Реална история
Чудя се да се смея или да плача.Търся вина в себе си -не намирам..
Затова представям на аудиторията ситуацията вкратце.
Отивам да видя сина ми.Живее отделно. Познавам някои негови приятели и дотам. Не съм от родителите, които си навират носа я живота на децата си,отвратително е,при все че съм на 55.
Негов познат, без да знае че съм дошла,дойде да го навести.Дотук лошо няма.Но...после...покани ме /в съседна квартира/да видя маса,която ми беше нужна,отидох, хареса ми,/имаше и други вещи, естествено/. И взе да ми се обяснява колко красива жена съм била. Тц. Не става тоя номер,не при мен .Взе да ме сваля.Земя,небе, пари,такси...ама уцели на камък.Взел номера ми от сина ми /точно след като съм си тръгнала и Преди да разбере тайните му помисли /.
Нека си ме сваля--дреме ми .Но ми пречи на деня.Тичам насам натам. .и тоя звъни. .Имам ангажименти, шофирам...

Но и с чисто сърце си признавам, че човекът беше...турчин...и се оказвам расист...
Дали бих реагирала така,ако беше друг ?
Не.
Отдруга страна, съм работила 5 години в арабски фирми и и бяха достатъчни,за да си дам сметка, че турци,араби,сирийци са с многократно по-силен нагон от тук живеещите и родени.Един колега забремени девствена българка на 17 и....сега си гледат бебето,което към днешна дата трябва да е на 3-4 годинки...Бяхме много близки с нея.
Къде греша ??
В расизма, наивността,че приемам онова,което ми се каже,,за чиста монета ??!!
В наивността си? Оня ми казва маса-не секс.
Ужас ме хваща,и че синът ми е на почти 30 и не е глупав,ще усети накъде вее вятъра....ако хукне да го бие,ко праим?!
Подчертавам....човекът коректно си даде предложението...но ми е противен,страхувам се за сина си,расисткия елемент също е факт и не го отричам.
А сега?!
/до днес продължава пича да ми звъни,аз не вдигам,с мъжа ми се смеем на напъните му :))

Коментари

1.   Вдигаш му телефона и го пращаш по дяволите! Тези от намеци и деликатен отказ не разбират. Или още по-добре, да го направи мъжът ти, за да разбере, че си имаш мъж и стабилно семейство и няма да тръгнеш да съсипваш всичко заради него. Дано се откаже, но от опут ти казвам, тези понякога са много нахалени и докато буквално не ги сплашиш, не се отказват.

2.   Тази тема или е фейк, или аз съм много глупав.
Да обобщим. Турчин-расист (към кого обаче е расист, не става ясно) иска да ебе 55 годишна омъжена българка. Та на тази жена, синът и е приятел на турчина. Тя обаче се дърпа и не пуска на турчина, та дори казала на мъжа си и заедно се смеели на напъните му да я сваля. Иначе била наясно, че турци, араби и сирийци били много потентни, понеже работила в арабска фирма. Обаче, накрая заявява, че се страхува за сина си, защото турчина бил расист. Ни в клин, ни в ръкав..
На тази жена и се бебе та две не вижда...

3.   Историята въобще НЕ Е реална. Как познавам няма да ти кажа.

4.   Научи значението на думата расист. С турците сме от една раса- бялата, те да не са чернокожи или китайци?
На 55 пишеш че си, ако въобще е вярна глупавата ти история, пък се връзваш като вчерашна пуберка на всяка лъжа. И ако не беше турчин какво, можеше и да му пуснеш? Нещо май се чувстваш поласкана, че те сваля приятел на сина ти? Според мен е обидно да те търси някакъв геронтофил
Като не искаш да ти звъни, блокираш номера и това е. Или като се обади даваш на мъжа си да му каже да забрави този номер. Със сина ти едва ли ще му се иска да са приятели повече, но пък защо да се бият? Заради глупостта на майка му?

5.   Аз лично като се смея или плача се събуждам, така че по-добре просто си завивай краката.