Намерих клип на приятелката ми
Намерих в галерията на приятелката ми клип как някакъв я шиба преди няколко месеца. Не съм й казал, но се ядосах много. Ние ходим от половин месец, но не знам дали има смисъл да се занимавам сериозно. Не сме говорили но до колкото знам, тя не е имала гадже от повече време, което значи, че я е шибал за удоволствие. Някакви идей какво да правя. И да се занимавам ли изобщо?

Коментари

51-74 от 74

55.   Какви лицемерни моралисти, начело с Кифльо и неговите цветущи порно описания за телесни секрети, от които на човек му се повръща.
Сега някой има видеоматериал за коментар и щедро раздава присъди, но липсата на видеоматериал за вашите безразборни връзки, не ви прави морално извисени.
Най-върлите коментатори - защитници на "невинния" автор всъщност са най-големите бройкаджии.
Авторът от колко време е бил сам, че след няколко седмици връзка поставя подобни въпроси за обсъждане, като че ли са минали 3 години съвместен живот и ох, какво да прави?

57.   Скъпи жени /за дами няма как да говорим предвид, че защитавате такива пошлости и вероятно също ги правите/, има нещо, което така и не научихте! Когато искате да оправдаете своето поведение с нещо, помислете си дали това оправдание, което ще използвате, би минало при полицейски разпит! Ако полицай не ви повярва, и мъж не би! Имаме силно развита логика /както и полицаите имат/ и разчитаме на нея, не се лашкаме емоционално насама-натам.

Та дотук всички мъже в темата чуха, че:
1. "все едно защо имам тия и ония неща!А ти защо си ровил, за да ги намериш"?
2. "всеки човек си има потребности, нормално е да ги задоволява някак".
3. "всички, дето нападате поведението ми, сте същите, че и по-лоши"

Само си представих да са те хванали с дрога или с труп у вас и да пробвате тия извинения. Каков е общото ли? Едно оправдание е толкова добро, колкото достоверно е. Няма как да се оправдаваш с нечие ровене, ако ти си имал какво да криеш - все едно видео, дрога или труп! Няма как потребностите ти да оправдават неморални или незаконни /от примера с полицая/ неща. И определено, ама определено не е важно дали ще намериш 50 като теб, защото ти пак си оставаш гнила ябълка.

Така че кофти оправдания, надявам се да ни ги спестите в бъдещи теми! Неудобно ни става да четем такива нелепици като опит да затапите Ближния.

58.   До 46

Хахах много се забаелявам как си решила предварително с какви жени излизам. Както и да е, сайтът е анонимен така или иначе.
Изглежда ми, като да имаш бая травми и нерешени казуси с мъжете.

59.   Номер 53, аз съм се любил страстно и нежно с две жени, по време на сериозни връзки. Едната беше с продължителност 4 години. Винаги съм предпочитал качеството и голямото количество с една жена, вместо краткотрайните и несериозни изчуквания с поредица от случайни жени. На няколко настоятелни и хубави жени съм отказвал. Ангелът ми не е слаб за такива неща; устойчив съм! На вкусна пица или на мусака със заливка от кисело мляко, обаче, трудно отказвам... :)
В чужбина пък през годините сме били дибидюс голи с няколко жени в сауната, или сме си говорили и лежали на легло в спалнята и съм бил непробиваем тогава, въпреки някои опити за нещо повече от страна на жените. Виж моментите след 1:37 минута и 4:05 минута от следното видео и ще ти стане ясно в какви условия съм попадал нееднократно насред млади и хубави финландки, рускини и естонки.

https://youtu.be/5VvyQuvm4Kc

Мога да ти кажа, че колкото и финландките да изглеждат привидно скромни и благоприлични, след определено количество изпит алкохол започват сами да си го търсят. Повечето мъже се радват на това, защото топват чушката без особени усилия от тяхна страна.

Номер 55, потърсих в темата човек, подписваш се като "Кифльо", но не намерих такъв. Не намерих и някой да е писал за "цветущи порно описания за телесни секрети" - това го пише единствено в твоя коментар с номер 55. Как ще обосновеш твърденията си, които не лежат на действителни обстоятелства?

И докато съставяш отговора си, през това време ще напиша, че съществуват мъже, за които е от изключително значение жената до тях не просто да е хубава, а задължително да бъде умна и с букет от още няколко качества на личността, които се срещат рядко сред жените (стойностна ценностна система, грижовност, вярност, грамотност, богата обща култура, уравновесеност, сериозност, добре развито чувство за хумор и способност искрено да се изричат думите "Благодаря!" и "Извинявай!"). Именно поради това и тези качества са толкова незаменими и желани! Красиви и много издокарани жени има навсякъде. Те са безинтересни, дори и да пускат лесно. Не могат да предложат нищо трайно като общуване и взаимност. Стойностните и поне средно привлекателни жени, обаче, са вероятно под 1% от всички.

- Кифлоприземител

60.   до автора

Спокойно, и при мен е е така. Настоящата ми приятелка ме убеждаваше, че е имала малко партньори. Оказа се, че малко за нея е 15-20. И че била с тях предимно за секс. Отделно, че е виртуозка в леглото, което с един-двама няма как да стане.
Е, казах и, че вече и ние двамата ще правим само секс. А имах желанието тя да е човекът до мен.
Лошото е, че въпреки внимателният подход за пореден път попаднах на лека жена.

61.   Що за жени и мъже твърдят, че е нормално да имаш такива тайни и че всеки си има лично пространство, не трябвало да бъркаш, за да не намериш нещо? Сещам се за няколко категоризации, но няма да ги споделям, защото няма да ми одобрят коментара. Само ще ви кажа, че ако си верен и искрен с партньора си, личното пространство няма никакво значение и може да си рови колкото си иска, просто, защото няма какво да криете. Не изкарвайте автора луд или виновен. Той е в правото си да знае с каква жена се занимава.

62.   Курволяците наскачаха. Да човека е знаел ,че не е девствена но не е предполагал ,че е порно звезда!

63.   По-принцип нямаш право да се ровиш в чужди телефони, но пък така се е случило, че си видял боклука що за стока е. Тази може и в оргии да е участвала. По-добре се поразрови още и в компютъра и току виж си се натъкнал на някое домашно аматьорско а защо не и професионално порно с нейно участие.
Чукай и снимай и ти колкото можеш и като ти писне си духни под опашката. Само гледай да не лепнеш нещо от парцала!

65.   Благодаря за описанието на Кифлоприземител, което ми е дал в последните редове, знам че съм рядко срещан екземпляр.

66.   Ницше през живота си е бил с една-единствена жена и тя го е заразила със сифилис. Понякога и една бройка може да ви съсипе живота.
Колко от вас поне два пъти в живота си са се тествали за ХИВ, сифилис, вирусни хепатити или са ваксинирани срещу HBV. Колко от жените ходят поне веднъж годишно на гинеколог, а колко от мъжете дават еякулат за тестване?

67.   58, какви са жените, с които излизаш, се вижда от коментара ти под номер 12, в който обясняваш как те никога не си признавали реалните бройки. Човек трябва да е идиот, за да не разбере какви жени, харесваш.
Разбира се, че имам травми от мъжете. В недалечното си минало постоянно слушах от момчетата колко не ставам и то, когато цял живот търсех сериозна връзка. Същите, които се опитваха да ме убедят в правотата на думите си, а именно колко съм била странна, скучна, изрод, боклук и пр. (между другото, както и ти се опита да ме убедиш, че съм "търсила чуждо", WTF?!), после тичаха при лъжливите момичета с многото бройки и накрая завършваха с оплакване как едва ли не всички жени са такива. Не, лъжливи и леки са жените, по които вие си падате и тук не споря, че много от жените се развалиха и станаха такива.
По темата с мъжете: няма как да уважавам или зачитам създания, които цял живот ме заклеймяват, като в повечето случаи не съм им направила нищо. Имам приятел, който до голяма степен е някакво изключение, но не забравям, че и той е мъж, а мъжете действат на база нагон. И аз, както и ти, винаги си имам едно на ум.

68.   Кво от тва, ако те кефи, шибай я и ти. Друг път ще знаеш, колкото по-малко знаеш, толкова по-добре. Аз така имах една рускиня за гадже, супер курва в леглото, правеше неща, които в порното само съм виждал и още след първия път си знаех, че не трябва нито да питам, нито да търся, така изкарахме няколко месеца, в които я разцепвах от ебане и си изпълних всички еротични фантазии и извращения, дори някои ги заснехме и също си ги пазя, щото беше много добра. Обаче беше твърде голяма курва и без да търся нещата сами ме намираха и ми писна :D сега само чат пат си пишем да се видим уж някой път да се наебем пак зверски, ама не сме се виждали от две години, така, че тва е най-доброто, което да направиш, мани ги моралистите

69.   Браво, 53! Мисля точно като теб!

70.   До 67
Хаха никой в нищо не те убеждава, изквзвам мнение. Разликата е огромна.
Не ми се занинава да споря тук. Защо не ме намериш на следния имейл, пиша го с думи, напълно анонимно ако ти се спори на тема мъже-жени.
Пиши, пак напълно анонимно без да се запознаваме. Просто ми е забавно да поспорим.
x точка шест деветки кльмба ( аол на английски) точка ком.

72.   С какво ги дразни кифлоприземителя не мога да разбера, винаги ми е приятно да го чета. А коментара за Ближния, макар и поляризиращ жени и мъже, си е право в десетката.
Иначе, по темата - авторът се е хванал на грешното влакче, краткотрайни бързи връзки - има доста хора, които са като тази приятелка със видеото. Но то им личи , може би - недей да търсиш нарочно секса като цел - върши си някаква добра, стойностна като съдържание работа, и покрай нея ще се навържат хобита, запознанства, т.н.
facetious

73.   70, щом искаш, ще те намеря, ама ще да е тези дни, понеже търся време да седна да уча, а все нещо ми изниква. Но, няма голям смисъл да спорим по темата "мъже- жени", защото едва ли ще ме разбереш (единици мъже са ме разбирали).
От 67

68, а какви фантазии си изпълнявал с тази рускиня. Любопитно ми е какво имаш предвид под "извращения".

74.   Скъпи Кифльо, моля се някоя благосклонна и търпелива учителка да те вземе, да те научи как се пише сбит преразказ и есе с лимит от 130 символа, да те обслужва лично и редовно, за да не разчиташ само на Мими и Деси. Така ще бъдеш по-спокоен, с по-благ нрав и няма да се нуждаеш от безкрайните монологични излияния изпълнени с неприязън към целия женски свят, вече няма да бъдеш незадоволен и сам, ще има с кого да си говориш, ще има на кого да се усмихваш.

76.   До 73: ами все неща, които нормално момиче не би ми позволило, но и не бих питал, но рускинята длед като още на първата среща ми даде да я чукам и към края ме попита, абе ти няма ли да ме изчукаш и в гъза, разбрах, че тва е жената за тия неща. Та, каквото се сетиш, връзвах я с въжета, биех я с камшици, ебах я във всички дупки по ред, пикаех и в устата, какво ли не и завирах навсякъде, но най-много ме кефеше като си сложеше истинската ученическа униформа, а не разните купешки костюми, които също имаше (тя беше на 19 по тва време и когато завършват се обличат с едни дантелени неща, чорапи и т.н. - виж в интернет като напишеш “выпускницы”, така се надървях и я чуках като малка курвичка, че съседите не знам какво са си мислили :D Също като бях с нея в Русия, правихме тройка с една нейна приятелка, която беше още по-зле и от нея, защото работеше като уебкам модел и понякога като проститутка, който не е чукал рускини, не знае какви долни боклуци са, но е яко.. съветвам всеки, който има възможност, да пробва, но после да не забрави да си направи тестове за изненади :)

77.   Номер 65 (още и 11, 55, 66, 69 и 74), думите ти в твоите шест мнения досега те обрисуват достатъчно красноречиво и поради това е прибързано да се припознаваш в описанието за стойностната жена, което споменах в края на моето мнение номер 59. Стойностната жена има правилна преценка за себе си, не си позволява да се изказва прибързано, не е заслепена от собствения си гняв, не таи насъбрала се омраза в себе си (нито я мята по другите хора), не цели да обижда околните, не лъже, не се опитва "да вкарва свои думи в чуждата уста" (както целенасочено правиш ти в мнение 55) и е безпристрастна (което категорично не успяваш да направиш в мнение 55). Такива като теб има безброй и въобще не си рядка. Грамотност не се забелязва в писанията ти (не знаеш къде се поставят запетаи и заместваш редица български думи с английските им преводи), а уравновесеността е несъвместимо с теб качество. Човек или го притежава, или не; средно положение няма.
Каквито и неща да пишеш по мой адрес, не можеш да ме накараш да те обиждам. Не съм такъв човек. Предпочитам да отделя малко време, за да ти отговоря съвсем спокойно, откровено и по същество. Изпращам ти усмивки и пожелания да бъдеш по-добър човек занапред!

п. п. : Единствено за учителките налучка. Обожавам умни жени и им се възхищавам! Общуването с тях е на съвсем друго ниво!

- Кифлоприземител

78.   Скъпа Кифло, моля се някой благосклонен и търпелив учител да те вземе теб и яко да те мандръса, та да те научи как да се държиш подобаващо и уважително пред мъже, без да се изразяваш с такива глупости "незадоволен, сам" и др., и да ти избие всички женски простотии от главата с едно хубаво, яко, продължително шибане 2-3 часа, тогава да ти дойде акъла в главата и да спреш да дрънкаш простотии. Кифлоприземителя си е много добре, изобщо не е незадоволен, нито сам и е в отлично психическо състояние, за разлика от теб. А при теб си личи, че вече яко те блъскат хормоните от липса на секс и те избива на яд към всички мъже, най-вече към Кифлоприземителя, защото той пише аргументирано, изчерпателно и анализиращо, а кифлите, от липса на сиво вещество в кратуната и на каквато и да е валидна аргументация, не можете да се сетите с какво да го оборите, и почвате едно и също да въртите: Кифльо, кифльо, та кифльо! Ето дотолкова ви стига женския "акъл"!!

79.   Ако историята е истинска.
Авторе, не твое място бих сложила картите на масата и бих я попитала в очите защо пази клипа и какво означава за нея мъжът от клипа.

80.   Ами като си го намерил гледай си го!
За какво занимаваш хората с глупости?

81.   74 - А дано, ама едва ли.

83.   С бившият ми приятел имахме 6годишна връзка, правили сме си и клипове и снимки и общо взето много неща сме правили заедно във връзката си, които за времето в което сме били заедно си е било съвсем нормално и не виждам нищо лошо. Лошото предполагам е, когато вече си с нов човек, но пазиш подобни ''спомени'' с предишният в телефона си. Кофти е да, но в крайна сметка и твоето ровене в личното й пространство (телефона й) не е ок, така че май сте си квит двамката :)

-ж25

51-74 от 74