Към мъжката част
Ако жена, която е обвързана/женена и ви предложи секс, бихте ли се съгласили, ако е много красива?
Ако вие сте обвързан или свободен и какво мнение бихте имали?

Коментари

2.   Не, не бих се съгласил. Това, че е красива не променя факта, че е обвързана. Само ще си навлека проблеми с нея или приятеля и.

3.   Лично аз съм обвързан и не бих приел разбирасе,но ако съм пас невиждам защо не

4.   Бих приел, ако не съм обвързан, мнението ми би било недобро за жената.

5.   Ако съм свободен, ще и плющят баджаците като на стара вършачка ремъците.

Чингис Хан

6.   На обвързаната жена задължително гледам като на обвързана и съм отказвал на такива вече няколко пъти през годините. Досега никой не е умрял то това, че не е топнал чушката при всяка една удала му се възможност.

- Кифлоприземител

7.   Аз затова спрях да питам дали са обвързани. Иначе ако знам че е няма да се навия :)

8.   Случвало се е. Ебал съм обвързани колежки. Сметка колко са обвързани щом ходят да се слагат с колегите. Инак ако разбера, че моята жена се е плющяла с някого ще и отрежа ушите и ша я тричам.

9.   Ако съм свободен...защо пък не, нали тя ми предлага, не аз на нея. Пък ако приятеля и ни хване, тя ще си сърба каквото си е надробила. В крайна сметка виновен е този който дава баницата, не този който яде от нея нали ? Ако съм обвързан обаче, ще откажа. Мнението ми за жената няма да е нито добро, нито лошо. Не обичам да съдя хората. В крайна сметка ако иска секс от друг човек, значи на нея и липсва нещо.

10.   Аз съм обвързан и ако ми се отвори парашута ще действам. Всеки мъж би дейстал дори и да не е много красива особено ако тя го пожелае. Тук пишат някакви моралисти, че няма да го направят но не им вярвам освен ако не са импотентени.
М45

11.   Ще те бодна при първа възможност.
Щастливо женен на 39.

12.   На женени съм отказвал. На обвързани не бих, защото там положението е различно. Но не ми са ср паднали такива хаха. Какво значи обвързани. Няма ли брак има свободия тъй че....

13.   От години вече чукам само омъжени колежки. Опитни, не искат обвързване и става въпрос главно за секс. А и омъжените доста по-често се предлагат от момите.

14.   Аз бих, секса си е секс, любовта си е любов...