Болката побърква човек
Трябва да си го изпитал, за да разбереш кой човек-какъв е всъщност. Трябва да си изпитал оная болка, която сякаш раздира вътрешностите ти. Имам чувството, че променя и ДНК. Хората тотално се променят. А и ако си малко по-слаб психически, дори и леката емоц. болка, може да те направи на пихтия. Ние ги мислим за луди - те ни мислят за луди. Истината е, че им завиждаме. Лудите много отдавна не са в лудниците. Онези там са нормалните.

Коментари

1.   Емпат? Когато се отключи/декодира прекалено бързо да, човекът няма време да асимилира какво се случва, как да се предпази, да се разграничи от чуждите емоции които емпатът чувства все едно са свои. Има методи зс контрол, емоционално адаптиране, дистанциране и намаляне на "приемника" до пълно блокиране, връщане на приетият емоционален "боклук" наблюдение на емоциите все едно е телевизия например т.н.
В Америка ила включително клиника за емпати. Помага им се с психолози, биоинженери, включително генетици (разбира се си правят и своите проувания) да развиват контролирано, да медитират и се научат да изолират, наблюдават като безпристрастни зрители и анализират чуждите емоции.
Често при емпатите се отключва и телепатия, също започваш да въздействаш на ел.уреди...включително когато ти е в повечко притокът/производство на електричесто (от сърце и мозък, проучи) и енергии може да се случи да гърмят около теб крушки, да зареждаш или източваш батерия на телефон например.
Добра опция за опознаване, контрол и развиване е телекинезия, аерокинезия...
Проучвай и потърси групи с подобни.

2.   С времето кожата става дебела и спираш да се впечатляваш.

3.   Когато се къпеш трябва винаги да си миеш и косата. Къпането освобождава от негативната енергия, котката у дома също. За предпочитане котката да е от противоположния на твоя пол.
Научих се да контролирам процеса преди няколко години. Затворих се в себе си. Моят живот принадлежи на мен и на детето ми, за което нося отговорност. Всички останали отговарят за собствения си живот със собствените си дела и никой не трябва да им бъде душевна гъба, душевна изтривалка или да им решава финансовите проблеми като се раздава.
Единствено капсулирането помага. В България е пълно с паразитни личности, които налитат като чакали на мърша, щом усетят някой алтруист. Веднага ще дойдат и ще се опитат да ти вземат всичко, може дори да са ти роднини от 1 степен.
Научи се да искаш за себе си положителни емоции и отстранявай всички, които ти вменяват вина, подкопават самоувствието ти, използват те,нараняват те или те карат да се чувстваш зле.
Свръхчувствителността има и много плюсове.Тя ще ти помогне да си намериш верен партньор в живота и да бъдеш като детектор на лъжата.
Понякога предпочитам да не разбирам и да не знам, но няма начин.

4.   Когато се къпеш трябва винаги да си миеш и косата. Къпането освобождава от негативната енергия, котката у дома също. За предпочитане котката да е от противоположния на твоя пол.
Научих се да контролирам процеса преди няколко години. Затворих се в себе си. Моят живот принадлежи на мен и на детето ми, за което нося отговорност. Всички останали отговарят за собствения си живот със собствените си дела и никой не трябва да им бъде душевна гъба, душевна изтривалка или да им решава финансовите проблеми като се раздава.
Единствено капсулирането помага. В България е пълно с паразитни личности, които налитат като чакали на мърша, щом усетят някой алтруист. Веднага ще дойдат и ще се опитат да ти вземат всичко, може дори да са ти роднини от 1 степен.
Научи се да искаш за себе си положителни емоции и отстранявай всички, които ти вменяват вина, подкопават самоувствието ти, използват те,нараняват те или те карат да се чувстваш зле.
Свръхчувствителността има и много плюсове.Тя ще ти помогне да си намериш верен партньор в живота и да бъдеш като детектор на лъжата.
Понякога предпочитам да не разбирам и да не знам, но няма начин.