Моля за съвет
Здравейте!
Предварително се извинявам за правописни грешки, бързам да пиша от телефона.
Историята е за БИВШИЯТ ми с който не сме заедно от 13 години. Той ме заряза по грозен и бруутален начин, няма да пиша за това. От 8 години не си говорихме той винаги ме е гледал, чакал да му говоря да го поздравя, но аз не пълен игнор.
До Май месец започнахме да се поздравяваме да се гледаме в очите докато говорим общи неща до тук добре няма проблеми.
Започнах да забелязвам как скришно ме гледа, когато аз го погледна той свеждаше глава много пъти. Казах на приятелката ми да го наблюдава дали нещо не се заблуждавам за тези погледи и тя също потвърди, даже като я видял че го гледа тя той се навел главата и после пак същото.
И така от Май месец до Юли месец само скришни погледи аз се правех на ударена, но му усещах погледите.
Юли месец започна по малко да се опитва да ме заговаря отвръщах му, започна приятелката ни да се шегува с него хваща ли ръжда старата любов, боли ли любовта и т. н..
Аз се смеех и се шегувах, че толкова много се обичааме, че чак неможем да се понасяме и го погледнах него. А той само ме гледаше и ме гледаше с някакъв топъл поглед.
Бяхме седнали в едно кафене и той изникна от някъде дойде и той. Канеше ни да седнем на тяхната маса, аз не желаех беше доста упорит и като видя, че няма да седна на неговата маса взе че седна той до мене. Аз гледах като паднала от марс, изобщо не съм очаквала, че ще седне до мен.
Започнахме да си говорим. По скоро той ме разпитваше дали си имам някого, дали излизам с някого. Каза ми, че много времее е минало, че ни е било много хубаво заедно и т. н..
Дойде време да си тръгваме влезнах да си платя сметката и той зад мен. Разтворил ръце да ме грабне

Коментари

1.   Понякога Бог изпраща бившите, за да види дали още сме толкова глупави. Този е останал сам и само на тебе се надява сега.