Получавам смесени сигнали от него!
Здравейте!
От два месеца излизам с един мъж. Той ме търси, проявява инициатива да се виждаме, да комуникираме и т.н. Не съм му безразлична явно. Прекарвали сме няколко пъти по една седмица заедно. Следващата седмица предстои да прекараме пак 4-5 дни двамата. И това по негова покана. Аз от своя страна не се правя на интересна, не се дърпам и излизам с него, защото ми е много приятно.
Аз си падам по него, доста ме привлича. Правили сме секс няколко пъти ( в първия месец и нещо). От 3 седмици насам не сме имали физически контакт. Не мога да си обясня обаче защо? Хем да ме търси, хем да няма интимност между нас. Говоря чисто и за прегръдки, целувки. Обърквам се. Дали не иска да сме само приятели пък? Или си има друга за секс?
Моля, кажете ми от мъжка гледна точка какво означава това. И как да го разбирам?

Коментари

1.   От мъжка гледна точка иска само да се те поебва нищо друго.

Чингис Хан

3.   Питай го, бе, моме, няма да те изяде! Поне ще си наясно.

4.   2. Я се стегни и стига си хленчила като малко дете. Света не свършва с това, че не ти е качен коментара. Ако знаеш, колко мои коментари не са качени, но един път не съм го направил на въпрос. Имай малко уважение към хората, които без пари отделят от времето си да се занимават с такива като теб къдеро би трябвало да се занимават от 4-ти километър или Корилово.

Чингис Хан

5.   Та този хан го питах как чете (ще спестя конкретиката този път). На момичето му се иска, момчето "го няма"! Дали не е обърнал резбата или е отимал мераци към друга, но не е съвсем сигурен за завоеванието си, или нещо се е дефектирал, само той си знае.
Като съвет: постави условия. Не високи, но изискващи някаква минимална саможертва и провокиращи реакция. Би трябвало да "изплюе камъчето".

6.   Няма смесени сигнали, има елементарна манипулация. Като нарочно те обърква, хем ти смъква самочувствието, хем по-лесно му играеш по свирката. Интереса му към теб се свежда до секс и нищо пвоече. Човек който наистина те харесва и държи на теб, няма да ти дава 'смесени сигнали'.

7.   Братовчед ми се ожени точно за няколко дена и живя с жена си около 20 години. И далеч не е единствения, който се е оженил дни след запознаството си с жена. А в случея два месеца има само ебня, човека дори не е намекнал за сериозна връзка. Поебва си я и пет пари не дава, може и да поебва в момента и други, за тва да няма сили и време да управя госпожицата. Но огъня трябва да се подържа, за в случей, че няма друго за поебване. В една печка не хвърляш ли дърва тя изгасва.

Чингис Хан

8.   Него тези отношения очевидно го устройват. Ти като имаш някакъв проблем с това, поставяш го и искаш директен отговор от него, не от анонимните в някакъв сайт.
Все пак ще ти отговоря как го виждам аз. Не мисля, че гледа много сериозно на отношенията ви, по-скоро търси приятно прекарване, без задълбочаване, съвсем възможно е да има и друга/и. Не прави грешката да се привързваш много към него, не се филмирай и не очаквай нищо повече.

9.   Мъжка гледна точка? Пешо от София надали мисли като Гошо от Варна, затова само един човек може да ти даде нужния отговор. Попитай го при следващата ви среща, поне да ти е мир на главата. Може да иска да те опознае повече, може да си е намерил друга, може пък да те има за приятелка за секс. За два месеца всичко вече трябваше да е ясно.

10.   Или има още чувства към бившата,или има друга(приятелка или не). Явно не те харесва достатъчно. Дай му време да свикне с теб и да те опознае.