Приятелката ми ме заряза, защото не чистя и готвя вкъщи
Здравейте:) мъж на 29 с приятелка на 21 сме. Излизахме половин година преди да заживеем заедно. Идвала е на гости много пъти, както и аз у тях, но преди да дойде винаги лъсвах всичко. Като се премести вкъщи спрях да оправям, защото смятам, че това не е моя работа. Иначе и двамата роботим от 8 до 5. Имахме много разпровии на тема чистене, готвене, пране и подреждане, но не ми се разказва подробно. След 2 седмици у дома, вчера си тръгна и каза да не съм посмял да я търся повече. Честно казано съжалявам, че се държах като разглезен гъз. Досега не бях имал толкова добра приятелка във всяко отношение. Исках и още искам деца от нея. Тя е една на милион, а аз съм гъз. Надявах се, че щом ме обича, ще склони глава, ама не стана. Искам да се извиня и да се сдобрим , но нямам очи да и пиша

Коментари

1-50 от 56

1.   Хората са казали, че преди всичко е хубаво да поживеете заедно да видите ще си паснете ли, ако не "Адио, амиго".

2.   Напълно основателно се срамуваш от себе си — намерил си добро момиче, но си се възползвал от нея, свикнал си с мисълта, че е „длъжна“ да бъде такава, каквато е — съвсем закономерно и очаквано си бил оставен. Това е всъщност и много често срещана картинка — доволен и предоволен от жената до себе си мъж, който се самозабравя в непризнат егоизъм. Класика в жанра.

Никой не толерира мързела и използвачеството, а ти си се държал именно като мързелив индивид, разчитащ на друг човек да върши цялата къщна работа. Заслужаваш си „съдбата“, както се казва — правилно нямаш очи да ѝ се извиниш.

3.   Пич, бъркаш нещо! Тя може да ти се струва готина, красива и добра, но какво излиза? Заради това, че ТЯ не иска и вероятно не умее да се справя с домакинските задължения, те е изоставила. Т.е. въобще не е толкова добра, за колкото я мислиш.
Много други момичета, когато ти се усмихнат, когато се наконтят и повдигнат цицките в сутиена и изпъкнат едно такова хубавко в широко разгърнатото деколте, и си наточат лакираните ноктенца и ще ти се повдигне. Първоначално ще ти се повдигне в гащите, а после в стомаха, когато настъпи моментът на истината. Истината за теб е дошла много рано, за което трябва да се радваш.
Искаш да имаш деца от каква жена? Която разчита на мъжа си да ѝ подреди, да ѝ оправи леглото, да ѝ бърше прахта и обувките, да ѝ сновеш, готвиш, простираш, гладиш? А после, когато поиска и дрешките от мола, екскурзийките, почивките с ол-инклузив?
Тази "прекрасна" госпожица е използвачка. На всичкото отгоре е страшно нетърпелива. Но спокойно, едва ли ще попадне скоро на някой мъж, от когото ще изисква да ѝ бърше г*за. Такива са днешните жени. Живеят в свой си измислен свят. Ти попита ли я, ако твоите задължения включват чистенето и подреждането, готвенето и прането и то В ТВОЯ АПАРТАМЕНТ, то какви са нейните задължения тогава?
ХАхахахаххахаха

4.   Ти не си търсил жена, любима, приятелка ами слугиня и безплатен и винаги достъпен секс. Че и деца искал, с други думи и детегледачка.

5.   Защо да не е твоя работа?! Хванал си по-малка да ти чисти, готви, а ти виришш краката на дивана. Толкова ли е сложно да си поделите задълженията, или поне да не правиш кочина?
Хубаво е направила, не се е намерила на пътя. По-млада е, ще си намери нормален.

6.   Мой, добре че не те е била преди да си тръгне. Вдигни банкет, че си се отървал

7.   Номер 3, явно и ти си от онези, които не търсят партнъор в живота, а мама номер 2.

И аз бих напуснала. Ако един мъж не умее да си стопли едно ядене в микровълновата или да си пусне пералнята сам за какво ми е?!

8.   Браво на мацката, че и все още на 21г. Аз бих й стиснала ръката!
Спрял да оправя щото не било негова работа, хахаха, аман от мъже, за които думата "жена" означава прислужница. Ти да не би да не цапаш? Да не би да не ядеш? Като не е твоя работа, извикай майка си да си те гледа и да си ти слугува.

9.   Щом си очаквал "да склони глава", значи въобще не става въпрос за любов, а за търсене на безплатна прислуга. Безспорно си гъз, търси си друга достойна половинка.

10.   Много хубаво е направила, че те е зарязала!
Работи наравно с теб, а ти се излежаваш и очакваш тя да върши всичко. Ти не си търсиш жена, а прислужница!
И не било твоя работа, видиш ли? Ти в кой свят живееш изобщо?
На 21 години вместо да си гледа живота и да се забавлява, не стига, че работи, а и да обслужва един отвратителен егоист и търтей.
Щял бил да я пречупи. Дръж се и със следващата така и тя ще ти бие шута.
У дома готвя аз, но миялната зарежда мъжът ми. Аз пера и гладя, но често ме отменя в простирането на прането. Чистим заедно.Често пазаруваме заедно или се сменяме. Женени сме от 20 години, но мъжът ми никога не си е помислял да се скатава.
Сам си си виновен!
Никоя умна и хубава жена не би те търпяла.

11.   А чия работа е да оправя? Щом и работи наравно с теб, нямаш никакво право да й се правиш на шеф. Можеш само да й се извиниш и да се промениш, ако ти прости.

12.   Не знам.... нищо подробно не казваш. Ясно е че можеш да готвиш и чистиш, но си се отпуснал, явно защото вече има жена в къщата и си предполагал че е до известна степен домакиня.

Но явно не е била хич домакиня или по-скоро не й се е занимавало да ти пере дрехите и да ти готви.
От една страна е права, от друга не.
Защото като роди деца - децата не могат да си готвят, нито да си перат дрехите. Тя тогава ще е домакиня на 100 процента.
Хубаво щеше да е да се понаучи покрай тебе...

А и тя е на 21. Ти какво искаш? Да става домакиня от толкова ранна възраст?

Има всякакви жени.
Има и жени, дето нямат напротив ти да си хвърлиш дрехите за пране, но предпочитат някои домакински работи те да си ги пипнат, и по възможност мъжа минимално да взема участие в тях.

Приятелката ти не е готова за такъв улегнал и домакински начин на живот.

Не сте се доразбрали нещо с нея и тя бързо е избягала. Нормално. На 21 е... Тя иска да си живее живота все още.

И щом само 2 седмици е стояла във вас - значи наистина е избягала още в процес на доизясняване кой кога да готви и кой ще пере и как, кога и колко често...

Споко. Като се хване след някоя година с Чичко Паричко, ше видиш как той ше я научи да мълчи и да домакинства из цялата къща.
И тя тогава няма да има претенции и няма да смее да бяга.

Виж кво нещо са парите, значи....

Ха-Хи

13.   Чистене, готвене. Стига глуости - намерила си е по-добър от теб. Или по-правилно свършило ти е времето с нея и сега е ред на следващия.

Проблемът не са жените, проблемът ви е онези 10% от мъже, заради които винаги ви зарязват. Искате да не ви зарязват - бъдете от първите 10%. А дали тогава ще сте щастливи с жената до вас, никой не може да ви го гарантира.

14.   Само стой и гледай ся как феминистките направо свършиха от кеф, преди даже да са дочели тази идиотска тема :)

15.   Аз пък чистих и пак се разделихме, така че това едва ли е критерий. Всичко е облечено в лъжливи фрази.

16.   Права е! И двамата работите, мислиш ли, че е честно след работа ти да лежиш на дивана, а тя да кара "втора смяна" с парцалите и прахосмукачката? А ако имате и дете? Тя първо на работа, после с детето, а накрая и да чисти! Как си го представяш това?!

17.   Защо не си направихте един график и да се редувате.
Сега на нея в къщи кой и чисти? А на теб? Вие още щом затова не се разбирате шанса ви за години е 0!

18.   Искал бил деца от нея. Ама и тя ще си гледа сама, нали? Ти само ще хвърлиш семе и дотам.
Ясни са тия мъже, дето си хващат 20-21 годишни, защото са неопитни и си мислят, че трева пасат. Третират ги като робинята Изаура и после защо ги зарязват. Ами не са чак толкова глупави малките. Каквато и любов да има към тебе и страст, ще се изпарят като и тръснеш всичко на главата. Мазнил си се, докато я оплетеш, после не било твоя работа. Страшно лицемерие. Домът е твой, как не те вълнува? Как не ти е неудобно? Ще ти паднат ръцете ли или нещо друго, ако я отмениш в нещо?
Надявал се да я склони- има да чакаш. Със следващата пак се дръж така и после жените ти виновни.

19.   Жената не е твоя само е твой ред!
Запиши си го, сложи го на стената и не си мисли, че щото не готвиш и чистиш те е заебала. Сигурно някой си я праска като за световно, докато ти си викаш треаше да съм по-добър.

20.   Правилно, да не ти е слугиня, не било негова работа. Така се прави, моя понякога мие по някоя чиния, понякога и прахосмукачка пуска, но основно аз действам.. Бих го гледала Тов преди брака. Даже и пари не се сеща да ми остави поне.

23.   Щом работите двамата, редно е да си поделите задълженията, а не единия да върши всичко. Много рано е избягала обаче 2 седмици само. Гледай да не те използва, все пак жилището е твое, осигуряваш жилище, осигуряваш прехрана, сигурно и купуваш каквото иска, после и да готвиш и чистиш, помагай и, щом и е трудно ок. Но не я разглезвай, че днешните "жени" на 20г едно яйце не могат да сварят. Аз си бях счупил ръката 1 месец, после готвя и мия чинии с една ръка, а моята жена ме гледа като търтей щото я мързи, то всичко се връща, ще и обясня откъде изгрява слънцето като му дойде времето :)

Виж дали наистина иска да и помагаш или я мързи и не иска да готви и чисти въобще.

24.   Знаеш ли, трябваше тая малка некадърна сополана да я накараш да шпаклова или да отремонтира нещо в къщи, да смени маслото на колата или амортесьор на пералнята. И само когато се справи, тогава и ти да поемеш половината до домакински задължения. Баща ми никога не чистил в нас, а майка ми никога не е сменяла гуми или масло на колата. Тая пикла си е търсил някой да я дундурка обаче объркала адреса. Следващия също няма да е дундурка бъди сигурен. Един мъж има смисъл да се обвързва с жена и да заживява с нея само, когато неговия живот значително се подобри от тогава когато е живял сам. Иначе, ако живее също толкова зле, и с жена няма смисъл.

Чиингис Хан

25.   Абе я стига глупости!!! Ти мъж ли си, или путка? ! Ти си на 29, как може да позволяваш на някаква дрисла на 21 така да се гаври с теб? Ако си мъж на място, няма нито да готвиш, нито да чистиш, нито да переш, а ще и залющиш два силни зад врата та да се напикае, и да се научи, кой е мъжът и кой жената вкъщи. Готвенето, чистенето и прането са женски задължения, и трябва да се вършат само от жената. Не че мъжът не може, но е унижение за мъжа, да върши работата, отредена за по-нискоинтелигентния пол, и е извращение с мъжкия авторитет. Мъжът е устроен за много по-тежка работа, непосилна за жената, и за това е мъж (по-силният пол). Всякаква размяна на ролите на половете е сатанинско извращение против семейните-християнски ценности, и води към морална деградация на населението. Поздрави!

26.   Н 25, ами нали авторът точно е правил- не е готвил, не е чистил, и че е перял! Ама сега съжалява, защото днешните млади момичета не искат да стават слугини, а равностойни партньори.

28.   Какви глупости се изсипаха от мъжете. 25 трепе рибата
От Чиингис Хан не очаквах подобен коментар, обикновено е точен.
Моето мнение е че тя е права. Защо не се старае да помагаш с нещо малко поне. Това нее само нейна работа ай твоя.
Шпакловки, ремонти в къщата всеки ден не се правят. (аз съм шпакловала, редяла съм керемиди, боядисва Ла, бъркала съм бетон с лопата и съм копала с лопата и мотика за мръсни канал имахме и градина там също съм помагала. Бяхме бедни и всички задружно си оправих е къщата в общото благо. Мъже жени аз и сестра ми тогава под 14 години деца. Обаче пък всеки ден се яде и ака.
Не подценявате готварството. Шеф Манчев ще се разочарова.
Има много мъже, който готвят. Нека всеки прави каквото му се отдава в името на общото благо. Мислех че това е рецептата.
Моят съпруг сега ходи на майстор да сменя маслото, защото не разбира. Всеки мъж не може с всичко да е на Ти,както всички жени.

29.   25, жена скоро няма да помиришеш! Направо паднах от смях, било унижение, ми тънете в мизерия и умрете от глад тогава, мъжленца.

30.   "Н 25, ами нали авторът точно е правил- не е готвил, не е чистил, и че е перял! Ама сега съжалява, защото днешните млади момичета не искат да стават слугини, а равностойни партньори. "

26, щом авторът точно това е правил - не е готвил, не е чистил, и не е перял, значи е истински мъж, който не угажда на всеки женски капризи и лигавщини! Няма защо сега да съжалява, защото 80% от жените сега не струват и са върли-нагли грозни феминистки, мерещи си с мъжете неща, които нямат, и с претенции за равенство, но без покритие. Никой не ги пита днешните млади момичета, дали искат или не искат да бъдат слугини, това не зависи от тях, а от природата, която е отредила на тях да са слугини, а на мъжете - главата на семейството! Жените не са, никога не са били, и никога няма да бъдат равностойни партньори на мъжете, защото имат непреодолими различия във физиологията, които не могат да се пренебрегнат с никакви извратени граждански закони, изравняващи изкуствено половете, и не са равни с тях по сила, нито по ум, нито по красота, нито по каквото се сетиш. Мъжът винаги ще бъде над жената, а жената винаги под него, и никога няма да бъде обратното!

33.   "вчера си тръгна и каза да не съм посмял да я търся повече." - показала е колко те обича, щом така е постъпила. Уюта в дома се прави от жената, така е откакто свят светува, даже и в пещерните времена. Мъжът носи, жената подрежда. Като това й тежи, не съжалявай за такава. Добре е, че поне деца не са се народили, тогава те ще страдат най много!

34.   29, 25 съм! Аз, жена отдавна вече съм помирисал, онодил и забременил, и сега имам две отдавна вече пълнолетни деца, но е ясно, че ти мъж скоро няма да помиришеш с тази твоя женска злоба и омраза към мъжете! Това, че направо си паднала от смях ме радва, защото смехът е здраве, което пък те прави моя длъжница, защото съм ти удължил живота с 2-3 години! А, домакинската работа че е унижение за мъжа, унижение си е, и то голямо, защото мъжът е предназначен за по-тежка работа, която жената не може да върши и вършейки женската работа, той потиска пълния си капацитет, с който е създаден и
занижава мъжкия си авторитет. Ние "мъжленцата" няма да тънем в мизерия, нито да умрем от глад защото сме създали света такъв, какъвто го виждаш днес, и можем да оцеляваме сами. По-вероятно е вие да тънете в мизерия и да умрете от глад, защото ако зависеше от вас, сега щяхме да сме още в каменната ера, женленца!

36.   Вие не сте искали партньор, а домашен уред с възможност за деца. Тази жена си е тръгнал, защото вероятно го е разбрала бързо и не желае да е в тази роля. Ако наистина я искате, изчакайте седмица, обадете се и се извинете. Ако склони на среща й кажете това, което написахте тук.

37.   Жената е разбрала, че си търсиш прислужница и е избягала! Защо, чистенето и готвенето да не е твоя работа? Това, че си, си докарал жена, не означава че,тя трябва да поеме всичко! Браво на жената че те е махнала навреме! То и моя баща правеше кафе на майка ми, но като дойде да живее при него, всичко се промени....тя пое всички задължения! Много жалко и егоистично си постъпил! Това е твоят дом, нормално е да го поддържаш без значение има ли жена, или няма! Не виждам проблем, заедно да чистите и да изхвърляте боклука! Но ти си бил готованец, и тя го е разбрала! Поздравления на жената, аз бих постъпила по-същия начин! Като си избирате жени, уточнявайте любима ли си търсите, или слугиня!

Ж-24

38.   Чингис Хан както винаги е тука, да обижда жените.

39.   До 25 не намесвай християнството!

Много ли е християнско да си биеш жената? Това ли е мъжкото да си биеш жената? Такива като тебе заслужават сами да живеят и цял живот на чикии и девствени и недокоснати да умрат! Но кой знае, колко жени си насилил, с това ти мислене...

По-нискоинтелигентния пол? Така ако мислиш за жените хващай си мъже, не жени! Така няма да се занимаваш с "ниско интелигентния пол!" От кога е сатанинско, мъжа да хвърли боклука, да измие чиния? Точно е сатанинско да биеш, и да се налагаш! И всички сме равни, добре дошъл в съвременния свят! Ти с тази жена, живееш в един дом! Нормално е и ти да вършиш нещо! Или като се върнеш от работа искаш да си седнеш на дивана, и да гледаш политици и да псуваш? Това ако е мъжкарско ...... Нямам думи! Ти живееш с нея, в един дом НАПЪЛНО нормално е да си делите работата! Другото не е нормално.

Ж-24

41.   Номер 34, а ДНК тест за бащинство направи ли, че си толкова сигурен, чии са отдавна порасналите ти деца?

42.   Номер 24, същото важи и за жената - Една жена има смисъл да мисъл да се обвързва с мъж и да заживява с него само, когато нейният живот значително се подобри от тогава когато е живяла сама. Иначе, ако живее също толкова зле и с мъж, няма смисъл.
Смяна на масло на колата , гуми и т.н. е веднъж -два пъти годишно.Можеш да отделиш 40-50лв за да ти сменят 4-те гуми на колата. 2 пъти в годината, прави 100лв.
Сега сметни колко пари би платил, ако си викаш домашна помощница и то само да ти чисти, без да готви , пере, простира.Един път седмично е около 40 лв. На месец само е около 160лв., за година е около 2000лв., само чистене,основно 1 път седмично.
Отделно готвене, пране, простиране, прибиране, елементарни битовизми, си ги правиш ти.Никой няма да ти ходи зад г*за 24/7 защото теб те мързи.
Сега, защо се очаква от жената да го прави когато заживее с мъж.Така нейният живот не само, че не се подобрява, ами и се усложнява.Къде е логиката? Че веднъж на високосна година ще премести нещо по-тежко или ще забие 2 пирона в стената?

43.   "До 25 не намесвай християнството!

Много ли е християнско да си биеш жената? Това ли е мъжкото да си биеш жената? Такива като тебе заслужават сами да живеят и цял живот на чикии и девствени и недокоснати да умрат! Но кой знае, колко жени си насилил, с това ти мислене... "

Виж сега 39!!! Аз намесвам християнството, защото то е тясно свързано с патриархалните традиции и патриархалния начин на живот, който хората са водели преди, и са живели щастлив живот без войни, глад и смърт, както сега. Може и да не е много християнско да си биеш жената, но това вече е единственият метод за вразумяване на днешните нагли-бесни жени, заразени с феминизъм от медиите дето все пищят, че насилието над жени растяло, а не намалявало. Ами защо расте, бе? !? Ако си достатъчно умна ще си отговориш на въпроса, защо преди мъжете не са биели жените а са ги защитавали и обичали, а сега ги бият, че и убиват? ! Виновникът за това е феминизмът. Откакто мъжете в Хр. свят овластиха жените и им дадоха право на глас жените се самоназначиха във всички постове, и изродиха властта в сбирщина от педерасти, чернилки и жени и прокараха извратени репресивни закони срещу белия хетеро-мъж, с което си навлякоха гнева на всички мъже, и убийствата над тях нарастват все повече и повече! Такива като мене ти не можеш да решаваш, какво заслужават и какво не, а колкото до чикиите... няма здрав прав мъж, който през живота си да не си е правил! Девствени и недокоснати умират наглите-злобни феминистки злобеещи по мъжете като теб, които одъртяват и умират сами, защото никой мъж (нормален) не иска дебела, грозна феминистка за жена. Аз николко жени не съм насилил, с това ми мислене, но бъди сигурна, че ако някоя ме предизвика, ще го направя!!!

"По-нискоинтелигентния пол? Така ако мислиш за жените хващай си мъже, не жени! Така няма да се занимаваш с "ниско интелигентния пол! " От кога е сатанинско, мъжа да хвърли боклука, да измие чиния? Точно е сатанинско да биеш, и да се налагаш! И всички сме равни, добре дошъл в съвременния свят! Ти с тази жена, живееш в един дом! Нормално е и ти да вършиш нещо! Или като се върнеш от работа искаш да си седнеш на дивана, и да гледаш политици и да псуваш? Това ако е мъжкарско... Нямам думи! Ти живееш с нея, в един дом НАПЪЛНО нормално е да си делите работата! Другото не е нормално.

№39, знам че те е яд, но колкото и да не ти се иска, жената е, винаги е била, и винаги ще бъде по-нискоинтелигентния (глупав), слаб физически и грозен пол от мъжа, по-низша като пол, и никога няма да бъде обратното. Мъжът е по-висш, и всякак по-съвършен от жената, защото е създаден с по-съвършена физиология, предразполагаща към мултифункционалност, която липсва при жената, поради физиологичните и недостатъци. Ти жена-пожарникарка, строителка, автомонтьорка, кранистка, инженерка, миньорка да си виждала? !? Тези работи ги могат само мъжете, защото са по-висшият пол. Не само аз, но и много други мъже мислят така за жените, и не е необходимо да ме съветваш по женски да си хващам мъже, не жени, защото жените много си ги обичам, и искам да си хващам само жени. Не е сатанинско да биеш жена си, и на твое място не бих използвал думата "налагане", защото тя не отговаря точно на това, което се случва в действителност. Да биеш жена си не е налагане, а крайна мярка за превъзпитаване на женския характер, когато всички други методи не са подействали. Добре заварила ама не сме равни, без значение дали в "съвременния свят" или в "несъвременния свят", и никога няма да бъдем, мъжът винаги ще бъде над жената, а жената винаги под него, и това никога няма да се промени, защото е продиктувано от природните закони! Аз с тази жена, живея в един дом, и аз върша нещо, но у нас работите са ясно разпределени на мъжка и женска работа. Аз върша мъжката работа (сменяне на маслото, гумите на колата, ремонтни дейности, електроника - моето хоби и работа), а жена ми - женската (готвене, чистене, пране и отглеждане на децата, но моите са вече порастнали и живеят самостоятелно). Като се върна от работа искам да си седна на дивана, и да гледам политици и да псувам, защото съм си го заслужил, с работата която работя и това е, което прави мъжът, мъж. Ти може да нямаш думи, но така стоят нещата в моя дом и никога няма да се променят. Аз живея с нея, в един дом, напълно нормално е да си делим работата, но в моя дом има ясно определена мъжка и женска работа, и никога не сме се разменяли, защото това ще е унижение за мъжкия ми авторитет. Кое е нормално, и кое не е нормално, не го решаваш ти а природата. Сатанинско е, размяната на половете в семейството т. е., мъжът да измие чиния, да изхвърли боклука, да готви, чисти и пере, да ражда, кърми и отглежда децата, вместо жената, а жената да гони кариера, да се прави на мъж, да носи панталони и мустаци, и да командва мъжа, правеща се на втора глава на семейството. Дори и в библията е описано!

Ефесяни 5:22

"Жени, подчинявайте се на своите мъже, като длъжност към Господа; защото мъжът е глава на жената, както и Христос е глава на църквата (като само Той е спасител на тялото). Но както църквата се подчинява на Христа, така и жените нека се подчиняват във всичко на своите мъже. Мъже, любете жените си както и Христос възлюби църквата и предаде Себе Си за нея, за да я освети, като я е очистил с водно умиване чрез словото, за да я представи на Себе Си църква славна, без петно, или бръчка, или друго такова нещо, но да бъде света и непорочна. Така са длъжни и мъжете да любят жените си, както своите тела. Който люби жена си, себе си люби. Защото никой никога не е намразил своето тяло, но го храни и се грижи за него, както и Христос за църквата; понеже сме части на Неговото тяло от Неговата плът и от Неговите кости. "Затова ще остави човек баща си и майка си, и ще се привърже към жена си, и двамата ще станат една плът". Тая тайна е голяма; но аз говоря това за Христа и за църквата. Но и вие, всеки до един, да люби своята жена, както себе си; а жената да се бои от мъжа си. "

Толкова с това, какво е сатанинско, и какво не!

Църквата повелява мъжът да командва, а жената да му се подчинява и слуша, защото това е единственият доказан в историята модел, по който може да просъществува едно нормално семейство, а всичко друго е женска-феминистична простотия!!!

44.   "Номер 34, а ДНК тест за бащинство направи ли, че си толкова сигурен, чии са отдавна порасналите ти деца?"

41, няма нужда да си правя ДНК тест за бащинство, защото отдавна порасналите ми деца са ми одрали кожата и приличат досущ на мен, и се вижда от пръв поглед! Затова съм абсолютно сигурен че са мои, и няма чии други да са, защото моята жена аз си я разпечатах, и не е била с никой друг преди мен. А ти мисли за себе си, защото в днешно време с този извратен феминизъм броят на разводите и извънбрачните деца нараства все повече!

45.   Аз съм почти на твоята възраст, и аз чистя рядко и оставям на жените да оправят, с разликата е, че нямам приятелка. Така ми е писано защото живея в едностаен апартамент. Ти добре, че си се отървал. Тия жени в днешно време само търсят да слугуват. Нормално е да сме егоисти. Но един ден и ние ще имаме жени, които няма да ни слугуват.

46.   И какво излезе сега? Че когото и мъжете и жените работят и изкарват пари, няма проблем, но в къщи само тя да работи.
Вие не си търсите жени, а слугини, даже по-лошо, защото освен да ви слугува вкъщи, тя е длъжна и да работи и да изкарва пари. Защото, разбираш ли, не сте длъжни да я издържате.
Е, не е ли малко нагло? А най-забавното е, че накрая имате и претенции, че изкарва малко пари или че домът не е изчистен според вашите стандарти.
И после жените били "гадни феминистки".
Е, за какво ми е такъв "мъж"? Даже бие и да ми трови живота?

47.   Ама жените наистина искате ВСИЧКО за НИЩО.
Гледам гледам, фраш е с жени, които ще отидат в НЕГОВИЯ дом, ще живеят от НЕГОВАТА заплата (понеже им е ок да си клатят краката за 800лв/месец и да не си дават много зор), ще се возят в НЕГОВАТА кола (понеже не им дреме достатъчно даже да изкарат книжка.... за кво им е? някой мъж ще ги вози), ще му отнемат от НЕГОВОТО време (което той би могъл да прекарва в хобита, приятели, работа за още пари, и една камара други по-полезни опции, от това да гледа малоумен филм с Хю Грант с аверката си), И НАКРАЯ тая същата готованка, ще се врътне и ще каже най-гордо и безочливо "ама как така ще ти чистя? ! аз да не съм ти слугиня? ! "

Е, добре, вие с какво точно допринасяте във връзката, в такъв случай? С това, че полу-редовно си отваряте краката ли?

48.   Номер 47, ти къде чу, че тоя изкарва повече пари от жената? Тя бачка колкото него, ама накрая само тя слугува. Айде не слагай всички жени под общ знаменател. Аз пари изкарвам и пред приятел предпочитам мъжка проститутка.

50.   Е ми нормално да те зареже, вместо след работа да си почива и да се забавлява ще ти слугува. Откъде накъде да не е луда? Има и свестни мъже не са всички задръстени загуненяци с патриархални разбирания от 18 ти век.

51.   Глупости. Не вярвай какво ти ги говорят жените.
Зарязала те е щото си е намерила някой с по-голам да я пори силно.
Тя никога не е била твоя. Просто е бил твоя ред в нея.
Сега е дошъл реда на някой друг.

53.   За какво му е на момичето въшльо, който няма пари за домашна помощница?
Умните и хубави жени си намират мъж с бизнес, който да ги води по ресторанти и на почивки в чужбина и който да наеме домашна помощница.
Кака

54.   Друже приятелката ти е меркантилна, и по-добре да нямаш деца от такава мързелива трътка. Нейно задължение е да чисти, готви пере и глади и тва че и тя работи не я освобождава от домакинската работа, която е женска работа. Ясно й кажи в прав текст, че вкъщи тя ще върти домакинската работа като не й изнася да се маха и да си търси чехльо. Мъжете трябва повече да си почиваме за да задоволяваме жените си, защото в секса мъжа почти двойно повече усилия полага от жената.

Бат Баян

55.   54, Ей заради такива тъпи разсъждения си седите сами до дълбока старост.

56.   Леле какви сладурковци… Значи няма значение, че и ние работим, участваме на равно в семейния бюджет и също се уморяваме всеки ден от работа, но трябва и всички домашни задължения, да са на нашият гръб, защото видиш ли женската работа си е само наша отговорност.. От едно време такава е традицията.. Но едно време само мъжете са работили и реципрочно пък жената се е грижила за дома и децата.. В едно семейство при положение, че и двамата работят, е редно да си поделят работата вкъщи. Чак да я биеш си било в реда на нещата като метод за превъзпитаване и мотивиране към послушание… Сериозно ли?? Жените били длъжни да слушат мъжа и да се покоряват пред всяка негова дума и да го обслужват по всички параграфи… Мъжът бил “ По-по-най” Хаха! Може много да се спори срещу това изявление, но спирам, че се увлекох и стана ферман :)
Та авторе звънни на момичето и обясни, че си разбрал грешката си, поговорете и може пък, да се върне, все пак много хора са си прощавали и по-сериозни постъпки от твоето поведение.

Вещица

57.   Съгласен съм с номер 54 . Аз съм 45, хванах си гадже, но живея сякаш см Ерген. Ако ме зареже някога няма да ми е тъжно . Добре ще ми е .

58.   Авторе, не е лесно да се живее с мърляч, извинявам се за израза! Ако момичето е свикнало на ред и чистота, се е погнусило от теб, и е нормално да избяга!

59.   54, щом тя работи, значи той може да й помага в домакинството, иначе тогава за какво й е на една жена такъв товар? Нито можете да издържате жени, че да искате домакини, нито искате да помагате в домакинството, понеже сте прекалено велики "мъже". А в секса ви знаем колко усилия полагате - колкото да задоволително себе си. За женски оргазми, предлюбовна игра, лизане.... да не ви питаме, че няма да издържим на това да ви се смеем. А че ще си избрали фригидни и мързеливи сухарки, също е ваша вина, а може и да не са мързеливи и флигидни сухарки, просто да не знаете как да ги предразположите. Но да, то вината винаги е в жените, мъжете сте перфектни.

Satanic Blasphemer!

1-50 от 56