Нито аз мога без него, нито той без мен
Малко предистория...
С приятеля ми сме заедно от 2 години. Живеем заедно от 1 година. Имали сме много хубави и лоши моменти. Трудно ми е да определя кои обаче са повече...

Преди известно време разбрах, че ми е изневерил-не еднократно. Няма смисъл да обеснявам как съм се чувствала, какво съм преживяла. Ще кажа само, че щях да го напусна. Бях твърдо решена всичко да приключи.
Така и не му казах, че съм разбрала (поне не веднага). Намерих си нова квартира и просто седях и чаках да дойде датата (по договаряне), в която ще си пренеса нещата на новото място.
Дочаках я, даже и мина... Така и не намерих сили да го направя...

Реших да разкажа историята си пред напълно непознати, защото напоследък имам някакво ужасно усещане (което приятелите ми не разбират), че каквото и да стане-аз просто винаги ще бъда с него. Освен ако той сам не ме "изрита".

Той ме обича по свой си начин, странен е, за някои дори необясним, но знам, че ме обича.
Чувствам се някак си свързана с него, нито аз мога без него, нито той без мен. Каквото и да прави, където и да ходи... накрая винаги се връща при мен. Колкото и да се караме, не можем да се разделим, защото явно си принадлежим....

Коментари

1.   АЗ бих ти казала едно всеки разбра изневярата по различен начин аз лично не я приемам но съм изневерявала на приятеля ми а сме от 5 години заедно само с 1 човек а то дори и неподозира.. не е нещо хубаво но щом е с теб а с тях само еднократно... гадно е но с времето всичко ще отихне сам ще се укроти ако питаш мен :) успех мацко

2.   Неясното усещане е твоята интуиция, той продължава да има паралелна връзка. Никои не принадлежи на никого, това го запомни. Щом като чакаш той да те зареже, значи и това ще стане. Не знам освен навика какво го задържа при теб, но наблегни на това ако има смисъл още

3.   И защо ти е изневерил тогава?
Да не би проблема да е у теб?

4.   Номер 2, прав/а си - никой на никого не принадлежи. Според мен връзката ви се крепи на навика. Щом е дръзнал да изневерява и то не еднократно, значи работата е ясна. Ако беше едно кръшване, да го счетеш за слабост или де да знам, но щом е многократно - няма смисъл.

5.   Да у нея.. глупости. Намерил си е влюбена глупачка, която да му прощава всичко. Дано се появи някой, който да ти завърти главата и да се отървеш от сегашния!

6.   Видно е, че много го обичаш.... а дали тои те обича така както ти него? факта, 4е ти изневерява е доста показателен:(би ли търпяла и преглъщала цял йивот изневерите му? защото тои щом го е направил ще го прави още много пъти знаеики, че ти ще му простиш.... бъди сигорна в това! с теб е защото има сигорност, навик... и т. н. бяь в такава ситоация затова знам...

В един момент ще рухнеш психически... не се издържа под такова напрежение... непрекъснато да се терзаеш дали когато не е при теб е с някоя друга, дали продължава да ти изневерява и т. н.

Просто седни и си изясни сама за себе си какво точно искаш самата ти от какво имаш нужда.... трябва да постигнеш вътрешна хармония без да се ръководиш от емоцията за да вземеш адекватно решение! успех миличка!

7.   Ти му принадлежиш. А той принадлежи на теб и на останалите, с които ти е изневерил и повярвай ще продължи да го прави.

8.   Не разбирам мазохистичната природа на някои жени да бъдат с мъже, които ги нараняват. Не разбирам кое им обичат и защо се успокояват с това, че в крайна сметка се връщат при тях, а не при някоя от нееднократните си изневери.

Не обичам и такива мъже, играчи, консуматори, мислещи, че всички жени са им в краката.
В крайна сметка всеки сам заслужава съдбата си.

9.   N:8 Браво :) каза всичко което ми е на сърцето, но за това толкова време вечер си правя вечеря за 1и си лягам сама, докато другите които мисля че са с хора които ги нараняват са щастливии обичани, ...