Каза ми, че се привързвам доста бързо
От 2 седмици ходя с един мъж. Държи се все едно сме гаджета, а не само за секса. Навсякъде се афишира с мене, целува ме на публични места, държи ме за ръка, ако може на целия свят ще покаже, че е с мен. Комуникацията ни по чата обаче намаля, а вчера ми каза, че се привързвам доста бързо и не иска да бързаме. Какво значи това?

Коментари

1.   Значи, че си резерва! Може да си първа резерва, втора и т.нат. Обикновенно е обратното момичтата казват това към силния пол. Но понеже казвате 2 седмици ходите и вече и в секса сте се опознали то не е очевидно, то е очевадно че ще те ползва само за секс!

2.   Ти какво направи, че да ти каже това? Много зависи. След такива изказвания, ако няма реална причина за тях, не бих могла да приема този мъж насеризоно вече, така че ще се срещам с други, докато намеря някой, който няма да се прави на интересен и да не знае какво иска. Много може да са причините - не те харесва достатъчно, не те приема на сериозно, гей е и си търси жена за параван, иска да излиза и с други и да не се обвързва сериозно или пък на втората седмица си му заговорила за брак и деца или си му казала, че го обичаш, без да го познаваш достатъчно. Само в този случай бих могла да разбера, иначе не е ок. Просто не е сериозен и се надява да си остави отворени опции. Това, че те показва, може да е, за да си повдига егото пред познати, че е с красива жена, не означава, че утре няма да се покаже с друга примерно. Срещай се и с други, добре е да го информираш, че докто не си във връзка ще излизаш по срещи, докато намериш някой, с който имате еднакви разбирания за живота. Като цяло бих те посъветвала да го питаш първо какво е имал предвид и дали иска връзка. И ако каже нещо, което не ти хареса, просто излизай с други, вероятно няма да го бъде това. Отношенията не са за да ни карат да се чувстваме зле. Ако искате различни неща - търсиш друг. Отговорността, че те разиграва е само твоя, за това че го позволяваш. Говори, изкажи си ясно вижданията и след това, продължаваш нататък, той ако се сети в последствие, ти вероятно врче няма да инаш интерес. Това е.

3.   Явно се е поуплашил, че нещата стават сериозни и иска да намали малко темпото. То понякога положението е "хем боли, хем сърби" и не знаят какво искат (както е при нас, жените). Не бих се притеснила от такова изявление и бих му дала време, но всеки е различен. Какво му отговори ти?