Шест години разлика?
Ех какво нещо е съдбата. Излизах с 2 момичета(смисъл само приятелски по кафенце) надявах се, че нещо по-сериозно ще стане с една от 2те, но просто не се получи. Просто нямахме общи теми за разговор знам ли. Но съдбата ми поднесе най-малкото нещо което очаквах.

Работя строителство и се запознах с едно момиче на което правя изолация. Познавам я вече от 5-6 дена и не спирам да си говоря с нея и началника само ми се кара. Разбираме се перфектно, базикаме се един друг.

Тя ме харесва и мисля, че и аз започвам да хлътвам, но има един проблем тя е набор 96 и тази година прави 15 а аз набор 90 и тази година правя 21. И това ме притеснява много. Дали техните ще имат против нашата връзка. Вие какво мислите по въпроса?

Коментари

1.   Че няма нищо лошо в това. 6 години не са никак много даже. Пожелавам ти успех ;)

2.   Ако си допадате истински, какво пречи да изградите приятелство но карайте по-спокойно. Рано е за сериозни стъпки. Толкова сте млади и двамата, цялото време ви предстои. Тя е много малка за сериозно обвързване, но излизания, танци и постепенно опознаване може да доведат до нещо хубаво! Н епоставяйте пред вас големи надежди и очаквания. Просто приемете каквото се случи. Успех!

3.   Не се притеснявай... момиче съм и също харесвам по-големи момчета, защото тези на моята възраст, имат доста лапешко мислене в повечето случаи (не искам да звуча грубо, ама туй то). Шест години изобщо не са чак толкова много, хората се женят и с по-големи разлики.

Щом има за какво да си говорите, приятно ви е заедно и т.н. другото е без значение. Да, най-вероятно първото впечатление ще е, че искаш да спиш с нея или не можеш да си хванеш мадама на твоята възраст. Покажи се като сериозно момче, ако трябва запознай се с родителите й и направи добро впечатление. Не виждам причина да се възмущават.

4.   Ж29: Нищо лошо. Разликата не е голяма, а е препоръчителна. Жените се развиват и физически, и психически с 4 години по-рано и по-бързо от мъжете. Ще живеете в хармония, ако успеете да си я създадате и опазите, разбира се. Успех!

5.   Определено. Защото имам дъщеря на тази възраст - след два месеца става на 15. Не е проблемът в разликата, а напротив - аз съм за това мъжът да е по-голям, по-зрял и пр. роблемът е, че тя е прекалено малка за мъж на 21.

Незнам за твоята девойка, но дъщеря ми е наивна, разсъждава по датски, а да не говорим колко е сериозно училището й и това й отнема доста врема. Мъж на 21 ще иска повече от приятелство - излизания, секс. Така, че не познавам родителите на девойката, но няма да са очаровани.

6.   Майка съм на 15годишно момиче. Съжалявам, но не мисля, че е редно да се среща с момче на 21. Ти, момче, търси си приятелка на 18 и нагоре. Поздрави.

7.   Остави я да порасне! Защо бързаш? Освен това какво означава, че се разбирате перфектно? Та вие сте разменили няколко приказки само... Смятам, че е още малка и техните ще имат против, но можете да започнете приятелство. Възможно ли е просто да е любезна с теб?
Сара

8.   Познаваш я от цели 5-6 дена!? Ц-ц-ц... това не в "Тийнейджърски", ами в раздел "Детската градина" трябва да отиде.

10.   ПИч, малко е малка. Сега ясно е че днешните алки са по-наясно с анатомията и физиологията и кама сутра, но тава е друга тема. Не знам какво е момичето, но то още е хлапенце, а като кажем прокурорска възраст ясно се досещаш, че мама и тати не няма да са на кеф, че с малкото им момиченце се гъбарка некъф... пробвай по лека... разменете си скайповете и ако продължите да се разбирате действай, но не забравяй че е още дете и има нужда от психологична гледна точка да си изживее детството :)

11.   Аз съм автора. Ясно е, че е малка за секс това го знам. Мога да чакам цяла вечност когато тя каже че е готова -тогава. Иначе аз нямам много опит в секса и предполагам тя също. Така че ще се учим взаимно.

12.   Да ти кажа авторе, аз бях на 15, а приятеля ми на 21, когато се запознахме. И до сега сме заедно :) Такава разлика не е проблем... Успех

13.   По принцип разликата е малка, но проблемът е, че тя е още малолетна. Ако тя беше на 20, ти на 26 - проблем никакъв, сега мисля, че може и да има. Пробвай, няма какво да губиш!

14.   И ние с мъжа ми имаме разлика 6 години, когато станахме гаджета аз бях на 16 а той на 22. Месеци по- късно аз забременях и се оженихме. Вече 19 години я караме -сполучлив брак и две деца. Късмет