Обичам я безкрайно,какво да правя
Здравейте! Моята история, както и много други е за раздяла.
Момче на 23 години съм и с момичето до себе си сме заедно вече година и седем месеца а от два месеца сме и сгодени.
До преди да я срещна винаги съм бил нараняван и бях на път да се откажа от любовтта като цяло но се появи тя.
Всико запона в социалните мрежи, където аз писах пръв и така излезнахме, за да не протовам много историята ще кажа, че още от първите няколко месеца разбрах, е искам да тя бъде моята жена. Просто няма как да опиша какво означава тя за мен. Та правил съм много жестове, които просто са идвали натурално защото просто така усещам нещата, обичам да я виждам щастлива и за мен ням анищо по-важно.
През годините обаче, както казах съм бил нараняван много пъти и ми беше станало буквално все тая, какво правя.
Преди около седмица бяхме в тяхната къща двамата и си прекарахме стахотно, както винаги. На сутринта и поднсох закуска, както правя винаги когато сме заедно. Много пъти съм й казвал, че тя ще бъде моя съпруга а тя ми е отвръщала, че също иска живот с мен. Не знам къде, кога и какво се е объркало но един ден тя ми каза, че съм харесвал някакви снимки на други момичета и публикации на жени, за които аз доти не съм обърнал внимание а и честно да ви кажа, това е било преди година(без да ми е оправдание). Каза ми, че я отвръщава да ме вижда, че съм харесал всичко на всякакви момичета и жени а аз дори не помня такова нещо и не съм обърнал внимание.
От 4 дни ми казва, как едва ли не се отвръщава от мен, разговорите не вървят гладко защото само аз полагам усилия да говорим реално как стоят нещата, чуства се много обидена. Утре ще се видим, но на нея изглежда не й пука много, няма да спра да се боря да бъда с нея, тя е любовтта на живота ми, но не мисля, че тя е толокова влюбена в мен. Какво да правя ако пожелае всичко да приклчи, наистина ви казвам отчаян съм, не мога да живея без нея.

Коментари

1.   Игнорирай я. Бъди нейно огледало. Ако те обича наистина ще става, каквото ще става.

2.   "Момче на 23 години"

Спор няма, определено не описваш мъжко, а момчешко поведение... Голям фантазьор си и лесно се захласваш по жени. Не ме учудва, че обичаш да бройкаш профили. И твоето поведение е детинско, и нейното. И това което виждаш е резултата... По-добре, защото и двамата имате нереалистични очаквания за брака. Стигне ли се до там, ще ти се наложи да порастнеш много бързо, което надали ще ти се получи... Имаш ли баща между другото? Звучиш ми на расъл без мъжки пример...

3.   Някакъв нейн сръдлив момент е. А ти наистина много я обичаш, личи си. Когато има намесени емоции става доста трудно, поговори с нея отново, ако продължи сръднята, остави я насаме, хубаво да си помисли какви ги върши. Един ден ще е в същата ситуация, може да хареса неволно нещо от друг мъж и какво, и ти ли да и се сърдиш? Или е нараняване и ревнува или капризничи излишно.

4.   Сготвен си, намерила е причина да развали годежа... сори

5.   Вместо да споделяш тук колко много я обичаш, купи й един хубав букет цветя и й кажи това, което написа в последните редове.
Аз също харесвам постове на мъже в социалните мрежи. В профилът ми пише, че съм омъжена, пише и за кого съм омъжена. Отначало мъжът ми ревнуваше, но му обясних, че го правя от солидарност, защото разчитам на посещаемост на страницата, която съм направила и той разбра. Приятелката ти не би трябвало да ревнува, ако тя е включена в списъка ти с приятели. В социалните мрежи понякога включваме приятели, с цел взаимно последваме. В САЩ на определени длъжности дори изискват да имаш много последователи във Facebook.
Възможно е някоя завистлива приятелка или псевдоприятел- кандидат гадже да й мътят главата и да й говорят срещу теб.

6.   Няма лошо, мил човек си, хванал си се като риба на кука за нея, защото вътрешно те е страх, че няма да намериш любовта. Привързаността ти към нея е по- скоро свързана с предишни травми и преживявания. В момента си влюбен може би не чак толкова в нея, колкото в идеята за онова, което може би ти се е случило преди и не искаш да стане отново.

И моят приятел е вършил такива неща преди да се запознаем, но защото го обичам, аз му се доверих, че сега сме заедно и това няма да стане, а и много ми е помагал. Тя те усеща, че си падаш много по нея и страдаш, и малко се ВЪЗПОЛЗВА от това. Допускам, че e възможно да има и други мъже замесени, но ако е така, няма да ти го каже, не си прави труда!

Трябва да знаеш, че много жени се МОЛЯТ да имат добър и грижовен човек като теб! ТИ СТРУВАШ МНОГО И ИМАШ МНОГО ГОЛЯМА СТОЙНОСТ, ако вече не си го разбрал!

Но вие мъжете все тичате след жени, които не им дреме много за вас, но ви говорят сладки приказки! ( За Огромно Съжаление)
Ако тя наистина те обича ЩЕ ТИ ПРОСТИ- Една жена лесно ПРОЩАВА на мъж, който обича! Говоря ти от личен опит, аз съм жена!

Ако прави много фасони и те гони без да си изневерил, ТЯ НЕ ТЕ ОБИЧА! И не се вкопчвай в идеята за нея като все едно е въздухът, който дишаш!!!
ТИ ЗАСЛУЖАВАШ ДА СИ СПОКОЕН И ЩАСТЛИВ, мили брако, казва ти го момиче! Заслужаваш жена, която те обича и желае, колкото и ти нея!
Спри да я преследваш и остави нещата в ръцете на Вселената! Бас държа, че тогава ще се обиди и ще започне да те търси! Нуждаеш се от терапия и рамо, което истински те обича и се грижи за теб с разбиране! Грижи се за себе си и бъди жив и здрав!

7.   Ако харесваш снимки на разголени жени, порно актриси и подобни кифли, нормално да се почувства зле. Все пак тя е твоето момиче. Тя е винаги до теб, а не разголените кучки в нета и не мислиш ли, че е нечестно спрямо нея така?
Но ако са твои познати/приятелки, просто ѝ кажи, че няма повод за притеснение и я увери, въпреки че вече трябва да е сигурна щом сте даже сгодени. Но за жалост живеем в такива времена, че хората винаги се притесняват да не ги предаде половинката.

8.   Май си търси оправдание да не е с теб. На никоя жена няма да и приятно да харесваш снимки на някакви, дали преди година, две или три.
Харесвал ли си неини неща?

9.   Сядаш и обясняваш, че реално това е било в миналото, че не искаш да се чувства гадно. Казваш и да ги махне, и направо да блокира въпросните момичета ако не ги познаваш и нямаш реално някакви намерения. "Хубав шоколад", малко уговорки и нещата са се оправили.. Изненадай я приятно с нещо, защото и да знае, че искаш нея, то жените обичаме да виждаме и чуваме това постоянно! Е, трябва да полагате усилия. Разкарай въпросните, обяснявай по 100 пъти, че искаш само нея, закачай се, накарай я да ти каже какво да направиш, за да разбере, че искаш само нея и да не мисли за други, разни безинтересни за теб жени. Все тая... това е жена. Малко се постарай ;)
Признаваш си грешката и я поправяш! Момичето още излиза с теб, което означава, че очаква да поправиш нещата!!!
Е, другото са глезотии, но коя жена не обича такива, а ти все пак си виновен дали от днес или 1 година назад.. - не е готино. ;)

10.   Ако тя вече не желае да е с теб, нищо не можеш да направиш. Казано е - насила хубост не става. Това, че била любовта на живота ти, че искаш да ти е жена пр. няма да я трогне, ако е решила, че не те иска. Възможно е това с лайковете даже да не е причината, а просто повод за раздяла. Както и е възможно по начало да не те е обичала много силно, а само да ѝ е приятно с теб. Има една мисъл, че в една двойка единият обича, а другият се оставя да бъде обичан.

11.   Не вярвайте на женски сълзи, много са лицемерни. Щом ти е казала, че се отвращава от тебе, какво още очакваш, да й станеш домашен слуга ли?

12.   7, това и 100 пъти да го обясниш на мъж, няма да те разбере.

По темата: момче на 23, сгодено? Звучи ми като измислица, освен ако не си от някоя християнска секта. И това за любовта на живота... това мъжете не го мислят наистина. За тези неща мислим жените, мъжете се чудят с коя да си легнат, особено когато са на 23 и бракове и семейства не ги вълнуват. Но да речем, че е истина: и аз си мисля, че просто й е сръдлив период. Жените сме емоционални и понякога отвратителни.

13.   На пръв поглед изглежда, че си търси повод да се разделите т. е има друг на хоризонта, но не признава. Просто иска да се скарате за нещо.