Изневерих на мъжът ми.
Мъжът ми ме тормози откакто се оженихме, постоянно грубо отношение,викове,нареждане,критикуване,гледане на криво ,без причина и изнудване за пари. Не съм перфектна,напротив. Но ми писна. Лятото,август месец,на морето,му изневерих и то два пъти, е веднъж,с един и същи човек. Оттогава се чувствам виновна. Не съм му казала, но скоро ще му споделя ,че съм му изневерила. Днес едва не ме удари. Добра съм, грижа се за него,готвя му,помагам му.,когато не се чувства добре,изкушавам го ,гушкам го,държах на него. И какво получавам в замяна? Само лошо отношение. За това му изневерих,на морето с едно прекрасно ,добре изглеждащо момче,което отвсякъде превъзхожда мъжът ми. Аз също съм красива,тренирам,поддържам се,в лицето съм като кукла,но никога не съм претендирала и не съм се самоизтъквала пред мъжът ми или пред други хора. Изневерих му и много ми хареса, чувството, усещах,че съм му върнала всичко и че съм се защитила от злото му отношение. Да му кажа ли,всичко,в следващият изблик на скандал и на циклофрения,от негова страна, която е от добър и нежен към лош и зъл? И хронологията във Вайбър пазя,ще му покажа и как сме се срещали,после какво сме си писали след нашият секс,че сме се любили и така. Защото съвсем скоро ще го ударя , предпочитам да му споделя за лятната си изневяра.

Коментари

1.   Така като чета от това, което сте написали мисля, че брака Ви отдавна е загубен...не виждам защо трябва да продължавате напред. Раделете се като цивилизовани хора. За съжаление, когато липва емоционална зрялост раздялата става кошмарна...но по-добре кошмар за известно време, отколкото постоянно. Успех.

Dl

2.   Ей тва не го вдявам- като имаш проблеми вкъщи, що трябва непременно да се мяташ в чужди легла?! А пазенето на хронологията с гларуса е връх на глупостта, и тогава наистина ще си за бой. От къв зор пазиш чатове?!
Мъжът ти може да е сбъркан и нервак, ама като не ти харесва-намери си друг. Разведи се, изнеси се и така. Ама да мишкуваш, че и чатове да пазиш, си е доста подло и инфантилно.

3.   Ако човека има циклофрения е необходимо съответното лечение, а не да бъде дразнен и нараняван.

4.   Най - много да те наброяват е. Защо да росто не го оставиш, особено ако нямате деца.

5.   “В лицето съм като кукла”. То със грим всяка е като кукла в лицето! А това негово отношение, ако е вярно, разбира се, което ме съмнява да е така, защото просто си намирате причини да изневерявате, по-добре да беше го напуснала, отколкото да сядаш на чужди “скоростни лостове”! Ся, тва, че си му изневерила промени ли нещо? Съмнява ме и да му кажеш, ако историята е истина, защото има два варианта, всъщност са 3 - Първият е той да ти счупи канчето от бой.
Вторият е - Да те напусне и третият вариант е да счупи канчето на ебача ти, че то такива прекрасни момчета ядът пердах от зрели мъже като кучета. Ако мъжа ти наистина е мъж, или ще те зареже или ще ви смачка от бой и двамата ебливци, щото всеки мъж с достойнство нема да позволи да му слагат рога за всяко нещо, за което глупавата му жена си мисли, че е права!

Гаро

6.   Какво има да се обесняваш, събираш пари, стягаш си багажа и чао. Откачалката, с която живееш, ще се влошава, няма да се подобрява. Защо си го причиняваш е въпроса?

7.   Като толкова не ти харесва, защо просто не се разделите? Какво ще постигнеш като му споделиш, че си изневерила? Най-много да ти каже, че си курва, и да изядеш някой бой. Проблемите се решават с разговори, не с изневери. Разбере ли, няма връщане назад.

8.   По ми е интересно защо продължаваш за живееш с мъжа си, след като е такъв злодей?

9.   Ми развеждай се. Не си струва да си тровиш живота заради него.

10.   Ако досега само ти е викал, кажи му и вече и бой ще ядеш. Като не ти харесва при мъжът ти, махай се от него и толкова, не пиши измислени истории!

11.   Според мен ще е добре да му кажеш и да се разделите, след което да се събереш с любовника си, НО-без да го разкриваш пред мъжа си! Това ще е ГОЛЯМА ГРЕШКА! Какъвто е изрод, ще му вдигне мерника и на него и може да го намери и пребие някъде... За съжаление така се случва с доста мъже.. И ти ще си виновна за това.
Просто го зарежи и върви при другия. Просто е!
Няма смисъл да отлагаш и да правиш компромиси със собственото си щастие и собствения си живот.
А бившият ти, и да те разпитва с кого си-казваш:-"Не е твоя работа! "-и до там!
Успех!

12.   Недей, ще стане по-зле. Ще започне хвърляне на чинии, ако имате деца - насъскване срещу теб. Чака те ад. Казвам ти го от опит. Изневерявай му пак ако трябва, но не му казвай - този тип български мъж ще бъде толкова наранен, че може и да няма да го понесе - но преди това ще ти стъжни живота завинаги. Изчакай децата да порастнат и се разделяй, може да му споделиш, че не може да го търпиш.

Само че, замисли се, наистина ли с нищо не го провокираш и ти? Има всякакви изверси, но обикновено нещата се трупат...

м30

13.   И като е толкова лош и циклофреник мъжът ти, не можа ли да се разведеш с него? И после да се чукаш с когото и колкото пъти искаш? Писнало ти, пък стоиш с него? Защо?

14.   Не е необходимо да си късаш нервите и да се излагаш на излишна опастност. Просто му бии шута и да си такова майката..

15.   Недей, ще има обратен ефект!

16.   Не знам защо ти е да му казваш, след като сама отбелязваш как се държи грубо с теб! Ще се стигне до насилие и после ще ревеш. Остави мъжа си просто.

17.   Не му казвай, личен съвет.

18.   Точно така, покажи. И аз така направих с бившата. Две години мрънкане и психически тормоз. Чуках две от приятелките и. Преи да се разделим и показах клипчетата и снимките. Хем да знае, че не е върха на сладоледа, хем да знае какви са и приятелките - долни курви, като нея.

19.   Ако истерията е варна, си много, много ограничена и си типична жертва радваща се на скандали. Просто седни и се разделете след цивилизован разговор, но не ти ще се доказваш, ще се младите, ще отмъщаваш, за да се докажеш пред себе си, колко си велика. После ще платите, ще родиш две деца, които ще растат в скандали, ще повторят историята, но ти, ти ще си победителката.

20.   И защо е нужно? Мъжът ти досега не е проявил жадуваното от теб добро отношение, недей се надява че ще бъде друго като му споделиш за изневярата. Помисли върху варианта да се разведеш.

21.   Ако някой те наплюе в коментарите, знай, че това са само хора, които търсят оправдание за насилието, или се държат по същия начин със собственото си семейство, и не им харесва, че има справедливост. Те не разбират, че това да живееш в обстановка на насилие и злоба, те унищожава. Напълно си е нормално, че си му изневерила, искала си да се почувстваш отново жена, а може и той да ти изневерява, за това се държи така. Не слушай моралистите и женомразците в коментарите, които са същите като мъжа в живота ти! Ако има такива, игнорирай ги, тяхното мнение е шум, нищо повече! Признай истината на мъжа си и се махай от него!!!! Не те заслужава, и да, ако моят мъж някога ме удари, и аз ще го ударя, и ще си тръгна! Истинските мъже НИКОГА не мразят или обиждат жените, и никога не ги удрят!!! Мъж, който те обижда или принизява, е нищо повече от прасе! Без него ще откриеш щастието! Гордея се с теб, че си силна! Нека ценим добрите и любящи, силни мъже, а да се обединим срещу комплексарите и женомразците! Те НЕ СА МЪЖЕ!

22.   Не съм от хората, които изневеряват, а просто си тръгват, когато отношенията са станали нетърпими.
Защо не го напуснеш? Защо стоиш да те унижава? Отношението му с времето ще става все по-зле. Колкото повече остаряват хората, толкова повече се изострят негативните черти на характера им.
Била си 2 дни с друг, но през останалите 365 дни от годината, ще трябва да търпиш този грубиян, който мачка самочувствието ти и те обижда.
Мъжете често стават груби, когато в живота им се появи друга жена, която харесват или дори, с която вече изневеряват.
Ако нямаш все още деца, събирай си багажа и подавай молба за развод.
Ако му признаеш, какво мислиш, че ще получиш, похвала или шамар?
Може дори да те пребие.
Няма да те похваля за изневярата, но трябва да осъзнаеш, че дори и да си намериш постоянен любовник проблемите ти с този човек няма да се решат, а с времето ще станат още по-големи.

23.   Като слушам какъв социопат е, твоята изневеря ще му дойде като 6ца от тотото. Ти ще си най-черният човек на света, той жертва и никога няма да разбере какво ти е причинил. А, и да го разбере ще реши, че е бил прав да го прави. Този агресор ще е горкия, предадения. Ще разказва и ще си вярва, че сте се разделили заради изневяра, заради друг мъж, а не заради негови постъпки. Много, много е вероятно и съдът да отсъди развод по твоя вина и да претърпиш загуби, ако не имотни, то минимум хонорара на неговия адвокат.
А, ако му предоставиш и чата... Харакири.
Виж, ако си тръгнеш без да развяваш кирлива риза, е възможно да си даде сметка, че отношението му е неприемливо за теб. Щото по принцип това е начинът. Да се седи и търпи, умолява и уговаря, дори да се мрънка, крещи и бунтува срещу някакво отношение, оставаш ли там, присъсташ ли там в тия отношения, значи това е приемливо за теб. Иначе нямаше да си там. От моя гледна точка ти си била не по-малко жестока към себе си.
И като цяло тва сега ще види, че и аз мога да съм зла... е някакъв вид мазохизъм за мен. Да се напъваш да демонстрираш колко си пропаднала душевно благодарение на него... Да не можеш да защитиш самооценката и личността си, като просто се махнеш от този брак. Да ти трябват някакви такива погалвания на Егото, като секс на морето за да усетиш, че правиш нещо за себе си. Разбирам те, угнетена си, но защо искаш да се разголиш такава, не разбирам.
Аз бих си тръгнала, оставяйки го да си мисли "Каква кукла имах, как се грижеше са мен, жалко, че се държах толкова зле и я изгубих. " А не "Уж се грижеше, уж ме обичаше, а каква била всъщност. Малко й е било отношението ми. "
Ще има мъжки коментари, ще видиш как мислят.

24.   Не, грешка не му казвай. Разделете се, щом се държи зле, явно те приема като даденост.

25.   Абе ти нирмална ли си? Как ще му казваш. Ще те пребие, а най яероятно и той ти изневерява. Никакво споделяне.