Нямам желание за секс , помощ
Здравейте, мъж на 31 години съм и винаги съм имаш голямо желание за секс, но след стреса от развода, сега имач нулево желание. В момента има нова жена в живота ми, опизнаваме се, виждам, че ме желае, но не предприемам нищо защото просто нямач желание и най-много да не ми стане. Дайте ми някакъв съвет какво да правя? Опитай се да си закупя левитра за първите няколко пъти, но не ми дадоха от аптеката, трябвало рецепта. Кажете някой хапче за 100% ефект да съм спокоен, че се претеснявам да не се изложа. Благодаря.

Коментари

1.   Не се насилвай с хапове и други подобни изкуственяци.
Ако съм на нейно място, ще искам да ми споделиш за терзанията си, за това как се чувстваш, какво ти се иска и т.н. Именно споделените емоции, не само положителните, сближават.
То се усеща като партньорът е напрегнат…
Аз поне ги усещам тези неща, пуста рачешка интуиция :-))
Ще излизаме, ще си говорим, ще ходим по изложби, театри, разходки в парка, докато не дойде момент да ходим да съзерцаваме звезди на някое красиво местенце или просто на излет в планината и там ще се понатиснем!
В смисъл, да се целунем, да се прегърнем, да се усетим…
В един момент все ще почувствам възбудата му, няма как да бързам за секс, дори и да не е прясно разведен.
Много е сладко като не се бърза, а се оставите желанието да ви залее на талази, тогава всичко си идва на мястото!
Ако споделиш болката и мъката, няма да те сметна за по-малко мъж, дори напротив, ще те усетя по-близък!
Зарежи хаповете и проклетата химия!
Покажи й какъв си в дъното на душата си и като му дойде момента, секса ще е страхотен!
Като съм полудяла за мъж, когото чувствам близък, мога да свърша от няколко тласъка само, стига да си имаме свързваща емоция! Какви хапове?
Послушай ме, не бързайте със секса!

2.   Защо не идеш на сексолог?
Трябвало е да мине време и да преживееш стреса от развода, да се освободиш психически от миналото напълно и тогава да започнеш нова връзка. Според мен е някак нечестно спрямо новата жена да е един заместител, да ти запълва самотата. Ако беше влюбен и я желаеше нямаше да търсиш хапчета. Най-добри са честните и точни отношения. Вместо да имитираш с хапче, нещо, което всъщност не искаш, обясни как стоят нещата, ако тя наистина иска да е с теб, ще те разбере. Ако не, остави я да си търси друг, с който да има пълноценна връзка.

3.   Шоколад за закуска, ягоди, ананас, кафяв ориз, ядки, яйчен жълтък/без белтък/, авокадо / храни, които влияят на производството на серотонин, който намалява при стрес и депресия/, спорт, слънце, пътуване до други място, дори и за половин ден, чаша червено вино.

4.   Да не си се "ваксинирал" против новата масова психоза?

5.   Абе освен секса мисля че трябва да се притесняваш и за грамотността си. И както ти би написал: Ле ти де, дано намери някакво решени по въпрос си

6.   Не мастурбирай известно време и всичко ще е наред. Може да я заведеш на спа уикенд, където ще се отпуснеш и ще забравиш проблемите. Не те съветвам да започваш с химия, защото ще влошиш нещата в дългосрочен план.

7.   Може би просто не те привлича.

8.   Взимаш една кутия трибестан от аптеката която ще ти стигне за няколко дни,като приемаш сутрин и обяд и вечер по три хапчета след храна.Още на първия ден ще ти подейства.Напълно безвредна билка която се взима без рецепта и струва около 32лв.Взимаш да я пиеш три месеца и след това я спираш.Ако имаш възможност може да си вземеш и цинк който предизвиква желанието за се*с и той се приема веднъж на ден.Също така можеш и една кутия магнезии да си вземеш за повече количество на сперма и така ще хвърляш повече матерял.Немисли за бившата и стреса,а се отдай на ефекта.Само не взимай виагра защото ще те боли глава зверски и вдига много кръвно и може да ти стане лошо.Успех и ме послушай поне за трибестана задължително!

9.   Ха-ха, нищо ти няма, всичко ще си е наред. Най-безобидно, купи си трибестан и една седмица пий двойна доза, за да събудиш мъжа в теб :)

10.   Споко пич ! Имам приятел на който жена му го заряза с две деца след 20 год. брак.Трябваше му година и половина да се съвземе.Не секс , ами жена не можеше да понася покрай него.Ама сега си има младо гадже и я пука от секс , А бившата и децата (дето изостави)не я поглеждат.

11.   Чай от бабини зъби (известен още като трибулус терестрис). Ефекта идва след поне седмица редовна консумация. Абсолютно безопасно и евтино решение.

12.   11, веднъж реших да пробвам да си сваря бабини зъби билки. Толкова е горчиво, че и 10 лъжици захар да сложиш, пак горчи. Пих 2-3 дни със сетни усилия и на края просто не издържах. ВКусът е меко казано ужасен.

13.   Ми поискай от лекар рецепта и готово. Или пробвай в други аптеки.

14.   Силфаденил на Стада, 20 мг. ще свърши работа. Ако това не помага ще слагаш тестостерон пропионат по 2 ампули седмично. 50 мг. Мен това направо ме направи нов човек. Остави ги бастуните с този Трибестан само ще си дадеш парите на вятъра и няма да ти качи тестостерона. Това е просто билка. Трябва си химия.