Харесвал ни бил и двете
Хлътнала съм до уши в един мъж а той излиза с 18 годишна. Самия той е на 34 и твърди, че търси сериозна връзка, иска деца и т.н., а всъщност е с мен и с нея едновремено. Сега съм се дистанцирала и отбягвам срещите му, но честно казано се разкъсвам. Само за това мисля, как да го накарам да ме иска и да бъде само с мен.

Когато съм го питала за другата, казва, че няма никакви намерения към нея, но не се и разделя. Харесвал ни бил и двете, което аз не мога да приема за отговор. По рано излиза с нея, после звъни и на мен да се видим, крие се, но когато го попитам не отрича, че все още е с нея и така....

Не искам да съм в тази ситуация, не знам направо да се махна и да го оставя или какво. Отделно влиза в сайтове за запознанства и там предполагам търси други. А аз мазохистка ли съм или какво? Вие как мислите, какво да направя, имам ли някакъв шанс с него или да си обирам крушите и по живо по здраво..

Коментари

1.   По добре се махай, такива нищо не заслужават.

2.   Според мен ще постъпиш най-добре ако го оставиш с "другата". Ти си живей живота пък него го остави да си чука главата!!!

3.   Ох,миличка, бая си я загазила! Какво те свързва с този "човек"?

Аз съм омъжена от 20 години с дете. След толкова години брак и борба с предизвикателствата на живота,разбрах че съпругът ми си има любовница от 2-3 години. Вече повече от година знам за нея. Лошото е,че сме от малък град,и вероятно аз съм последния чавек научил за това. До ден днешен нещата продължават. Тя е тази, която му прави компания по заведенията. Периодично пътуват из страната,за да разпускат. За мене остават постоянните грижи за дома и детето, наред със служебните ми задължения. Умръзна ми да слушам,че обстоятелствата около личността му не позволяват да го приемаме за наша даденост. А даденост ли са за него топлата и разнообразна храна,чистите и изгладени дрехи,платени те сметки и т.н и т.н.?

И на мен ми се иска да живея живота на любовница.
Я го разкарай, че това моето те чака. Ти нямаш какво да делиш с него - жилище, кола, пари, спомени, приятели и роднини. Ами детето? Да го захвърлим да се оправя само в днешното вълче време ли? И то заради това,че мъжа ми е комплексар дето мисли с долната си глава? Защо не съм на твоето място? Хич няма да се замисля - затварям тази страница от живота си,и смело напред! Бъди силна и не забравяй: запази егоизма си! Успех!

4.   Ако наистина си умна и себеуважаваща се жена, мястото ти изобщо не е при този. Намери нещо по-добро за себе си!

5.   Самоуважавай се докато станеш дърта мома и останат
само най хубавите, за които всички жени си мечтаят, ама няма къде да ги намериш.
Абе използвай всички чалъми на флирт, на инат,
и ако не стане тогава се отказвай.
ГС1

6.   Важното е, че поне е искрен с тебе и не те лъже. Може наистина да харесва и двете ви, на мен също ми се е случвало да харесвам двама едновременно. Дай му време да помисли и да избере едната.