Каква литература четете?
Много ми е любопитно какво Ви е нивото на всички Вас потребители?
Няма теми за литературни произведения и критики.
Защо?

Коментари

1.   Никой освен загубеняци не му дреме за литература

2.   Теми за книги има, само че в други сайтове, групи, форуми и пр. Това тук е разделът Любов и изневяра, ако не си забелязал/а. И историите на хората тук нямат нищо общо с литературните ти интереси.

3.   Чета предимно разкази, поезия, астрология, история и все още чета някои учебници и помагала от училище. Пазя си един учебник по география, много харесвам тази наука. Обмислям да си купя книги на чужди езици.

М22

4.   Ернст Мулдашев и други книги на подобна тематика. Другите жанрове просто не са ми интересни.

5.   В момента съм на "Свят, населен с демони" - Карл Сейгън на pdf от библиотека в "telegram"
И книга на хартиен носител (много обичам миризмата на нова книга.
"Храмът на милион години" - Кристиан Жак.
Втората си чета навън, на плажа обикновено, а на Pdf у дома.
Чета каквото ми се чете (абсорбира) според настроението и нуждите ми в момента. Това включва и детски приказки ;)

6.   Много различни, като се започне от книги по работа, мине се през история, политика, психология, романи и се стигне до приказки. Напоследък съм се запалила по анатомията и ми стана като ритуал всяка сутрин да прочитам малко по темата.

Лола

7.   Любовна лирика предимно, на български и английски език.

8.   Заради такива като номер 1, поколението все повече изпростява с времето...

9.   Автор(к)е, много ти е любопитно, но не си си направил/а труда да огледаш поне малко от малко сайта и да забележиш, че тук си има специален раздел за литература, озаглавен "Проза, литература".
Не видя ли и когато изпращаше темата си, че има списък с категории, от които трябва да избереш къде е най-подходящото място за питането ти? Нормално и приемливо е за по-първичните типажи хора да не забелязват такива неща, но ти сякаш съвсем не си от този типаж, ясно се усеща.
А може би умишлено си пуснал/а такова въпросче точно тук, че да се провокират да ти пишат хора и като 1, на които после със задоволство да се възмутиш и така за пореден път да си заредиш там каквото имаш нужда в душицата.
Иначе аз обожавам да чета, но би следвало вече да ти е просветнало, че нямам никакво намерение да ти коментирам по същество.