Влюбена - загубена
На 20г. съм. Момиче. Не знам дали е точно влюбване, но просто такова чувство изпитвам точно за втори път досега. Супер силно хлътване и пристрастяване. Много специално чувство!

Поводът да го срещна беше, че трябваше да изкарам шофьорска книжка. Та той ми беше инструктор. Още първия миг, в който го видях и изтръпнах. Усетих, че ме привлича адски много! Странното е, че като цяло доста си прилича по външност с първия човек към когото изпитах същото. Само дето с първия беше лятна авантюра и се получи поне нещо, докато с Него нищо не стана. Но все пак той си гледаше работата.

Всеки път когато ходих на кормуване адски много се вълнувах и като влизах в колата цялата треперех от вълнение и като говорех с него се притеснявах. А той не знам на колко години е точно, но е някъде около 30-те.

Иначе с него много добре си разговаряхме, имало е и смешки и закачки, даже няколко пъти ми е казвал, че съм хубава по различни поводи. Тогава в колата постоянно вървеше радио Меджик ФМ или радио Мелъди, сещате се какви песни пускат, ретро хитове от 70-те и 80-те, доста от тях романтични и тогава супер много се унасях с тях и си представях какви ли не хубави неща с него. Затова бях и толкова разсеяна по пътя и той все ми се караше.
А понякога беше и груб в забележките си и тогава много ме нараняваше:((

През времето когато е говорил по телефона не съм усещала да е говорил с гадже примерно или да речем с жена си ако е женен. Но предполагам, че май си има жена:( Но деца мисля, че няма.

Та вече като си взех книжката и от около 8-9 месеца вече няма как да го виждам. Наскоро случайно го видях с учебната кола и колкото се зарадвах, толкова ми стана и гадно:( Защото хем искам да съм с него, хем си казвам, че е невъзможно... Но за мен няма невъзможни неща ! Мисля, че не само по филмите се случват уникалните неща...

ТА, ХОРА, СПОДЕЛИХ ВИ ТОВА, ЗА ДА КАЖЕТЕ КАКВО МИСЛИТЕ: АЗ СЪМ ОБЪРКАНА, ЗАЩОТО СИ КАЗВАМ, ЧЕ ТОЙ НЕ ИЗПИТВА СИГ. ТОВА, КОЕТО АЗ И ЗАТОВА НЯМА КАК ДА СТАНЕ НЕЩО.

НО РАЗБЕРЕТЕ МЕ: НЕ МОГА ДА СПРА ДА МИСЛЯ ЗА НЕГО!! СЪНУВАМ ГО МНОГО ЧЕСТО!! И СЕ ИЗМЪЧВАМ !
И ВСЕ ПАК ТОВА ,КОЕТО ИЗПИТВАМ Е ТОЛКОВА ИСТИНСКОООО !!! :((((

Коментари

1.   Предполагам като си кормувала при него му имаш номера? Не може да не сте се чували по тел.във връзка с часове/изпити.Просто му звънни да му благодариш,че добре ти е преподавал уроците :)) Похвали му се,че сега караш много по-добре (дори да е лъжа) ... нещо го забаламосай. Ореди си кафе с него. Мисля, че няма да откаже ;)
Успех.

Щом човек толкова силно иска нещо- няма начин да не успее, стига да си го постави за цел! :)
П.П. Не знам какво те е учил и как са ви минавали часовете, но въпреки всичко- карай внимателно :) и умната!

2.   Аз съм авторката на историята. Да добавя, че още имам номера му и от време на време се разчуствам когато си пусна някоя от песните, които той слушаше в колата, докато карах, и ми идва да му пратя някакъв смс, но после се спирам, защото не искам да изглеждам като глупачка. Не искам да го забравя този човек, защото това което изпитвам е адски силно! Но ако го потърся и му се разкрия, рискувам да бъда наранена ..

Какво бихте направили вие ???

3.   Номер 1. благодаря за съвета, но ще е доста странно да му се обадя и да му кажа това след толкова много време. И ще е доста странно да го поканя на кафе:)

Първото, което е аз се притеснявам от него, защото чувствата ми са искрени, а той изобщо не предполага и не искам да изглеждам като някаква глупачка в очите му :(

ИСКАМ ДА СЕ ЗАСЕЧЕМ УЖ СЛУЧАЙНО.. А МЕЧТАТА МИ Е ДА СЪМ В НЯКОЯ ДИСКОТЕКА И ДА ДОЙДЕ И ТОЙ ТАМ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН.. ОБСТАНОВКАТА ТАМ Е ПРЕДРАЗПОЛАГАЩА.. ПРОСТО НЯМАМ ТАЗИ УВЕРЕНОСТ И СМЕЛОСТ ДА МУ ПРИЗНАЯ НЕЩО ТАКОВА КАТО МУ ЗВЪННА ДА РЕЧЕМ.. ПРЕПОЧИТАМ НЯКАКСИ С СМС-И ДА ПРОУЧА МАЛКО БЕЗ ДА СЕ ИЗДАВАМ ..
ПОМАГАЙТЕ :(

4.   Миличка, да ти имам проблема хахахаха разсмя ме. Ще обърнеш земята наопъки и ще го намериш. Ще разбереш женен ли е, което е много важно и тогава ще решиш какво ще правиш.

5.   Ако имаш малко излишни средства - вземи уж "опреснителни часове". Обади му се и кажи, че не се чувстваш уверена да шофираш, или пък искаш да усъвършенстваш паркирането и искаш да вземеш няколко допълнителни часа при него.

После - действай, пусни в ход женския си чар, флиртувай с него и то ще си проличи дали той е позитивен към чувствата ти.

В крайна сметка - нищо не губиш, ако откаже. Само не му се хвърляй в леглото за една нощ и то при първата му покана - това ще те принизи в очите му.

6.   Вземи допълнителни часове, под някакъв предлог, разбери дали е обвързан сериозно, ако не е, опитай се да го подпиташ дали излиза по дискотеки, клубове, как се забавлява, какви са интересите му извън кормуването.Най-добрия вариант ще е, ако ходи на някоя определена дискотека или клуб, ако разбереш коя е, може да кажеш, че и ти много пъти си ходила и много я харесваш и си учудена, че не сте се засичали.
След което разбира се започваш да я посещаваш честичко, докато не се засечете.

Друг вариант е примерно да му кажеш, че искаш да го помолиш за услуга, ще му обясниш колко си притеснена да излезеш с колата си да шофираш сама и как нямаш увереност, след което ще кажеш, че ще почерпиш или платиш за да те придружи до еди къде си, но с личния си автомобил един вид да се пречупиш да шофираш там, след което като приключите можеш да предложиш да го почерпиш.

Като цяло, ако е заинтересован от теб и не е обвързан, няма да има проблем, дори той сам би трябвало да потърси някакъв контакт с теб във времето извън курсовете.
Много бих се радвала, ако имаш някакъв успех с въпросното момче :)

7.   Ех хора, защо ви е страх да си покажете чувствата, нито е лошо, нито е срамно. Но ако човека си има жена не прави нищо, по лошо ще стане. Или ще те отреже, или ще има нещо краткотрайно и после пак си без него. Помисли добре.

А иначе ако е свободен, звъниш и искаш да си платиш 10тина часа кормуване за да си припомниш, все едно не си карала отдавна. Но пак ти казвам, ако е женен недей, само ще страдаш.

Ale

8.   АВТОРКАТА:
Много ми е чудно как точно ще разбера дали е женен :) Освен направо да си го питам и да си му кажа: Ей, влюбена съм до полуда в тебе и ако не ме вземеш ще умра.. и ще изглеждам като най-голямата глупачка:)

Той имам чувството, че гледа на мен като на дете, а не като на момиче, с което може да бъде! Мисля, че не му се занимава с малки момиченца като мен, а според мен той иска жени около неговата възраст. Разликата ни е най-малко 10 години сигурно. Мисля си, че няма да ме приеме изобщо насериозно.

Затова нямам тази смелост, която вие искате да проявя. А и аз самата не съм от нахалните, от тези, които настояват и т.н.И мисля, че това дразни мъжете. Изпитвала съм го. И резултата е бил отблъскване!

Искам да подходя по-деликатно! Но затова пиша тук, защото не съм сигурна как ще е най-подходящо и искам да чуя различни мнения. Иска ми се да пробвам с смс-и да го разгадая без да знае коя съм :)))))))) Така пък съвсем нищо няма да изгубя, освен да се разочаровам :(

9.   Ами защо не го потърсиш във фейсбук и да го добавиш, ако има профил. Тогава по-лесно ще разбереш за семейното му положение. Пък и ако го добавиш няма нищо да си помисли, и без това има хора, които добавят съвсем бегли познати, колкото да имат повече приятели, а в твоя случай ти е инструктор.
Това за смс-ите недей, някак е детинско и той няма да те приеме сериозно, може дори малко подигравателно впоследствие, ако разбере, че си ти. А и ако има жена, и прочете написаното, можеш да му създадеш проблеми.

10.   Има ли пръстен на безимения или отпечатък от пръстен? Можеш по това да си направиш изводите дали е женен или не.
Лола

11.   АВТОРКАТА:
Да, знам, че е малко детинско с смс-ите и не е сериозно..
Още като ходех да карам съм го питала дали има фейсбук и за съжаление ми каза, че не си пада по фейсбук, скайп и т.н. ,т.е. няма. Иначе така щеше да е най-лесно, но уви..
Лола, пръстен нямаше, когато ходех. Но може да си живее с някоя без брак.

Казвам си - по-добре да го забравя, да престана с тази илюзия, но наистина не мога, защото само към още един човек преди няколко години изпитах същите силни и неконтролируеми чувства.

12.   Е, хайде, стига де - само оправдания от твоя страна. Рискувай, какво толкова можеш да загубиш. И да те отреже - в голям град си и вероятността да се срещате и засичате случайно е малка, така, че няма да ти е неудобно да го гледаш и да се срамуваш.

Хайде, давай, направи нещо, най-добре му кажи директно - може пък тук да ти е късмета, когато човек има такова някакво особено вътрешно усещане, нещата обикновено са с хубав край.

Хайде, миличка, опитай, толкова си млада, целият живот е пред теб, сега му е времето да изживееш всичките си любови - споделени или не, да усетиш тръпката на младостта. Бъди участник в този живот, не стой да наблюдаваш отстрани. Защото тези, които само наблюдават и не се решават от страх да не сгрешат - животът просто ги подминава.

13.   Така е, адски си права, 12, но истината е, че в момента има други причини, поради които не мога да съм смелата и уверено-десйтващата! И точно това е пречката. И начинът за заличаване на тези причини е времето. Това е истината и само аз си знам най-добре защо. И не виждам изход..
( А вътрешно толкова силно искам да споделя с този човек и той да ми бъде упора в този наистина труден период в моя живот, НО ИСКАМ ПРЕКАЛЕНО МНОГО, ... ТОВА СЪМ ГО ВИЖДАЛА САМО ПО ФИЛМИТЕ! )
;(

14.   Здравейте, аз също съм лудо влюбена в моя инструктор и незнам какво да правя за съжаление има и жена и дете, но какво до направя не съм виновна че се влюбих точно в него.... много искам да му призная, но нямам тази смелост, а доста пъти ме пита дали си имам приятел и така нататък моля ви кажете какво да правя, не ми излиза от ума и няма как да го забравя :((((((((((

16.   Като се интересуваш от инструктори и постоянно въздишаш по филми погледни и "Дами канят" със Стефан Данаилов. Нали не си мислиш че ти си първата, а той е един сериозен непробиваем мъж. Да бе да как пък не :))). А като мъж мога да ти кажа че всеки обича "aгнешко" така че тези 10г разлика въобще не ги мисли за пречка.
Но наистина ако има семейство не прави нищо, че на кои повече на кои по-малко на всички са ни слаби ангелите.

17.   Ами ако разликата е повече от десет и 100 % има жена и дете ....... :((((((