Секс след стероиди проблем
Здравейте,
Мъж25, момиче 20г

Имам проблем с трудно свършване.

Лятото взимах бърз тесторон 20 инжекции и 4 инжекции бавен (от аптеката Омнадрен) от 10 май до 11юли

Ерекция винаги съм имал и преди и повреме на цикъла и сега.. на ръчна свърваш винаги 10 15 20мин според зависи както дойде.

След цикъла взех добавки за прочистване и продължих с хранителни добавки.. от месец вече имам сериозна приятелка, обаче не мога да свърша по време на секс, на задна, мисионерска,настрани... какво ли не правим
Възбуден съм, но не мога да свърша 20мин 30мин 40мин 50мин.. след това приключвам с ръчна..

Не е някое случайно момиче много си я обичам, тя мен също.. нз да ли заради това че беше девствена, заради притеснение или нз какво.. гледам винаги да съм нежен с нея... предишен опит нямам казвам си го..

Имам и много нерви и проблеми на главата, главно със смяна на местоживеене, не знам да ли нещо оказва влияние но.. не се и храня много нормално..

Но не знам да отида ли да си направя изследвания нещо ако ми е занижен/завишено производството на тестостерон.. и кръв ли се взима и къде се ходи.

Някакви съвети какво да правя, след цикъла пиех Трибестан и отвреме на време като тренирам пия пак по 1-2 на ден..

Може и от уплаха и притеснение да е, но бих приел всякакви съвети.
Благодаря.

Коментари

1.   Ходи се в лаборатория, където изследват хормоните, взимат ти кръв венозно и ти изследват нивото на тестостерона, има референтни граници, щом си взимал стероидки може да е завишен, може да отидеш на консултация с ендокринолог

3.   На 90% съм сигурен, че "проблема" ти е психически - още не си се отпуснал с момичето.

4.   Ами честито, Вие сте късметлии! Радвайте се на дългия секс! Включете малко повече пред игра, ако трябва добавете и малко орални ласки. Всяка жена си мечтае за издръжлив мъж. Проблема идва оттам, че освен издръжливост трябва и грижливост. Тоест да не е просто лашкане, а истинско страстно и качествено любене. Иначе се шашкат че не са достатъчно добри (в леглото) и това сериозно подкопава самочувствието им, а от това качеството на връзката пада значително. Ние също бяхме девствени. Жена ми е правила свирка веднъж на някакъв преди мен, да му задоволи нагона и останала с впечатление че мъжете за 3 минути са готови. Говорила с приятелки и те потвърдили, че за 5 минути всичко приключва и тя го приела за нормално. Когато стигнахме до този етап ми прави орални ласки поне половин час и се притесни, че не прави нещата правилно, че не ми е хубаво и тн... Общо взето беше готова да се разплаче. Аз и обясних, че ми е адски хубаво и просто имам издръжлив пенис, и че някой ден ще е се радва на това. Аз също не можах да я докарам до оргазъм първия месец. Имахме случай да правим секс по над 4 часа непрекъснато без да свършим. Лека полека се напаснахме един с друг и всичко си дойде на мястото. Истината е че качествените взаимоотношения изискват доверие. С времето разбираш какво харесва партньорката ти, а и ти самия. Отпускате се и нещата се получават. Ние непрекъснато се надграждаме, любим се най-малко 20 дни в месеца и така с години и никога не е едно и също. Винаги е едно ниво нагоре. Непрекъснато откриваме нови и нови върхове.

5.   сега само един доктор знае какво те чака от тук на татък. Заминавай да се лекуваш от тези глупости. Аз бях същия на твойте години и след втория цикъл дори спря да ми става, но първо бях като тебе.. просто неможех да свърша и в един момент се протрих от лъскане и с времето спря и да ми става! Близо една година съм се лекувал и вече неискам и да видя такива работи! Заминавай на лекар не си губи времето, нека ти видят на изследванията какво си си причинил защото не е шега работа

6.   Не разбрах, по каква причина ги пиеш всички тези неща?

7.   Как ще ти е завишен тестостерона след цикъл бе . Защо вземаш стероиди след като не знаеш къде се намираш и кво се случва !? С
7. 11 дни, 8 часа 83.228.70.2 Изтрий

поко след 6 месеца най много ще се оправиш .А Трибестан почти не влияе на тестостерона. Взема се прегнил след продължителен цикъл.

8.   Ти не само си сексуално негоден, ти и мозъка си си увредил с тези глупости, които правиш. Скоро и сърцето ще си съсипеш и ще има да лежиш по кардиологиите.

9.   Успокой се. Забрави за бързи диагнози, лаборатории и т. н. Може да е много просто решението - да не сте добре съвместими сексуално. Минах по подобен на твоя път, бях влезнал във филм от притеснения. Обичах я. Така се случи, че правих секс с друга жена и всичко се получи със свършването, оказа се че прияъелкаъа ми беше малко по-широка и стимулирането при секса не стигаше. Не ти давам съвет да изневеряваш, само друга гледна точка. Тука ще ме налят с негативни коментари част от жените, но тоеа е положението. Успех