Да се притеснявам ли?
Хванах приятеля ми, който твърди, че е влюбен в мен да харесва всяка нова снимка на бившата си приятелка, която от една година живее в чужбина, като са се разделили, защото не "били един за друг", но като му казах, че съм го видяла това, той ме блокира в социалната мрежа и започна да ми обяснява как винаги ще има чувства към нея и всичките му бивши като цяло, защото са се обичали, но това не означава, че е влюбен в тях. Не знам дали да му вярвам вече, много ми е объркано. Знам, че това е само една социална мрежа и не отразява реалния живот. Но това момиче продължава да харесва снимките и на майка му и всичките му приятели, а и техните половинки.

Коментари

1.   Ужас. Не бих търпяла това и ние бих му проговорила никога повече. Нито бившите му имат място в новия му живот, нито е нормално да им харесва снимките, нито това, което ти е казал и реакцията му са нормални. Не му позволявай да ти се подиграва така повече. За първи път съветвам с такава категоричност прекратяване на всякакъв контакт с някого.
Ж25

2.   тоя е мръсник като мен,тоя мач го играех като бях на 20..сега обаче не върви.

3.   Блокирал те е заради това? И ти обяснява как винаги ще има чувства към всичките си бивши? Съжалявам, но това не ми изглежда читаво...
Ж33

4.   Бившия ми харесваше снимки на бившата си, отричаше до подледно и след години разбрах, че ми е изневерил с нея. Разделихме се заради друго момиче, на което също харесваше снимки дълго след изневярата и моето научаване за нея.
Не казвам че твоя случай би бил същия, но е нормално да питаш въпроси за тези харесвания и не е нормално той да те блокира в отговор.

5.   Нема вече истински мъже.Този,който те посреща на вратата и ти вика"Сготвих мусака" и те прегръща с 120 кг. прегръдка. ,И който не тръгва на път ,защото си вдигнала 39 гр. температура,И който се е будил нощно време да дундурка бебето,защото плаче и още много такива примери.....сега са изнежени педераси и би ,джендъри и всекаква паплач.....

6.   Пусни го да си ходи да си харесва на воля по социалните мрежи, ти с подобен индивид работа нямаш. Намери си човек, който е стабилен и знае, че иска САМО теб и те уважава достатъчно и не лижи задници на бивши, настоящи и бъдещи забивки.

7.   В момента, в който ме блокира в социалните мрежи - аз го блокирам в реалния живот. Щом блокира, значи нещо крие - щом от сега го играе на "скришка-мишка" - по-долече от този човек.

8.   Блокира ме, защото мислел, че аз съм го блокирала в друга соц. мрежа, където общуваме, докато ми е писал, а пък аз бях в чужбина на самолетен режим, прави се на интересен, но рано или късно ще му излязат мръсните игри.

9.   До номер 2, браво, че си го признаваш, но си бил на 20, тогава по- върви, не, че е правилно, но някак по- разбираемо, отколкото на близо 30. Мъжете не разбират, че дори и да не влагат нищо в един лайк, подкопават доверието, сега за мен винаги ще има едно съмнение, дори и момичето да е на другия край на света. Благодаря за мнението и на останалите, оценявам го! :)

10.   Да си седи с тях. С теб е бил, защото не може да ги има. Едва ли чак такава любов го мъчи, просто не иска да си дава играчките на друг. Написала си, че твърди, че е влюбен в теб, ама не е. Ако беше вярно нямаше да има никаква потребност да харесва снимки. Щом и те е блокирал, значи си имаш работа с двегодишно.
Махай го.

11.   Охоо и още се чудиш? Една голяма червена лампа трябва да ти светне, че тоя човек не е моногамен.

12.   Не знам дали е притеснително, но не е уважително.
Преди соц. мрежи като скъсаш с дадения човек, прекратяваш всякаква комуникация с него/нея. Сега лайкове, следене на профили, блокирания... ужас.
Ж 45

13.   Чак пък всичките си бивши да обичал... Значи той се влюбва във всички момичета, с които се е**, ами по тази логика може да се влюби и в някоя дърта баба на 80, и тогава ли ще трябва да го търпиш? !? Тоя не става за връзка, тоя е заклет безнадежден коцкар, или както му викат "играч" - несериозен тип, крайно неподходящ за теб. Зарязвай го на момента и си хвани някой свестен мъж, който ще бъде честен и лоялен към теб, ще те уважава и няма да си играе игрички зад гърба ти и да те лъже в очите. Аз на твое място не бих търпяла подобно безобразие нито 1 секунда.

Виктория

14.   Остави го ти този, не става.