Относно тъпите клишета
Искам да поговорим за тъпите клишета дето всички непрекъснато повтарят, когато на някого не му върви в любовта...
Не ви ли писна да говорите глупости?:

"Правилният ще дойде, имай търпение"
"Ако не става значи така е било писано"
"Той не е за теб"
"Защо си сама, я виж колко кандидати имаш"
"Млада си, животът е пред теб"
"Не ти е нужен мъж за да си щастлива"
"Излизай, запознавай се с нови хора и ще го срещнеш"
"Фокусирай се върху себе си"
"Намери си хоби и ще го срещнеш"

И още много такива пълни глупости...

И отговорите на всичките клишета:

Ми не, правилният никога не идва
Не става защото го искам, ако не го исках щеше да е мой
Няма как страничен наблюдател да казва кой е за мен и кой не
"Кандидатите"/сегашните/, които имам са все хора които не ме привличат и 1%
И какво като съм млада като пропилявам младостта си в ядове защо все не се получава с желания от мен мъж вместо да съм щастлива с него?
И да, нужен ми е за да съм щастлива защото до колкото знам хората не са създадени да са сами, дори папагалите умират ако са по един в клетка...
А това с излизането пък направо няма смисъл да го коментирам защото никой не обича да е третото колело или греша?
Няма и накъде повече да се фокусирам върху себе си след като вече от години само това правя
А това с хобитата е най-изтърканото клише на всички времена, аз може да имам хоби да плета, тогава със сигурност ще го срещна...

Истината е, че на някой хора просто не им върви в любовта и тези глупави клишета които чуват всеки ден не им помагат ни най-малко, те просто дават една фалшива надежда след която се разочароват още повече от всичко...
И не си мислете, че съм се фокусирала върху някой който не ми е дал никакъв сигнал, че ме иска и го чакам с години...
Не, напротив, с такъв мъж би било много по-лесно, защото ще знам че няма интерес и толкова.
Искала съм няколко мъже до сега, не наведнъж разбира се, но на всеки съм отделила поне година от живота си и нищо не се получи накрая. А те първи са имали интерес към мен, дори последния за който още страдам беше изключително нагъл в началото защото аз бях разочарована вече от мъжете и не исках да имаме нищо общо но накрая склоних и когато се влюбих всичко се скапа, е кажете ми що за късмет е това? За пореден път! Разбирам, че всеки има неуспешна връзка в живота си, но когато станат повече от две вече започва да става досадно!
Изискванията ми не са високи, просто да има привличане първоначално, пък после ще дойде и любовта, както се и случва...
Честно казано ще ми се изискванията ми да бяха високи за да не мога никой да си харесам, поне да не страдам по хора които не го заслужават!
Външният ми вид не е причината защото както казах първоначално се харесваме и двамата, не казвам че съм някаква супер красавица - нормално момиче, средно тегло и височина, поддържам хигиена и за мен това е едно от изискванията заедно с взаимното привличане...
Аз ли греша някъде, характера ми е леко труден, да, но пък като знам какви жени особени жени си имат законни мъже дори... Както казват "правилният" ще ме изтърпи, но има ли изобщо такъв за мен?

Ж20

Коментари

1.   Ами при много хора е така. Не можеш да направиш нищо освен да опитваш, пак, и пак, и пак. Нищо, че ще се чувствам захабена емоционално.
Много от момчетата на твоите години, все още на са достатъчно зрели и не могат да подхождат зряло към отношенията си и се получава това, искам те , не те искам.
Но и при по-възрастните е така. Хаха.
Истината, е според мен, че повечето "успешни" отношения, които виждаш са на база изгода. Единия получава нещо от другия и това ги крепи, като например пари, подслон, готвене даже, страх от самота. Иначе повечето отношения биха били такива каквито ти ги описваш - краткотрайни и тн.
Изводът е - бъди "изгодна" партия, за да не те зарязват.

2.   Клише: супер негативна си. Явно за теб чашата е винаги полу-празна!
И не, правилният няма да те "изтърпи" ще е търпелив известно време в опити да ти покаже може би как да се опознаеш и си помогнеш или поне коригираш отношение към него. И като нр се получи- аут, next!
Абе,..абсолютно клише, но вярно!

3.   Ако темата не е хлъзгава пързалка, ще кажа, че с този начин на прецеждане на мъжете има вероятност да не се роди идеалният и след 20 години.

- Кифлоприземител

4.   Говориш така, все едно си на 40, а накрая прочетох, че си само на 20. Аз на тези години започнах първата си истинска връзка. После имах още няколко неуспешни, докато най-накрая срещнах настоящия си съпруг. Неуспехите са пътят към успешна любов. Просто имай търпение и ще се случи. Съжалявам за клишето, но е вярно. Недей да пришпорваш нещата, но и не бъди пасивна. Жените обикновено имат повече избор, затова като си харесаш някой мъж - действай.

5.   Щом знаеш кои са глупавите клишета, значи знаеш и кое е обратното- умните отговори. Тогава защо питаш?

6.   И аз не обичам клишета, но "позитивизмът" е голяма част от човешката психика. Хората трябва да си измислят причина да вървят напред, дори и такава да няма...

"просто да има привличане първоначално, пък после ще дойде и любовта, както се и случва"

Привличане не прави любов... И аз не виждам от текста ти да се е стигнало до любов. Ако имаше такава, нямаше така да свърши. Най-много някакво привързване да е имало, но поради висок егоизъм (сигурно и от двете страни), нищо не се получава... Според мен това е типично за времето в което живеем, и е безсмислено да го приемаш чак толкова лично... Хората живеят в подобен омагьосан кръг и на 30, че и 40.

7.   Тъпи хора = тъпи клишета. Като гледам и мъжете са тъпи. Виж коментарите на кифлолизача и двойчо. После как да не сме сами... В България мъжете просто не стават, за боклук даже. Или ще са курви, грозни, тъпи, ниски, долни, злобни, неадекватни, порно маниаци, извратеняци, егоисти, или... заети. Качествените мъже с акъл и сърце ги обират бързо. Не стигат за всички ни. :(

8.   Дааа. Право в десятката. Супер тъпи клишета. Хората дават мега тъпи съвети. Аз затва потърсих съвети от психоложка и тя ми даде също толкова тъпи. Отлагай секса. Какво значи това. Ше въртя някой 2 месеца без секс. И кой ще се навие. Някой асексуален. Ми аз съм супер сексуална и не си пасвам с такъв.

9.   Кифлоприземител, не и обяснявай нищо, няма да разбере.
Щом от всички мъже не я привличат и 1 % смятай за каква претенция говориме.
Кукло, чакай принц чарминг да дойде. Беки го дочакаш, а дотогава нормалните готини момичета с адекватна пренценка ще си излизат с готини типове.

10.   Приземителче, никой никъде не е споменавал идеален, много добре знам че такива няма, говоря за взаимно привличане, щото няма как някой да ме отвращава пък аз да се примирявам да съм с него щото перфектни нямало - няма и нужда да има, но няма ли тръпка и привличане, за какво изобщо си говорим?
Както вече беше обяснено аз съм имала мъже с които ми е харесвало да съм но в крайна сметка отношенията се скъсаха, не знам що реши, че търся някакъв идеален, като казах "правилния" имах предвид някой с който ще ми се запазят отношенията.
Ама ти явно си се захванал за тия глупави "идеали" и във всяка история все за това си мислиш, че хората говорят.

11.   Такава злъч излъчваш, че докато четох мислех, че ще получа отравяне. Не смея да си помисля какво е в реално общуване... Хората явно проявяват интерес, после неминуемо си показваш рогата, за около година що-годе успяват да те изтърпят и после търтят да се спасяват, все пак всекиму е най-мил собственият душевен мир. Едва ли някой ще е съгласен да го съсипе някаква черногледа и вечно недоволно мрънкаща особа. Аз това видях в написаното и изпитах дискомфорт само дорде го изчета. Такива като вас, без значение от пола, трябва да си стоят сами, за да не съсипят живота на някой нормален, читав човек. Няма какво да се сърдиш на хората, че се спасяват. Инстинкт за самосъхранение му се вика.

12.   Ами тогава като си толкова убедена, че нищо не работи си стой такава песимистично настроена и негативна - може би тогава ще дойде принца.

Изпаднала си в отчаяние, защото твърде много искаш нещо. И да, щастието няма нищо общо с другите хора, то идва отвътре. Не вярвам да си толкова проста като папагалите, че да зависиш одрт угите хора.

13.   Повечето са тъпотии, но това за правилният е вярно - просто трябва да се коригира на "Правилният за теб може и да е дошъл и заминал вече, ако не си си намалила претенциите навреме". Има правилен, но не е един човек, а група хора със съответния характер и съвкупност от качества - с определена съвкупност от качества и характер като цяло съответната жена ще си пасне и ще може да живее заедно. Проблемът е, че масово имате зависимост от поставянето на нови изисквания и тази наркомания ви пречи да си намерите мъж - когато намерите подходящ за вас като човек /някой от групата подходящи партньори/, вие го разкарвате, защото не бил някакъв си. Тук не клишетата са ви виновни, дами! Брадичките надолу, челата в нужния ъгъл спрямо земната повърхност и току-виж Правилният дойде от милион и осмия опит!

14.   Номер 2, това си е твое мнение, всеки човек си има характер и той не се променя, няма нужда да се престуваме на нещо което не сме.

И не, не съм негативна а съм реалист, престанете вече с тия глупави западни практики за "позитивно мислене" щото с това не правите нищо друго освен да лъжете само себе си, а това при мен няма как да стане. Аз не умея да лъжа себе си защото не съм достатъчно глупава за да правя това, пък който иска нека си се самозалъгва.
Писала съм тук защото гледам реално на нещата и много добре знам, че колкото по-възрастна става една жена - толкова по-малко шансове има да срещне подходящ човек за себе си, не искам да ми давате акъл да мисля позитивно и всичко ще се оправи, защото точно това са тъпите клишета.

И не, чашата не е на половина празна, тя е напълно празна!
Ако според теб не е така, тогава ми кажи с какво точно е на половина пълна? И моля те, само не започвай отново с клишетата, да съм благодарна че съм жива и тем подобни. Тук става въпрос за любовния ми живот и мога да те уверя, че наистина е напълно празна.
Но след като не ме разбра още в началото надали ще ме разбереш и сега, явно ти никога не си имал/а такива провали и всичко в любовен план ти е било винаги наред и си мислиш, че е защото си много "позитивен/а", но това е една огромна илюзия, всичко е въпрос на късмет в живота, както и в любовта.

Авторката

15.   1 и 2 са супер прави :)

Още нещо - когато някой каже, че "характера ми е леко труден, да" в повечето случаи характера му е отвратителен. Така че "работи над себе си" клишето още не си го превъртяла мила, бая работа има :*

М37

16.   Добре де, виждам че си на 20. Какви "мъже" точно си харесвала? Богати чичковци, които биха били с теб само за да имат младо гадже и после да му бият шута, като се наиграят, или момчета на твоята възраст/една идея над твоята, на които _просто им се €бе_ и не им се занимава с влюбвания и тъпотии (тъпотии от тяхна гледна точка, да не скокнеш как това не били тъпотии)...
Вземи се в ръце. На 20 си. Не си стара мома на 37. Та ти преди 1-2 години си завършила училище и едва-едва си започнала да навлизаш в живота като възрастен и вече 1000 оплаквания... няма да питам въобще за какво ти е невероятно задълбочена и стабилна връзка на 20, но или си от някъде, където на 20 вече се жените, или имаш представа за живота от романтични романи и филми, или много бързаш. Недей да бързаш. Поживей си, наиграй се. Като станеш на 25-6-7 тогава пак помисли.
P. S. А клишетата са за да не ти кажат това, което на живо би боляло да чуеш, например този коментар.

17.   Казваш: "Аз ли греша някъде, характера ми е леко труден".... Трябваше да кажеш характера ми е много труден, защото виж какво казваш после: "Правилният ще ме изтърпи, но има ли изобщо такъв за мен". Щом няма изобщо такъв мъж дори за "леко труден характер" това ми говори, че характера ти е много труден, но ти не искаш да си признаеш. Ти също не си казваш и истинската си възраст.

18.   На една страшно красива жена, не й вървеше в любовта. Първи мъж е живота, първа връзка - 20 годишна, на 22 се разделиха. След това на 23 и половина заживя с друг, на 24 и половина пълен фалш и раздяла. На 25 и половина, притеснена, че вече остарява за семейство тепърва, срещна истинският човек, по-грижовен и по-всеотдаен мъж никога и никъде не съм виждал, а хем и аз съм мъж, но да егоист си падам, донякъде, както всеки, не съм такъв. Става въпрос за сестра ми и за сегашният й мъж. На 26 забременя к на 27 роди племенничката ми, прекрасно момиченце. Сестра ми цял живот е била слаба и много красива. Наистина, лице, устни, тяло, структура, физика, зелени, кукленски очи, дълга, тъмно кестенява коса и много бяла кожа. Факт, не й вървеше с никого, две неуспешни връзки, и куп безмислени срещи по кафета от интернет, уж за сериозни кандидати. Накрая срещна принцът, от приложение в интернет, на 25 години и седем месеца беше и отчаяна, с тъга в очите си. Аз я обичам и искрено се радвам за нея, по-късно, но намери щастието си. Майка ми чак на 27 е намерила човекът, който я е обичал и е поискал повторно брак и деца от нея. Преди това се е омъжила, на 22, за човек, който четири години от живота й ги е загубил в скандали, лъжи и манипулации, разбира се, без църковен брак, само граждански, без да иска деца, без подкрепа и без любов. Търпяла го е, защото е консервативен характер и донякъде му е свикнала, като навик. Но се развеждат и малко след това се появява баща ми. Влюбват се и на 27 заживяват заедно, два месеца, след срещата им. След още два месеца, тя забременява с мен, после със сестра ми. Разказвала го е неведнъж и на мен и на нея. За това жените, като почнете да циврете, че вече сте на 23-24 години и никой не ви иска или не се получава, чак ми ставате смешни. То и за жени на 33-34 се намира някой, който да ги вземе и да го поиска и олигофрени и нормални, според зависи, но има, та даже им правят и бебета после. Колко такива познати имам и аз и много от вас, четящите и пишещите тук, замислете се. Явно сестра ми има подобна, много подобна карма на майка ми, не знам, историята на младостта от живота им е почти еднаква.... Явно понякога и кармата е наследствена. Замисли се дали нямаш човек в рода, на когото по-трудно му стават нещата в любовта и в интимен план, който се е оженил след 25, а не преди 25 и то хоп и ето го човекът. Замисли се, разпитай, ако вярваш в такива неща и готово. Разбира се, че ще го срещнеш рано или късно. За всеки влак си има пътници.

19.   Авторката.
Явно повечето изобщо не сте ме разбрали!
Нито имам 1 милион изисквания, нито съм ходила с някви богати чичковци, нито пък чакам някой перфектен, а проблема не е в характера ми а това че имам характер, понеже не търпя неуважение. Изисквам да не ме лъжат и ако се случи винаги става конфликт. Какво предлагате, да си затварям очите ли?
Тези с които съм била нито са били красавци, нито богати. Приятели винаги са ми казвали че са ми под нивото, но аз си ги харесвах и не ме вълнува мнението на странични наблюдатели.
Извода, който си направих аз е че просто няма свестни мъже, това е. Като казах, че характера ми е труден имах предвид, че имам нисък праг на търпимост, правя компромиси, но не и за лъжи и неуважение, за разлика от повечето жени, те си търпят доста простотии заради изгода явно, както някой в коментарите беше споменал, но аз съм независима и не търся изгоден мъж, а мъж с който всички чувства ще ни бъдат взаимни и няма тайни и лъжи. Ако за вас това са прекалено високи изисквания, добре. Това което казах накрая, че трябва да ме "изтърпи" беше на шега, защото знам че и от двата пола има хора които не знам как изобщо ги търпят, но очевидно са си намерили.

Между другото клише е също когато някоя жена сподели тук, че няма особен успех с мъжете веднага всички да скочите да и обяснявате как с тия нейните "изисквания" нямало как да си намери някой или пък да си чака "принца" и най различни такива простотии, тъпи клишета.
Моите изисквания специално не са свързани с външния вид и материалното положение.
Най-добре е ако няма какво да кажете, да си замълчите, не е нужно да коментирате всяка история като онзи "приземител".

20.   Авторке, качи връзка към две снимки от интернет: Едната да е на някакъв мъж, който е доближава до идеала ти за желания мъж; а другата да е на мъж, който е на границата да не го харесваш физически, но все пак би се примирила и с такъв. Това ще даде по-ясна представа доколко високи или ниски са очакванията/изискванията ти към мъжете. Напиши и ти колко висока си и какъв по ръст мъж би харесала и с какъв обезателно не би била. В днешно време жените държат мъжът да е най-малко 180-185 см или поне 20 см над тях (ако жената е 180 см, иска мъж поне 185 см; ако обаче тя е 145-150 см, иска мъж най-малко 170 см).

Например, аз повече харесвам негримираните Мария Илиева и Емили Блънт с по-зряло излъчване пред сладникавите и гримирани до козирката по-млади Адриана Лима, Меган Фокс, Джесика Алба и Мила Кунис.

- Кифлоприземител

21.   Не ти е виновен късметът, а противният ти характер и непочиващо на сериозна база самочувствие. Не си по-по-най умна, прозряла и надживяла, най-обикновена жена си, но с крив и неприятен характер, затова мъжете те зарязват и не те искат за сериозна връзка и семейство. Може да си им интересна отначало, но никой не е склонен да търпи позите, претенциите, надменността, проклетията, негативизма и нацупената муцуна на някоя си самомнителна кривотия. Затова ти се провалят връзките. Ако е един, хайде, да речем два пъти- мъжът бил скапан, недостоен, лъжлив и пр., ама всеки път да е вината в него? Как пък не! И няма такъв уважаващ себе си достоен мъж, който да те изтърпи.

22.   До авторката, номер 19:

Твърдиш, че държиш мъжът да е искрен и уважителен... Самият аз, бидейки напълно открит за всичко, както и уважителен, мога да ти кажа, че тези две качества са с почти никаква стойност за много от съвременните жени, тъй като те намират това за "скучно, предвидимо, безинтересно, неносещо тръпка". Някои от тях открито заявяват, че им е било скучно с мъж, който е бил като отворена книга пред тях. Искали да имало загадъчност. Аз също мога да потвърдя това от личен опит с жени, както и ставайки свидетел на някои връзки между двойки през годините, над които съм имал поглед. Естествено, не обобщавам за всички, но са достатъчно много на брой и действително съм забелязвал как просто прикриващите чувствата си мъже са по-интересни за жените, които имат навика да се вкарват в някакви филми и постоянно да се питат "Той дали ме харесва или не? Какво повече да направя, че да ми каже, че ме обича!? ".
Много хора (не само жени) не харесват, когато човекът насреща им е искрен, защото предпочитат сладникавите приказки пред суровата истина.

Преди десетина години нарочно не казвах на една жена, че я харесвам силно, точно защото очаквах, че ако ѝ призная, ще загуби интерес. Така се беше случвало и с други жени, затова с нея го карах малко по-умерено. Излизахме известно време, беше ни хубаво, но в момента, в който най-сетне ѝ признах за чувствата си, тя се отдръпна и каза, че ценяла свободата си и не искала да се обвързва. Но иначе седмици наред обясняваше как все нямала късмет с мъжете, никой не бил способен на любов и ѝ липсвало това мъжът да е романтичен, грижовен и откровен с нея, да полагал незнам си какви усилия за нея, че да се чувствала специална и единствена. Значи, докато над месец излизахме и не беше сигурна дали я харесвам или не, тя се стараеше да е на ниво за пред мен. Искаше да чуе така желаните думи, че много държа на нея, че ми допада, че искам да съм с нея сериозно. Но аз не бързах с тези думи. Обаче след месец веднага, след като това все пак се случи, тя моментално обърна палачинката, защото получи каквото очакваше и стана дори леко груба в опитите си да ме отблъсне явно. Нещо, което не беше показвала дотогава, правейки се все на мила и скромна. Пълно преобразяване за буквално една минута, след като разкрих пред нея чувствата си. Секунди по-рано ми беше казвала, че иска да е наясно с моите чувства към нея, защото тя изпитвала привързаност към мен. Е, казах ѝ, че също съм привързан към нея и след малко тръгна да твърди, как не била привързана към мен. Такива игрички най-ги обичам. Ту едното, ту другото, в рамките на една минута. Няма как да е хем привързана и искаща обич, а след малко да не е привързана и да си ценяла свободата.
Не си изваждам изводи от само един такъв пример, но подобни неща са се случвали и друг път и е имало повтаряемост на този психологически модел, при който някой твърди, че искал определен тип човек от другия пол, но когато действително попадне на точно такъв, рязко започва да се отмята от думите си, чрез своето поведение.

Не съм съгласен с думите ти:

"Извода, който си направих аз е че просто няма свестни мъже, това е. "

По-скоро бих казал, че не си срещнала свестни мъже (според разбиранията ти що е то "свестен мъж") сред тези, с които ти си избирала да излизаш. Нека не се лъжем, че физическото привличане не е важно! Важно е, и още как!

Не става ясно и защо употребяваш твърди силни изразни средства, защото те съвсем не значат, че нямаш изисквания към мъжете. Например думите ти:

"Нито имам 1 милион изисквания, нито съм ходила с някви богати чичковци, нито пък чакам някой перфектен, а проблема не е в характера ми а това че имам характер, понеже не търпя неуважение. "
"Тези с които съм била нито са били красавци, нито богати. "

Липсата на 1 милион изисквания не изключва да имаш например 10 изисквания, на които не отговарят 95% от мъжете. Не си ходила с богати чичковци, но това не изключва да си искала отношения с мъже с по 5 хиляди лева месечен доход, вместо с такъв от 1000-1200 лева. Много жени залитат към двете крайности - делят мъжете или на бедни, или на богати, но забравят, че всъщност мнозинството мъже са със средни доходи, постижения и условия на живот. Затова и редовно чуваме и четем женски оправдания от типа на "Никога не съм искала богат мъж, или идеален мъж" и "Не искам бедняк, тъпанар и грозник". Да, но къде ги във вашите изказвания всичките средностатистически мъже? Рядкост е някоя жена да спомене такива. По-лесно е сякаш да се действа с пресилени сравнителни степени: богат/беден или красив/грозен.
А и добре знаем, че за жените дори сравнително хубави мъже минават за "грозни" или "нищо особено", така че много зависи какви точно са представите им за мъжка хубост. Има множество изследвания и анкети, според които по-голямата част от жените считат почти всички мъже за грозни. Това е поради обърканите им представи от киното и музикалните видеа, в които участват все много красиви и поддържани мъжки модели и артисти, на които това им е работата. За тях средностатистическият мъж е "невидим". Наскоро в съседна тема тук прочетох и някакво женско мнение, че много красивите жени 10/10 в България били поне 1000, докато мъжете 10/10 били само няколко. И пак стигаме до важността на личния вкус. Какво обаче би се случило, ако на тези жени 10/10 им махнем грима, скриващите част от лицето прическа и сутиените с подплънки? А ако тези жени станат на 35-40 години, дали ще са 10/10? То е лесно за една жена да изглежда свежа, когато е на 20 години. След 30-тата година повечето преди това хубави жени рязко стават съвсем други, включително и като килограми и отпуснатост на кожата. Една пушеща по цяла кутия цигари на ден и пиеща алкохол 20-годишна външно е привидно добре. Същата, но вече на 30, ще прилича на 40-годишна лелка с доста навъртян километраж.

За неуважението, което не търпиш... Сега ще ти кажа друга закономерност при много жени. Колкото повече мъжът търпи и се съобразява, вместо жената да оцени това у него, тя още повече му се качва на главата и си позволява все повече и повече непристойно отношение. Важи и в обратния случай - мъже, които не оценяват добродетелите у жената. Това не е до пол, а до самовъзпитание.

- Кифлоприземител

23.   Авторке, любимото "няма свестни мъже" води до предположението, че ти, следвайки емпиричния изследователски метод, си проверила всеки един мъж на планетата. Ако приемем, че говориш за България, тогава всеки мъж в страната.

Но тук стигаме до въпроса какво разбираш под свестни. Ако е креватния смисъл, едни лоши псевдоучени ще те нарекат с обидни думи. Ако става дума за съжителство, тогава пък гадните статистици, математици и други такива ще се почудят на колко години си, че да си съжителствала достатъчно време с всеки от списъка по-горе, за да имаш научно призната дедукция относно същия. Ако пък става дума за възгледи за живота и прочее, буквалистите ще ти поискат записките ти, за да удостоверят, че си проучила напълно субектите на научното изследване.

Но е доста по-вероятно и ти като много други жени да си проверила между 1 и 3-ма, но след това вместо да стигнеш до логичния извод, че избираш кофти мъже, решаваш, че всички мъже са кофти. Разбираш ли, всеки човек си има предпочитания! Т. е. всеки мъж, когото си "проверила", е покривал твоите предпочитания! Не тези на баба ми, нито онези на съседката ми или на президентшата, а твоите! Ти няма да се загледаш по някой, който е пълната противоположност на предпочитанията ти! Човещинка! За повече инфо питай психолозите и прочее разбирачи на човешката душа!

Та щом всеки не става, а също така всеки е избран според твоите предпочитания към мъжете, ерго предпочитанията ти не стават! Уверявам те - не си проверила всеки един мъж и за твоя изненада мъжете като всяко човешко същество си имат разлики, т. е. не сме правени по един калъп! Единствените, които са по един калъп, са твоите любимци, защото ти самата си задала калъпа и го ползваш, за да си намираш кандидати! Ако харесваш шофьори на ТИР, няма голям шанс да загледаш цигулар например. Ако си падаш по татуирани, такива ще ти сбират очите. Ако смяташ спонтанните побоища за секси, вероятно и избраниците ти ще са добре познати на местните органи на реда.

Сигурно звучи сложно, затова ще го опростя така: ако не си прекалила с бройката изисквания, тогава просто трябва да промениш наличните с други, които никога не са ти хрумвали! Но и да не го направиш, от името на научната общност по света настоявам да спреш да разправяш, че си проверила всеки един мъж и той не е свестен! Това е обидно за твърде много хора, не всичките от които са мъже! Лека вечер!