Никой никога не ме е искал
Ами факт. Младо, красиво, нормално момиче, работещо. Но никой никога не ме е харесвал, искал. Не ме е обичал. Обяснявам си го с характера, не е приятен, енергията, която излъчвам, може би трябва да ги променя, и с ниското си самочувствие, над което работя. Може би аз първа трябва да ги заговоря? Има ли някакъв метод, тактика? Плийз, кажете ми, вече ми е болно и тежко, писна ми да съм сама.

Коментари

2.   Стигнала съм до извода, че самочувствиета на една жена, е много по-важно от начина по който изглежда. Аз се старая да изглеждам добре, обличам се елегантно, тренирам активно и съм с всички мила, обаче 0 успех с мъжете. Братовчедка ми е 85 кг. при ръст 1. 65, изкуствена коса и нокти, напомпани устни, нагла и високомерна, а мъжете и лазят в краката.
Е убий ме, не мога да го разбера това.

3.   2, не вярвам да и лазят. Най-много да са някакви нисша класа мъже. Такава жена ме отвращава.

4.   Ако си харесваш някого,просто го заговори! Вече жените избират и на повечето мъже не им се рискува ,да бъдат отхвърлени. Разбира се има бая "играчи" които свалят жените ,но от тях освен секс друго не чакай хд

5.   до 2: хахах, какви мъже й лазят в краката на братовчедка ти? И те й "лазят" само защото се надяват да й влязат между краката, впрочем. Такива изкуствени жени просто това излъчват - ниска самооценка, желание за валидация, напомпани устни - обича да прави свирки. Такива мъже ли искаш ти? Не мисля.

до авторката: Не вярвам никой поне да не те е заговарял. А ако не те е заговарял значи не се показваш достатъчно.

7.   А ти правила ли си нещо по въпроса да потърсиш мъж или да покажеш нс някого, че имаш симпатии? Не може да седиш и да чакаш някой да падне от небето. Бъди проактивна и ще се получат нещата.

8.   В този сайт всички сте много красиви и все никой не ви иска, е как става тоя номер?

9.   Да качвала снимки в нета по бельо?
Айде да подстрекаваме младите жени да стават курви?
Това ли е новото нормално?
Модератор, как може да ги публикуваш такива като 1...

10.   Красивата жена всеки я иска, вярвай ми. Тия глупости, че мъжете се чувстват застрашени, нямат смелост и т.н., са за успокоение на непривлекателните жени с грешна самооценка за себе си. В компанията ми преди имаше големи красавици, за които се избиваха, караха, по корем се влачеха големи мъже. Такова оглупяване не бях виждала. Невзрачните момичета трябваше или да се съобразят, или да драпат с нокти, за да им се обърне внимание. Най-вероятно просто не си толкова хубава. По-малко вероятно е наистина да имаш някакъв ужасяващо гаден характер, който да си личи на втората минута, но това дълбоко ме съмнява. Красотата движи света, имаш ли я нея - 70% от работата ти е опечена, няма да се отървеш от кандидати, сред които все ще има няколко свестни.

11.   Знаеш ли, ходил съм с такава жена. Учил съм я стъпка по стъпка, запълвал съм дефицитите ѝ, самозаблуждавайки се, че ѝ помагам.
Накрая ме заряза, понеже това, който съм ѝ предлагал "не ѝ стигало".
Ами какво да ти кажа - (емоционално-)бездънна каца трудно се пълни!
Наистина трябва да започнеш промените от себе си!
А за да започнеш, трябва да се научиш правилно да ги откриваш! Ето, тука изтъкваш положителните си страни, и се чудиш - защо въпреки тях нещата не ти се получават? Очевидно проблемът не е в тях... Значи е в нещо друго. Открий кое е точно то, признай си го пред себе си, и бавно и сигурно започни да го променяш.
Ако не става това, което искаш, значи нещо не правиш както трябва!

12.   9, не знам какво е писал 1, ама какво лошо има? Мъжете само к*рвите с голи снимки и леко поведение забелязват. Аз не качвам голи снимки, под нивото ми е, но много пъти съм виждала как мъже тичат дори след не особено поддържани и тлъсти жени , защото да леки. Не е ли лека, рядко има шанс.

13.   Мен също никой никога не ме е искал, така че не си единствена с такъв проблем авторке. Всеки ден си мечтая как някога намирам жената, която да ме обикне, както и аз нея, но си живея само с мечтите...
Дано при теб да се развият по-добре нещата и да си намериш половинка, успех :) Аз най-вероятно няма да успея.

14.   Момиче, а не жена? Значи си под 18 години? Колко младо обаче? И от какви като възраст, външност и заможност момчета и/или мъже очакваш внимание към теб?
Ти самата колко си висока и с какво тегло? Бедрената ти обиколка под 60 см ли е?
А кое точно е неприятното в нрава ти, което споменаваш като вероятно причина да не си харесвана?

- Кифлоприземител

15.   Момчета "младите мъже" се страхуват от такъв тип жени, макар че точно такава искат повечето. Все още битува мнението че мъжа трябва да е много повече от жената за да я впечатли. Повечето разбират това като материално положение. Притесняват се че нямат кола или че е по-стара от тях, че работят за по-малко пари от въпросното момиче или че живеят с родителите си, а и съдейки по-снимките и' не биха могли да смогнат на стандарта и' на живот. Момчета се страхуват от много неща. Не знаят как да започнат разговор, трудно им е да усетят къде е границата между приятелството и любовта в отношенията с едно момиче. В днешно време всички са преминали през обречената зона на приятелството. И това ги плаши за напред.
Аз например никога не съм се опитвал да се харесам на някоя и да направя първата крачка. Колкото и да е странно момичета са били тези, които са ме канели на среща, целували са ме и тн... Явно съм симпатяга, знам ли. Дори и с жена ми така започнахме. Тя ме покани като напълно непознат, запознахме се, тя ми предложи леглото си, тя ми отдаде тялото си, тя настояваше да плаща сметките в ресторанта и да ми купува подаръци. Естествено аз изобщо не се чувствах комфортно покрай толкова силна жена. Отне ми доста време да я предразположа да си позволи да бъде "слаба" когато е с мен. Карахме се по магазините кой да плати сметката и ако я плащах аз тя хукваше с торбите и такива дребни неща. Истината е че силните жени се нуждаят от още по-силни мъже, те искат да си позволят комфорта да бъдат слаби, но за това им трябва сигурен партньор.

16.   7, понякога всичко ти изглежда просто, а не е! И мен да видиш на улицата, не би ме поставил в категорията на самотниците. Приказливв, енергичен, харизматичен и доста солиден мъж съм. Котирам се в компания, но жените се сдухват от мен. Иначе си ме искат за чукане, то е очевидно. Пък и аз съм имал връзка главно с изневеряващи. Отлично разбирам авторката.

17.   Как да ти помогнем като не знаем нищо за теб? Нито външния вид нито характера /

Като искаш мъжете да те забележат, се постави на тяхно място. Обърни внимание на въшния вид,(коса, тяло, дрехи, всичко) но от мъжка гледна точка, не от женска.

Мъжете гледат в началото само външния вид, после характера.

Щях да ти обясня повече, ама така без обратна връзка не става.

Женен Мъж с опит ти го казвам.

18.   Кифли, ти с метъра в джоба ли ходиш?

19.   Авторката:
Благодаря за коментарите.
Кирлопрезиметел, дори няма да те коментирам, толкова си ми гнусен.

20.   Ако жена задаваше същите въпроси за височина, визия, години и пр., Кифлопристрастеният щеше да я заклейми за кифла.

21.   Ще кажа и нещо, което другите са пропуснали - подбери си компанията - ако постоянно си с някоя приятелка-модел - нормално е да обръщат внимание на нея, а теб да те пренебрегват.

22.   Писнало ти е да си сама, ама наистина ли. Сега ми е ясно защо си сама. Споменаваш, че имаш неприятен характер и негативната енергия която излъчваш. Тези двете са достатъчни за да не те харесват мъжете. Прочитайки коментарите, най вече твоя Н.19, ти наистина показваш лошия си характер. Реших да се върна и пак да прочета коментар Н.14 на Кифлоприземител. Аз не прочетох нищо обидно в неговия коментар към теб. Но твоята реакция към неговия коментар е направо ужасяваща. Казваш, че ти е много гнусен. Такъв израз вече говори много за характера ти, а също и за енергията която излъчваш. Бъдейки това което пишеш в историята си и как отговаряш на Кифлоприземител в твоя Н.19 коментар към него, аз не виждам как някой мъж ще те поиска. Ти показа лошия си характер и негативната ти енергия пред всички нас в този сайт. Как искаш с такива качества мъж да те хареса. Твоя характер е причината да бъдеш самотна и май такава ще си останеш. Жалко, много жалко. Не зная дали има помощ за такива като теб.

23.   Имайте предвид, че 80% от жените се мисля за красиви, но в действителност 80% от жените НЕ са красиви! И най-малко половината от тях до 30-тата година вече са наднормени, но те се мислят за стройни. Защо се самозаблуждават ли? Поради тази причина, че те съдят за себе си по два начина:

1. От собствените си очи забелязват само деколтето и ръцете си, а при по-силно навеждане и корема и краката, които поради гледната точка изглеждат по-тънки, отколкото са в действителност и гледани отстрани. Затова и са така вманиачени в това да разгръщат деколтето си и да си мислят, че имат големи гърди, сравнявайки ги от собствения си поглед с "тесните" бедра, които от техния поглед се губят на фона на гледаните отблизо гърди. Другото вманиачаване е по боядисването на ноктите на ръцете им, заблуждавайки се, че това ги прави по-красиви за мъжете. Напротив, мъжете въобще не заглеждат ноктите на една жена, а ги вълнуват съвсем други части от женското тяло. Но жената от собствения си поглед постоянно забелязва ноктите си и си мисли, че това е основна нейна отличителна черта. Иначе много от жените често с критичен поглед зяпат ноктите и дрехите на другите жени, защото им е мания да се сравняват с останалите. Жените в мнозинството случаи се кипрят заради това да изпъкват пред другите жени, а не заради мъжете.

2. Самоопределят се само от избрани ъгли в огледалото или на снимки, а същевременно пренебрегват това как изглеждат от повечето други ъгли, от които не се харесват. Затова и в огледалото и пред обектива се гледат по-често отвисоко, за да намалят зрителното усещане за истинската широчина на бузите си, да изглеждат с тясна брадичка и с изпъкнали скули (понякога в помощ на това и леко "глътват" бузите и изцупват силно навън устните като патешки дупе, дори и да нямат изкуствени пълнежи в тях). Така в съзнанието им се набива само избирателно видяното за себе си. Силна роля в това да се харесват играе и гримът. Колкото повече грим си слага една жена, толкова повече не се харесва в естествения си вид без него. Колкото повече повдига и пристяга една към друга гърдите си със сутиена, толкова повече не е доволна от това каква е истинската им форма. Големината на подплънките в чашките на сутиена ѝ пък са пряко отражение на недоволството от истинската големина на гърдите ѝ. Жените показват една изопачена и контролирана част от гърдите си, която лесно става еднаква при всички, защото използват един и същи похват. Но в същото време прикриват некрасивата част от гърдите си - също като при грима и лицето. Тези неща те си ги знаят наум, но пред околните искат да създават измамно усещане. Паласките и отпуснатия корем пък лесно се скриват от силно повдигнатите нагоре панталон, клин или пола (това го правят дори и "вдъхновителките" в Instagram, някои от които все пак са честни до покажат как изглеждат телесата им с повдигната и смъкната дреха, като разликата между двете е потресаваща.

По отношение дебелината на бедрата им, жените се делят на три типа:
1. Такива, които бурно ги вълнува колко тежа и по няколко пъти на ден се теглят на везната, а някои мерят и бедрената си обиколка.
2. Такива, на които въобще не им пука колко тежат.
3. Такива, които са адски недоволни от това колко тегло са качили, но ги е страх да се претеглят, за да не видят цифровото изражение на теглото си.

Повечето жени знаят колко тежат и каква е бедрената им обиколка, но всячески крият това и не биха си признали. Много жени над 30-те дори не желаят да разкриват на каква възраст са. Оправдават се с "Жена не се пита за години и килограми!", защото за тях такива въпроси са нежелани, тъй като ги връщат в действителността. При много жени има два успоредни свята: това какви искат да бъдат или за какви се мислят, и това какви са в действителност. Те рядко се замислят какви са като обноски и нямат завишени изисквания към културата си на общуване. За сметка на това пък, почти всички жени наблягат на показването на външността си, която те считат за основното си "оръжие" за привличане на внимание и задържането му след това. И ето оттам тръгва поредицата от грешки при тях, защото после се чудят как така някой мъж ги е прекарал през кревата, но после не ги ще за нещо друго. Ами, защото тази жена хем подбира несериозни мъже, хем набляга на това да ги привлича не с отношение, а с външност. Отношението задържа трайно, а външността привлича в началото!

И друго важно нещо за това дали мъжете ще харесат или не една жена е, когато вече дойде момент тя да си отвори устата и да покаже що за култура на общуване има. Жени, които не умеят да водят диалог, не си служат с доводи, а предпочитат да наблягат на приказки за гнус и омраза, не излъчват положителност и няма как да привличат мъжете, дори и привидно да са красиви отвън. Физическото привличане върши работа първоначално, но разумните мъже имат и изисквания към поведението и обноските на жената, тъй като (а) искат да им е приятно с жената и извън кревата и (б) красотата в 100% от случаите е преходна и след като поизчезне, трябва все пак жената дори и тогава да има стойност за мъжа. А стойността е пряко изражение от личностните качества на жената и нейното отношение към мъжа.

- Кифлоприземител

24.   До номер 18:

Мекици, мъжката педя обикновено е около 20 см или малко повече. Обиколката е 3,14 пъти от широчината, т.е. при широчина на бедрото около 20 см обиколката му е малко над 60 см (62,8 см). Повечето мъже имат ясна представа от размери, дори и при преценка на око, за разлика от повечето жени (жените пък лесно могат да преценят коя дреха коя буква или номер е, но не и какво значи това в мерната единица сантиметър).
Обиколката на главата при повечето жени най-често е около 50-55 см. Жена, чиито бедра са видимо по-дебели от главата ѝ, със сигурност е с наднормено тегло и неподдържана (изключваме от това изключението с няколкото щангистки в България). Затова и жени с бедрена обиколка над 60-65 см трудно могат да привлекат мъжкия поглед.

- Кифлоприземител

25.   Е, авторке в коментара ти към Кифлоприземител си показа рогата, чак гнусен, сериозно ли?!

26.   Номер 2, не самочувствието на жената, а нейната достъпност, която тя сама решава да излъчва, привлича мъжете, който основно мислят с долната си глава (но и част от сериозните такива). Никой мъж не търчи подир жени с голямо самочувствие заради самото самочувствие; още повече, че масата жени с високо вирнат нос всъщност само привидно показват самочувствие пред останалите, нямат правилна преценка за себе си и за хората и са пълни с комплекси за малоценност, които всячески опитват да прикриват. Но затова пък подир жена, целенасочено излъчваща достъпност, чрез дрехи и обувки, грим, поведение и прочее, мнозина ще търчат да се пробват да боднат чушката, защото тя им дава явни знаци, че е склонна да отговори на нагона им.

- Кифлоприземител

27.   Първо, облечи се секси - разкрий или краката , или деколтето, но не и двете. После обърни внимание на държането си с мъжете. Най-добре не говори много, а ги изслушвай, особено, когато говорят за себе си. Ти не говори много сза себе си ... И тн. Сигурна съм, че те харесват, важоното е да не ги отблъснеш с държането си или с външния си вид.

28.   Авторката:
Моля, преди всички да ме нападате, да прочетете и останалите коментари в сайта на Кирлопрезиметел. В случая той нищо лошо не ми е казал , даже веднага ще му отговоря на въпросите: м 1,58,кг 48, коса руса, очисини. Но самото прозвище "Кирлопрезиметел" за какво ви говори? Не сте чели неговите коментари под чужди изповеди, но аз- да. За справка, не съм меркантилна,имам висше, вмомента работя като продавачка,но знам два езика, на 25. Високо самочувствие нямам , но ,да, хубава съм.
Още веднъж, благодаря за супер адекватните и смислени коментари!
Желая приятен и слънчев уикенд! :) :)

29.   Цитат от № 24

"Обиколката на главата при повечето жени най-често е около 50-55 см. Жена, чиито бедра са видимо по-дебели от главата ѝ, със сигурност е с наднормено тегло и неподдържана (изключваме от това изключението с няколкото щангистки в България). Затова и жени с бедрена обиколка над 60-65 см трудно могат да привлекат мъжкия поглед."

Кифлоприземител, ти изобщо правиш ли разлика между ТАЛИЯ и БЕДРА? Бедрата са онова нещо по-надолу от талията. Талията е около 60-65, а бедрата са около 90-93 см. Идеално съотношение между талия и бедра = 0.7, т.е. при бедра 90 см. талията трябва да бъде 63.

31.   Никой не те е искал? А ти искала ли си някой някога? Или само чакакаш да ти дойдат някакви обожатели? Тези години отдавна минаха. Скоро жените ще търсят мъже а те никак не са много. Повярвай ми.

33.   Номер 28, хубаво е, че знаеш два езика, но лошото е, че не са никак рядкост жените, които владеят до съвършенство езика на омразата и лошите обноски.
Твърдиш, че "веднага си отговорила", но на практика си пропуснала почти всичките ми въпроси и си отговорила само на по-удобните за теб: относно годините и ръста. А моите въпроси към теб в мнение 14 бяха следните:

"Момиче, а не жена? Значи си под 18 години? Колко младо обаче? И от какви като възраст, външност и заможност момчета и/или мъже очакваш внимание към теб?
Ти самата колко си висока и с какво тегло? Бедрената ти обиколка под 60 см ли е?
А кое точно е неприятното в нрава ти, което споменаваш като вероятно причина да не си харесвана? "

Бидейки 25-годишна жена, се самоопределяш все още като момиче, макар че си жена от цели 7 години насам, когато си навършила пълнолетие. Защо не се самоопределяш като жена, когато разказваш за себе си?
Не пишеш и какво точно е неприятното в нрава ти. В две твои мнения вече се видяха някои твои особености, но е хубаво ти да напишеш от своята гледна точка какво не харесваш в обноските и поведението си, защото все пак ти сама реши да твърдиш това за себе си, още при съставянето на настоящата тема.
И какви мъже точно търсиш, че да заявяваш как "никой не те иска"? Предвид неколкократното натъртване на това колко си хубава, вероятността никой да не те иска физически е точно нула. Дори и само да чакаш наготово, ме съмнява, че никой мъж досега не е изявявал желание да те заговори и ухажва.
Ако пък си била обсипвана в мъжки интерес, но въпреки това с лошо поведение пропъждаш мъжете, то това вече зависи изцяло от теб и следва сама да си дадеш сметка какво би могла да промениш и подобриш в себе си, за да започнеш да ставаш приятна за околните. Това е нещо, за което не можем да ти дадем 100% работещ съвет, тъй като ти си отговорна за него и трябва да ти идва отвътре да се държиш по един или друг начин. Бих могъл да те посъветвам да се поддаваш по-малко на бързо нахлуващите у теб моментни усещания (при много жени това е противопоказно), да не преувеличаваш и вместо това да залагаш повече на умереното и спокойно обмисляне, преди да действаш първосигнално и съжалявайки след това за някоя твоя постъпка или дума.
Трябва да си отговориш и какви качества у мъжа до теб желаеш той да притежава, за да не се окаже накрая, че си мечтаеш за мъж с някаква невъзможна съвкупност от идеализирани качества. Човек знае и 2, и 200, но е жизненоважно да има правилна преценка за себе си - и като качества, и като недостатъци. Съответно и очакванията му към представителите на другия пол да са съобразени със собственото равнище и споменатата правилна преценка.

Номер 29, препоръчвам ти занапред да четеш внимателно, за да не се налага да бъдеш поправяна. Къде е ставало дума за "талия"? Ти си единствената в тази тема, която я споменава. Другите участници в разизкването преди теб не са писали подобно нещо. Ти изобщо правиш ли разлика между "обиколка на бедрото", "обиколка на талията" и "обиколка на ханша"!? В мнение 24 повече от ясно съм написал "при широчина на бедрото около 20 см обиколката му е малко над 60 см (62, 8 см)" и "Затова и жени с бедрена обиколка над 60-65 см трудно могат да привлекат мъжкия поглед. ".
Няма такова нещо като "обиколка на бедрАТА" в множествено число. Има две други общоприети мерки: "обиколка на бедрОТО" (едно бедро, в единствено число) и "обиколка на ХАНША". Ханшът е водоравната обиколка на тялото около най-издадената част на дупето и тазобедрената става и се измерва ПО-НАГОРЕ от бедрената обиколка. Бедрената обиколка (обиколката около ЕДНО бедро! ) се мери няколко сантиметра под ПОД дупето и чатала, където бедрото е най-широко.

- Кифлоприземител

35.   При мен проблемът е, че не мога да си правя реклама пред жените. Самата идея да изтъкваш само положителни качества ми е тъпа - сякаш рисувам някакъв несъществуващ типаж, който няма недостатъци. Аз съм ОК с това, че не съм някакъв ангел небесен и искам хората с мен да имат същата смелост, за да го приемат. Тежка мисия в наши дни!

Като прочетох историята и коментарите ти дотук бих казал, че твоят вероятно е в това, че си твърде директна. Примера с Кифльо, когото малко тук биха харесали: ти не просто не го харесваш, а не можа да се сдържиш да не му го кажеш още в първия възможен момент. Така инстинктивно постави него в позицията на жертва, а генетично ни е заложено да пазим стадото, иначе казано да защитаваме другия с идеята, че някой ден той ще ни се отплати. Дори и Кифльо с неговите си разбирания се води част от групата и съответно хората имат този импулс да го защитят от нападението /или поне от рязкото настъпление по негов адрес, каквото те видяха в думите ти/. Не, че му причини нещо особено тежко! Най-много леко да му нащърбиш егото, но според коментарите му дотук това едва ли се е случило, така че той ще излезе невредим от евентуалното нападение. Но както видяхме твоята репутация веднага пострада.

Директността като цяло е онова нещо, което ако питаш хората, някои ще ти кажат, че го предпочитат, но повечето не са готови за него. Защото директността поставя на равни начала "Не съм виждала по-красив мъж от теб" и "Само Квазимодо може да те бие по грознота, но ако денят е мрачен, сте наравно". Просто защото директният човек не се чувства длъжен да щади нечии чувства, което не е проблем при комплименти, но при останалите коментари е истински погром за егото на отсрещната страна. Нещо като Титаник, но на ниво психика на индивида! А хората са ужасени дори от мисълта някой да им каже нещо лошо макар рядко да си го признават.

Ако искаш да подобриш нещата с това, овладей сарказма! Това е начина да кажеш на някой като Кифльо например, че младите хора могат много да научат от него /пропускайки факта, че ще научат как да не се държат с жените/. Оттам нататък нещата ще се подобрят. Но не очаквай някой да е навит да слуша такива неща за себе си - можеш да намериш темата в сайта, където наскоро обсъждаха това дали е ОК да бъдем честни с партньора и да му казваме истината в очите /не помня точното заглавие, но в общи линии ставаше дума за подобни ситуации между хора, които са съпрузи или поне гаджета/! Като видиш как са нещата там, сети се как са с теб, когато видиш някой, с когото още нямате връзка и тепърва се опознавате!

Днес е Кифльо, но утре ще бъде онзи, който се е осмелил да те заговори, но нещо в него те е подразнило и директно си му го казала. Или ще си замълчиш в онзи случай? Дали, но бъди честна със себе си! Мен ме остави - от евентуалната ти самокритика не печеля нищо и не ме интересува да чуя думите "Да, прав си". Това е важно за теб, защото ако съм прав, все още можеш да омекотиш тази си черта и да намериш някой за себе си. Каза, че си на 25 години - не си твърде стара все още! Просто намери начин да казваш нещата така, че да не се чувстваш като лъжкиня, но и да не се налага другата страна да приема неща, които не са му по вкуса. Малцина имат смелостта да го направят, а на теб не ти трябват подобни спънки в живота!

36.   До 28 авторката
В твоя коментар относно Кифлоприземител казваш: "В случая той нищо лошо не ми е казал". Тогава те питам защо в коментара ти номер 19 го нарече гнусен. Не искаш да обясниш. Аз ти написах друг коментар, който трябваше да бъде Н. 30. Защо го няма? Той-Кифлоприземител не е гнусен, а ти си най-гнусливата от всички автори на истории. Толкова голяма гнуслива лъжкиня като теб не съм срещал никога в живота си. Питаш, "А самото прозвище Кифлоприземител за какво ви говори"? А твоя произход от баща румънски циганин-копанар за какво ни говори? Изтри си историята за да не я четат други и да разберат, че си мургава циганка. Заслужаваш който те види на улицата да се отдалечи поне 20 метра от теб за да не ти мирише гнусотиите които тялото ти излъчва. Такива сте вие циганите. Който те е направил модератор в този сайт и той няма морал.
Предварително зная, че този коментар няма да бъде публикуван защото ти, авторке-модераторке, няма да го публикуваш. Достатъчно е да зная, че ще го прочетеш и ще полудееш от злоба. Много добре те познавам от тук и от другия сайт, където много пъти сме спорили. Но там такива глупости не можеше да публикуваш и някои твои коментари не бяха публикувани. Там модераторите-жени имат морал и етика и такива глупости, като твоите истори тук, никога не биха публикували. Но в този сайт тук ти "цъфтиш". Този коментар трябва да бъде номер 35.

39.   Вече си казах мнението по темата, но забелязвам странният коментар под номер 36, цъфнал ни в клин, ни в ръкав. Интересно как точно разпозна авторката, откога имаме модераторка /май беше писано, че са двама и то мъже, единият даже каза, че ще напуска, но не помня да е потвърждавано за наличие на модераторка тук/ и гот ли ти стана като наплю така жената, която си позволи единствено да каже нещо на Кифльо, което мнозина си мислят. Та ти или си самият Кифльо, или си се припознала - и като те чета май някъде в друг сайт са те правили да си говориш сама, та дойде тук да сееш омраза.

Все ми е тая какъв ти е проблема с някаква там циганка, но ако питаш мен коментарът ти не е трябвало въобще да се появява. Точка 2 май беше за хейтърите или греша? Та наистина се надявам да имаме модератори и да изтрият тая смешка, която някакси е видяла бял свят напук на твърдението ти, че авторката била и модератор. Как пък те е оставила да я плюеш така? Някак не се връзва с образа, който ѝ рисуваш. Безплатен съвет: ако ще обвиняваш някого в такива неща, се постарай ти да не изглеждаш по-зла от него! Без да съм наясно с конфликта ти с някаква си там циганка, като те чета тук взех да симпатизирам на циганката. Едва ли е била по-груба от теб. И то предвид факта, че не съм фен на циганите като цяло, но повече ме дразнят простаците и грубияните. Все едно от кой пол са!

40.   Кифлоприземител, № 29 съм.
Прочети малко в нета при жените кое как се мери преди да пишеш глупости следващия път. Около двете бедра се мери едновременно.

41.   И какво от това?Гледай си живота,развивай се.За какво ти е да те харесват,само ще си провалиш живота с тези мъже.
И за този,където казва за обиколките на бедрата,това ли е най-важното за теб?Така няма да намериш сродната си душа,гледаш на жените само като сексуален обект,външната красота е важна,но не е всичко.Ако наистина си влюбен няма да те интересува 60 или 70 см са ѝ бедрата,колко показва кантарът.Тя не ти е кукла,че да изглежда както ти искаш.

42.   Номер 39, между "мнозина си мислят, че нещо е вярно" и "наистина е вярно" има цяла пропаст разстояние. Колкото и да се преструваш, че не си чел(а) злобното подмятане на авторката в мнение 19, то нейното деяние говори предостатъчно що за нрав има. За твое успокоение, прибързаното ти изказване, че може аз да съм номер 36, е напълно погрешно. Всяко неудобно за вас мнение, което ви излага в истинската ви светлина, вие го считате за заяждане, защото не искате да се погледнете какви сте вие самите. Не е здравословно постоянно да ви тресе такава параноя.
Като пишеш за правила, ти наясно ли си, че тук 95% от всичките обиди са от страна на жени, настървени срещу мъжкия пол или срещу определени участници в темите? Да, и аз бих искал тези женски подмятания да ги няма, но са налице и ще ги има, докато има жени, които да ги бълват с все същата омраза, която е обсебила съзнанието им!

Номер 29/40, в мнение 33 вече ти обясних разликата между обиколка на бедрото и обиколка на ханша! Жалко, че точно мъж трябва да те учи на такива неща, а не си наясно отпреди това!

41, първоначалното харесване зависи силно от външния вид и това отлично го знаят много мъже и 100% от жените, защото точно жените са крайно взискателни при избора на мъж! Истинското влюбване се случва на много по-късен етап, когато и двамата вече са се опознали достатъчно много, преминали са през хубави и най-вече трудни моменти, които са им показали нагледно какъв е човекът до тях и какво да очакват от него. А когато вече се обичате, е съвсем естествено да харесваш човека до себе си дори и да не е вече във форма, макар че и там зависи дали някой се е отпуснал/погрознял поради болест, което води до желание на другия да го подкрепя, или от мързел и занемаряване, което пък кара другия да губи уважение и да се пита защо изобщо е с толкова безотговорен човек до себе си, който е наясно как затъва и въпреки това продължава още повече все така да се занемарява. Излишно е да говориш какво се случва, ако някой те обича истински, защото ако още от пръв поглед не те хареса, дори няма да се стигне до желание да се опознавате, ами ще премине на следващия/ата. И това за огромната разлика между вече изградена, доказала се любов и първоначално харесване между непознати се налага да го обяснявам именно на най-избирателните и надценяващи се хора, каквито са жените... Те си го знаят, но се правят на неразбрали, защото истината им е неудобна.

Освен това, вече съм писал в една и две теми, че когато ще се изказваме за нещо, то е добре да дадем пример с действителността, случваща се в обществото ни, а не целенасочено да използваме някакво рядко изключение с цел да бъде пробутано като общо правило при повечето! Нещо не виждам да гъмжи от стройни жени редом до мъже с обиколка на бедрото 60-70 см. Напротив, виждам в пъти повече жени с подобна бедрена обиколка, които или са редом до по-слаб от тях мъж, или са сами и никой не ги ще. Още повече, че не виждам и много двойки със сходен ръст, нито високи жени с ниски мъже. Обаче обратното - ниски жени с 1-2 глави по-високи от тях мъже, го има навсякъде, и всички знаем защо е така. Да не говорим и как жените все се целят в много по-постигнали от тях в паричен и имотен план мъже! Хайде да не се правим на "неразбрали"! Все едно мъж да ви каже: "Ако вие жените сте наистина влюбени в мъжа, няма да гледате дали е дебел, беден, нисък, без жилище и кола, без висше образование, без уважавана професия и т.н.!". Е, и 99% от жените бягат като дявол от тамян от мъже, които са на тяхното равнище! Някаква неугледна и затлъстяла, сложила си грим и дрехи, прикриващи паласките ѝ, качила се на високи токчета и вече се мисли за ослепителна красавица, заслужаваща атлетичен, красив, висок и с положение мъж! Такова лицемерничене е грайно грозно, особено и както се опитвате да вменявате вина на мъжете, за да ви угаждат на прищевките, вместо да се постараете самите вие да се развивате и да си търсите мъже на вашето равнище! Ама, не - по-сладко е да чакаш наготово, да се самонавиваш как "заслужаваш" като принцеса и да изискваш повече, отколкото даваш! То затова и толкова самозвани принцеси има, но почти никоя не е кралица със стойностни качества.

- Кифлоприземител