Наистина ли има чувства към мен или съм поредната свалка?
Здравейте! Аз съм момиче на 20г. Много съм срамежлива, не се обличам провокативно, нито пък се държа като кифла. Не съм имала гадже до сега и може би затова нямам особен опит с мъжете. Преди около две години ми писа мъж на около 45г, който познавам, той е ерген и дотогава даже не съм предполагала, че може да се заинтересова от мен, все пак имаме огромна разлика в годините. Беше по случай рождения ми ден и ми пишеше как ако е бил по-млад, щял да ме покани на кафе, че съм много красива и т.н. Аз естествено му обясних най-спокойно, че няма как да стане, че разликата ни е голяма и той се съгласи, но понеже често се засичаме, той продължи да ми прави комплименти, даже без знанието ми няколко пъти ме причакваше пред нас в тъмното, не беше настоятелен да ме дърпа към него или нещо такова, но аз му казвах повече да не ме чака, защото няма да тръгна с по-възрастен от мен. Пък и му се носи славата на женкар. От време на време ми намекваше за секс, но аз пак го отрязвах, но пък е имало моменти, в които си говорим за сериозни неща (когато нямаше с кого, си писах и споделях с него), после обаче пробва да пише на една моя много близка приятелка, явно за да види реакцията ми. И така в продължение на година и нещо ме ухажваше, въпреки че му отказвах. После цялата история стигна до нашите и аз реших, че е най-добре да спра да използвам социалните мрежи и си изтрих акаунтите. Като се засякохме на вън ме питаше защо съм го блокирала, но реших да приключа всичко. Явно си е помислил, че след като си пиша с него, значи не ми е безразличен, но казвам ви честно, никога не бих тръгнала с по-възрастен мъж, единствената причина, че си писах с него, е защото не съм особено популярна и харесвана и някак си ми става приятно, когато някой ме забележи, но това не означава, че съм лесна и се хвърлям на първия срещнат! Та искам да попитам по-конкретно мъжете...Вие бихте ли се занимавали с момичета, значително по-малки от вас? И какво е мнението ви за цялата тази история? Аз поредната бройка ли съм? Понякога съм си мислила, че той просто иска да пробва дали може да свали по-млада заради егото и самочувствието си. От друга страна, почти две години минаха, а той не се отказа..
Извинявам се за дългата тема и благодаря за отделеното време!

Коментари

1.   А защо не. Има и хора с по 30 години разлика.
Ж32