Пристрастен към проститутки
Смятам, че това нещо отдавна е проблем за мен и както се разбира от заглавието не мога да спра да посещавам проститутки. Не искам да споделя с мои близки за това нещо, първо защото ме е срам и второ имам сериозна връзка. Затова реших да споделя терзанията си в този сайт.

Аз съм на 24 години и имам приятелка с която сме заедно от 4 години насам. Преди нея когато бях на 17 имах връзка с едно момиче в продължение на година и нещо. Тя беше първото ми гадже, бях много влюбен в нея и смятах, че всичко между нас е перфектно. В един момент разбрах, че тя ми изневерява с гаджето на една от най-близките и приятелки, а още по-лошото е, че това не бе единственият случай. Много хора са знаели за това и ми се присмивали, а аз както обичайно разбрах последен. Болката от това и самата изневяра беше наистина ужасна за мен, защото ми дойде като гръм от ясно небе. Никога не съм очаквал подобно нещо от нея, явно съм бил прекалено наивен. Изпаднах в дълбока депресия, дълго време не можах да се съвзема и изобщо не исках нова връзка. С течение на времето обаче хормоните започнаха да бушуват, но тогава пък все не се получаваха нещата и имах проблеми във взаимоотношенията с момичетата. За съжаление реших да се възползвам от платените момичета и може би в продължение на една година 2-3 пъти в месеца посещавах най-различни проститутки. Никой не знаеше за това, правех го тайно и не споделях пред никого.

Започнах нова работа преди 4 години и там се запознахме със сегашната ми приятелка. В началото бяхме много добри приятели, но бързо се промениха нещата и взаимно си признахме, че имаме по-силни чувства един към друг и така нещата придобиха по-сериозен вид. Първите две години не съм и изневерявал, обаче след това един ден просто като бях сам у нас реших да проверя сайт за компаньонки и попаднах на обява на една стара познайница. Дълго време се чудех дали да и звънна, знаех че това е грешно, но за съжаление го направих и от тогава не мога да се спра. Нито имаме някакви проблеми, нито съм спрял да я обичам, сексът пък е може би най-доброто нещо във връзката ни и там нямаме проблеми. Как по толкова тъп начин го направих преди време и не мога да спра направо се чудя на акъла си. По едно време всеки път когато ми хрумне да се обадя на някаква компаньонка мастурбирах и това ме успокояваше може би и се отказвах. Но в последно време даже и това не помага. Отвращавам се от себе си, съжалявам за парите, които харча ей така напразно и искам да се отърва от този мой навик.

Някой ако има полезни съвети към мен ще бъда благодарен да ги чуя.

Коментари

1.   Нямате проблем, казваш? А това, че живееш в лъжа, не е ли проблем? Ако знае приятелката ти дали ще иска да е с теб? Ти ок ли ще си тя да се чука с други? Иначе ще ти казва, че много те обича.
Решението е твое- или си достоен и почтен човек и признаваш на приятелката си какво правиш зад гърба ѝ и не ѝ губиш повече времето или си мишкуваш, докато истината цъфне в един хубав ден. Не вярвам да намериш сила и воля и да се откажеш от проститутките.

2.   Спри! Това ти е слабо място и си по течението. Опомни се има по важни неща, от това, което правиш.

3.   Спри! Това ти е слабо място и си по течението.Опомни се има по важни неща,от това,което правиш.

4.   Ако историята е истинска, ти си станал същата курва като бившата си. И да съжаляваш, че си се превърнал в такава, не прочетох. Жал ти е само за парите. Такива като теб не заслужават да имат приятелки. Дано твоята разбере по-скоро и да ти го върне и да ти бие шута. Гнусна мъжка долна курва.