Една странна история
Здравейте!Пиша, за да споделя една странна за мен история. Искам да попитам, дали на някого се е случвало подобно нещо и как си го обяснявате.На 25г. съм и работя във фирма, в сферата на бизнеса. Преди време в сектора ми дойде нов управител по заместване, на около 50г., семеен и с деца. Работим около 8 човека, предимно жени. Работата с него тръгна страхотно, оказа се изключителен професионалист, приемаше ни като един екип, имаше огромно уважение към всеки, много ерудиран и не на последно място, толкова забавен, че не познавам човек, който да не го харесваше. Шегуваше се с всички, активно се интересуваше и общуваше с всички. В един момент, обаче, това се промени, обръщаше внимание основно на мен, почти не отделяше очи от мен и дори когато го поглеждах, за да му стане неудобно, той не се смущаваше и продължаваше да ме гледа втренчено, от което неудобно ставаше на мен. Когато се разминавахме се спираше пред мен и отново ме гледаше в очите, без да казва абсолютно нищо. Подкрепяше моите проекти, помагаше ми да се развивам, на събрание винаги сядаше така, че да е срещу мен и желаеше да чува моето мнение по всички обсъждани въпроси,стигна се до там, че буквално спря да забелязва другите колеги, закачките му към мен не спираха, интереса му към мен също. Правеше всичко това, толкова открито, че колежките на няколко пъти ми казаха "той, явно много те харесва" или "вие много си приличате" . За мен от всичко най-необяснимо беше факта, че започнах да изпитвам силно привличане към него, нека отбележа, че категорично не говоря за сексуално привличане, все пак разликата във възрастта... Просто до него чувствах спокойствие, което не съм чувствала никога, изпитвах нужда да говоря с него или дори да мълчим и да работим, исках да е до мен. Всеки би помислил за него, че като човек с възможности, дори и на тези години, би ме харесал като жена, възможно е и да е така, но не направи нищо, за да го потвърди. Проблемът при мен е, след като си тръгна усетих странна липса, някаква празнота. Минаха 3м. все още ми липсва и не изчезва от съзнанието ми. Не мога да си обясня, как не мога да спра да мисля за човек, когато не познавам, от когото нито очаквам, нито желая нещо. Просто искам да го виждам, вече си мисля, че полудявям. Моля ви, кажете случвало ли ви се е нещо подобно, аз не мога да си го обясня.

Коментари

1.   Възможно е да сте го възприела като ментор, като учител. И когато е имал такова влияние върху вас е нормално да започнв да ви липсва.

2.   Знаеш ли кой е баща ти със 100% сигурност? !

3.   Зяпал е млада мома и си е мечтал. Ти пък явно имаш daddy issues, или ти липсва закрила от силен мъж.
Цялото това зяпане е доста психарско и е странно как не си се оплакала. Не е направил нищо, защото е женен, пък и го е било бъз да не се оплачеш. Помагал ти е с цел ти да се сетиш сама, че иска нещо интимно.

4.   Налапала си въдицата, захапала си яко стръвта, ей това се е случило. Той си поиграл, разнообразил си семейното ежедневие и времето в офиса, но без да задълбава, да рискува и да си създава проблеми. Явно го е правил и друг път. Все пак не е толкова зле за теб, щеше да е по-лошо, ако беше му пуснала (щеше да го направиш, ако той беше настоял и щом само с погледи ти завъртял главата) и да те зареже. Ей за това човек трябва във всичко да влага и разум и да има самоконтрол, не само емоции. Да ти е за урок- с началници и с женени не се хващай.

5.   На това се казва влюбване, просто любовта те е споходила и ти не си я консумирала. Ще ти мине, времето лекува, а ако ти е много трудно, просто му се обади, той със сигурност ще ти влезе в положението и ще ти помогне!?

6.   Да. Случи се и на мен, дори без да подозирам, че бих изпитвала подобно чувства някога.
До такава степен си обичах работата, че си наложих да напусна работно място.
Знам какво изпитваш и не си единственната. Той просто е имал уважение към теб и не се е опитвал да направи крачка напред.
Въпреки, че си го налагала на себе си, щеше да се предадеш в един момент.

Ще свикнеш, но ти трябва време.
Ако имаш възможност се занимавай с нещо друго, което да те разсейва и да получиш положителна енергия.
Пожелавам ти да намериш вътрешен мир.

7.   Ето затова почове, колкото и да ви плюят жените, не се занимавайте сериозни с жени.
Тя отишла да работи, шефчето я погледнал 2 пъти и тя вече полудява.
Защо не полудя по другите мъже в офиса? Ако шефа те харесва, значи и другите си падат по теб, но не, точно шефа я е привлякъл.
И докато вие си бачкате пичове и се чудите как да имате по-добър живот за жената и детето, тя седи и се побърква по шефа.
Не говоря специално за авторката, тя е просто поредната извадка как мислят и действат жените