Кое да избера ? Любовта или семейството
Здравейте, аз съм ани на 28 с две прекрасни дъщери семейна, но обичам друг мъж и така немога да продължавам трябва да избера семейството заради децата или любовта заради себеси?

Коментари

1.   Новия да не се окаже и той същия.

2.   Как мислиш, че някой извън твоите връзки може да ти даде отговор? Ти само заради единия секс ли ще си развалиш семейството? Като новия ти се насити какво ще правиш? И мислиш ли, че той ще обича децата ти и ще се грижи за тях? Сега ти е лесно, тичаш при него, без деца на главата, но я се съберете заедно с твоите деца и ще видиш колко бързо ще ти бие шута. Връзката ви моментално ще премине във вариант женени с деца плюс интриги и номера от страна на децата и той ще си каже, вместо да храня чужди гърла и да ми късат нервите, по-добре да си имам свои деца, а и тези срещи и предаване на децата на бившия на жената са бреме.
Може да си на 28, но си с 2 деца и много мъже биха предпочели жена на 38, нераждала, неомъжена, но поддържана и със стабилна професия, пред теб.
Ако мъжът ти те бие, пияница е и за нищо не става, разбирам, но повече ми прилича, че преработва и се грижи за семейството си, а ти безделничиш и се чудиш с кого да кръшкаш.
Жена

3.   Всичко в началото е супер, ама и тоя ще се изчерпа.
Гледай си семейството и не откачай за един **й. Ако мъжа ти е гадняр имаш право ама ако е добър си го пази.

4.   Семейството разбира се, особено ако бащата на децата ти е грижовен и свестен. Всяка любов има срок, после остава обичта и общите цели.
М36

6.   Ако е истинска, то мерси за темата. Определено не искам деца и женитба, заради такива като тебе

7.   Семейството! Защото много често такава "голяма любив" се оказва въздух под налягане и след като вече я няма тръпката от забраненото, нещата приключват бързо, но пък ти вече, заради една кратка авантюра, си съсипала семейството си. Искаш ли да съсипеш детството на децата си? Да ги направиш свидетели на скандали, разправии и развод? Искаш ли да ги оставиш да растат без майка, която постоянно да е в живота им?
Защото знам какво си мислиш, как ще се разведеш, ще получиш родителските права, ще се събереш с любовника си, той ще стане прекрасен баща на деца ти и после "живели дълго и щастливао", обаче не и в реалния живот. В ситуацията като твоята, след като успява да се разведе жената почти винаги остава сама, защото любовника се изпарява яко дим, при мисълта да се гружи за семейство и чужди деца. Сега си му интересна, защото се забавлявате без ангажименти, но като почнат битовизмите със сметките, грижата за децата и дома, няма да му е забавно и за това повечето мъже като твоята "голяма любов" ще избягат с 200 много преди да се стигне до там.
Така, че добре си помисли какво искаш да причиниш на децата си, че и на себе си.
Единственият случай, в който е оправдано да напуснеш семейство си е ако мъжът ти е насилник, алкохолик и примерно те спуква от бой. Тогава да, аз ще съм първата, която ще ти каже БЯГАЙ, но ако случаят не е такъв, а най-вероятно не е, иначе щеше да го споменеш,, тогава да съсипеш всичко заради една авантюра е най-глупавото нещо, което можеш да измислиш.
Много жени са били в твоето положение и много от тях горчиво са съжалявали, заради решението си. Разрови се, даже тук в сподели имс такива истории. Как зарязала мъжа си, ама с любовника не се получило и сега тя иска съвет как да си върне семейството и как да накара мъжа си да й прости.
Много поучителна история!

8.   Не искам да съдя хората и да съм моралист, но наистина се чудя на такива истории. Бих те разбрал само ако мъжа ти е пияница или те тормози по някакъв начин, но в противен случай изобщо не мога да те разбера. Само ще кажа, че си родител и имаш отговорности, не си на 20 години да мислиш само за себе си и нагоните.

9.   ОТ АВТОРКАТА Благодаря за съветите дори някои толкова груби никога не бих рискувала семейството си и децата до момента в който не разбрах, че мъжът ми спи с други мъже за пари вместо това да беше потърсил нормална работа с която да издържа семейството няма как да допусна да спи с други мъже и след това да идва при мен и децата! Ако за някой е приемливо то за мен не е...

10.   Авторке,Ани-сама си написала името си с малка буква,това ми говори много,но карай-моят въпрос към теб е някой иска ли от теб този избор?И кой го иска,любовника ти ли?Прощавай,ама не ми се вярва,едва ли си притрябвала на някой с две чужди-те за него за чужди,нищо,че са твои-деца?Много малко са мъжете способни на такова геройство,те едно чуждо дете не искат,ти предлагаш две.Ти си интересна на любовника докато си чужда,докато се криете,докато е забранено.Почнете ли да ползвате обща тоалетна,да плащате сметки и безброй други битовизми,оня,твоя любовник много бързо ще прогледне и ще му се овижда всяко левче дадено за ТВОИТЕ деца,а ти ще останеш от двата стола на земята.Макар,че ако питаш мен точно това заслужаваш.

11.   ОТ АВТОРКАТА мъжът ми е много запален по комар постоянно взима на заем пари от близки и роднини ние в момента живеем с неговите родители той няма думата в нашето семейство като мъж имам предвид няма собствено мнение за каквото и да било в нашето семейсто постоянно се влия е от майкаму която няма мира спокойствие когато види че ние се разбираме и веднага разваля всичко а той неиска да де изнесем като бях бременна с втората ни дъщеря бяхме заедно в чужбина на работа работех цели 7 месеца от бременноста зада си позволим някои неща да сме самостоятелни а не с майкаму но уви искарах ме пари но пак сие същото всичсо е за комар докато има пари от много работа родих в 7 месец на исписването той ми заяви че е изиграл парите на комар и ако не са моите родители да ми помагат няма изход страшно е

12.   А любовникът ти ще приеме ли децата?

13.   Аууу горката. Трбваше така да започнеш.
М съм и бих ти препоръчал да прекъснеш незабавно физически контакти с него да не ти натресе някоя зараза.
Това е отвратително. Не си ли заподозрла, че е педал по рано?

14.   То затова първо се търси любовта, после се създава семейство с този човек и се раждат деца от него. За да не се чудиш кого да избереш.

15.   Такива като авторката не ги разбирам. Пишат пет реда, без да посочат никакви причини, без да се аргументират с две думи, питат непознати хора да се развеждат ли, да се женят ли? Накрая след 20 коментара посочват някаква причина. Всъщност повечето в себе си са решили нещо и ще постъпят както им диктува собственият ум. За какъв ... са им мненията на Х и У, разрешение ли търсят, одобрение ли? Ами хора, животът си е ваш, вие ще си носите последствията, решавайте сами. Това е толкова важно лично нещо, не е избор на чанта или обувки.

16.   Щом го прави за семейството какъв е проблемът? Парите са си ваши. Ти искаш да спиш с други мъже безплатно, а щом мъжът ти го прави - дай да го изоставяме. Това жените сте...

17.   Измислена тема,провокация
Сега прочетох и коментар номер 9 от авторката и вече съм сигурна,че това е чиста измислица.
По-зле и от сапунка

18.   Представи си,че този който казваш че обичаш спи с мъжа ти.

19.   Бъди разумна този човек няма да ти обича и гледа децата като свои никога.

23.   Хора явно тя не обича мъжът си, както и той нея. Хората не трябва да живеят един с друг само заради децата и сигурността. Ако няма любов няма смисъл. Без значение дали любовникът ще остане с нея или не ще е добре да се разведе с мъжът си.