Много хубаво, не е на хубаво...
Така.. Нямам намерение да се оплаквам, а точно обратното. Мога да се похваля с един настина страхотен човек до себе си. От не много време, но достатъчно, за да разбера що за човек е (да не казвам голяма дума), съм с личност, за която винаги съм мечтала. Винаги съм искала точно това, което той притежава, винаги съм искала да се отнасят с мен точно така, както той, го прави, някой ми да говори точно като него и т.н..

Ето след време го получих, но ето тук идва и моят проблем. Сигурно си вглъбявам, защото може би си мисля, че не го заслужавам и т.н., но супер много ме е страх да не го загубя, да не се случи нещо, да не ме разочарова или пък да не се окаже, че не е чак толкова перфектен за колкото го вземам аз. Да, всеки си има и отрицателни черти и черни страни, но дори тези, което съм вудяла в него, ги приемам. Възможно ли е всичко да е толкова идеално? Понякога даже се плаша..

П. С. Прочетох си историята преди да я пусна и осъзнах колко налудничева е, но все пак ще ми е интересно да чуя коментари!

Усмихвай те се!!

Коментари

1.   Какви коментари? Влюбен(а) си и загубен(а) и носиш розови очила на любовта. Изчакай няколко годинки, ако обичаш човека и след като очилата падат, значи е било истинска любов, иначе - пак тръгваш, надяваш очилата и гледаш през тях друг мистър (мадам) перФект. Такъв е животът! Няма от какво да те е страх, живей днес и сега.

2.   Чакай има време като ви хване живота за гушите и като се понаситите малко пак пиши Хектор

3.   Не го слушай Хектор, просто направи възможното да не се оставяте на течението, за да ви "хваща живота за гушите" и да няма такова нещо като насищане един от друг, и няма да има за какво да се притесняваш. Живей тук и сега, както е казал 1, наслаждавай му се с пълна сила, и си повтаряй, че ти си от малкото щастливци, които са открили половинката, която им пасва, затова направи възможното да остане така цял живот. Но не толкова с компромиси със себе си, а с разнообразен съвместен живот, който да изпълва и двамата с желание това да продължава безкрай! Късмет и всичко добро.

4.   Влюбена си, толкова стига ли за да загрееш, че той не е идеален, а ти го взимаш за такъв, както каза номер 1- розови очила. Не е налудничево, нормално е, влюбените хора са така, после ще почнете да забелязвате грешките си, ще спорите, ще има и сериозни скандали и ако останете заедно след всичко и всички той е човека. Имай предвид, че ако той е "точният, идеалният", ще се държите заедно и т. н.

5.   Така са, докато те "вържат". А дано си изключение.

6.   Не го слушай Хектор, недей защо да слушаш некав неграмотен прост глупак но всички подсъзнателно знаем че глупака Хектор е прав живей за дните с него носи розовите очила на любовта и бъди наивна и глупава че цял живот всичко ще бъде перфект. В живота бъди готова на всичко авторке защото някой ден да не се сетиш за думите на Хектор онзи глупав и неграмотен злобар. Хектор

7.   От авторката: Съгласна съм с всеки един от вас, нооо.. не мисля, че съм влюбена.. И ще обоснова това: Аз харесвам всичко в него, но не и външността.. Тоест не съм го видяла, да ми омае главата и да ми вземе дъха и аз като най-наивната девойка да повярвам в неговата идеалност.. Просто осъзнах това, което написах с течение на времето. А относно бъдещето мисля, че ми е все още рано са съвместен живот. Просто исках да споделя щастието, ако мога да го нарека така, което ме е сполетяло с надеждата да не го загубя скоро!

8.   Авторке, историята ти никак не е налудничева. Съвсем нормално е да се притесняваш. Възможно е да виждаш съвсем обективно тези неща в него и просто да отговаря на твоите очаквания, а недостатъците му да се пренебрежими.

И аз съм била така, твоят човек може да не е идеален за други, но е такъв за теб. Не виждам защо, според някой, задължително трябва да си надянала розови очила. Аз също съм внимателна и по-скоро разумна в избора си и при мен не е имало кой знае какви първоначални емоции, но с течение на времето разбираш, че едва ли има по-добър. Това не пречи да имате търкания, както намекват в горните коментари. Разбира се, възможно е само на теб да ти изглежда перфектен, но не е задължително.

Що се отнася до обидчивия Хектор, той е много злобно човече, което няма успех с жените и затова иска да вярва, че не може някой да намери подходящия за себе си.

9.   Пак съм 4, мила, влюбването не е само на база външност, може да не е първа хубост, но главата ти да се замае от приказките му. Един вид се влюбваш в образа, който си си изградила за него, понеже не го познаваш и има скрита надежда (розови очила) той да е точният, да е всичко което искаш. Самонавиваш се на кратко. Понякога разума разбива очилата и става уникална комедия за наблюдателите на процеса, объркваш се понеже искаш да вярваш че е страхотен че не е правил нищо лошо и няма да те нарани, ама някак си... не го усещаш така. И да не си влюбена си хлътнала, ако думата не ти харесва просто си падаш, ама има нещо такова.

10.   В историята ти няма нищо налудничаво, защото това е историята произтичаща от сърцето ти. Може да не смяташ че си влюбена, но обичта вече е намерила място в теб. Не си го обикнала от пръв поглед, но все пак си обикнала това което е той, неговата същност.

Любовта от пръв поглед не винаги е силна, нито продължителна любов, но любов може да се появи и постепенно. Все пак явно ти и той сте взели по една частица от себе си, и това е породило нещо помежду ви. Затова и те е страх да не го изгубиш. Той сигурно също чувства нещо подобно, като теб. Щом проясниш мислите си, чувствата ти ще изплуват от несигурноста.

12.   От авторката: Благодаря на всички.. Съгласна съм с всеки един от вас.
Пожелавам ви много любов и усмивки..

13.   Авторке пожелавам ти цялото щастие на света а ти номер 8 глей си работата имал съм връзки и жени и в момента има и занапред ше имам злобен ше викаш на баща ти фльорца. Хектор

14.   НА МЕН ЛИЧНО МИСЛЕНЕТО НА ХЕКТОР МНОГО МИ ДОПАДА.. абе номер8 що не си гледаш кефа и не ми пипай момчето! А Хектор ти не знаеш но сега се разкрих, заради исказванията на някой от писателите тука, но аз съм ти фенка, много целувки от мен!!!

15.   Ето наи после някой да ме защити кво стана номер 8 натриха ли ти шибания самохвалски нос благодаря ти номер 14 велика си и аз те цункам само да знаех коя ли си чак си ми фенка изчервих се ама нищо леле как ме изкефи заби я оная у земята. Хектор

16.   Хекторе, време е да напишеш своя история.

17.   Да Хектор, подписана и с мейл, че фен клуба ти е голям!

18.   Хей почнахте да се подигравате вече фен клуб ха ха много сешно просто натриха носа на оная и аз се изкефих на номер 14 тва е. Хектор

19.   Ако обичате без много завист, и да фенка съм му, ама пък чак фен клуб, що завиждате така бе хора.... Мерси Хектор....

20.   Хекторчо.... :Д, натрили ми били носа? Хахаха, много голямо комплексарче си, бе "миличък", та даже и обиждаш. А това, че някоя пикла е казало нещо, мен знаеш ли колко ме вълнува.... :Д По-важното е ти да си гледаш работата, а не да даваш "акъл" на базата на неудовлетвореността си. И друг път съм спорила с теб, но нито веднъж не си се обърнал към мен, а можеш в трето лице да говориш, смешник. :Д Когато някой ме обори, тогава можеш да кажеш, че ми е натрил носа, а ти, смешно човече, вземи се скрий. :Д

21.   №20... много на сериозно се взе нещо бе човече...

23.   Смешна е мъртвата ти баба и не се закачаи с моите хора проблема ти е с мен в тоя саит всеки има право а си казва мнението. А ти си с огромно нещастно самочуствие без никво покритие остави ме гоещо ти о препоръчвам ше земеш а умреш от злоба бе по леко да не пукнеш такива надути самонадеяни свиркаджиики наиш как ги обичам. Хектор