си там, за да ми мине" си е опит да те пробва дали си ОК да ти изневерява. Сега е уж заради нагона, после ще бъде "на теб не ти се правеше секс/беше в цикъл и нали имам нужди, та...". Няма такъв филм, пич! Как ги търпите тия смотаняци? Явно дори дясната му ръка не го понася, а лявата не му вдига... :Д

24.   Здравей, моят съвет към теб е да прочетеш всички коментари написани под поста ти и да се вслушаш в тях. Само не съм съгласна с тези, които те упрекват и не уважават връзката от разстояние. Това момче е нагло. Той най -вероятно вече ти изневерява, но ако все още не е и ти се съгласиш с поисканото от него, това ще му стане навик. Сама ще му позволиш да ти погуби достойнството. Щом и родителите ти не го харесват се замисли, че може би не е случайно, все пак и те са били наивни и глуави. Не си заслужава да си разваляш отношенията с тях заради този. Направо го попитай дали може и ти да си намериш друг и наистина го направи.