Искам девствен приятел
Да, правилно прочетохте, отдавна си мечтая да се влюбя в девственик. Наясно съм, че мечтата ми е обречена по няколко причини:

1. Аз съм на 24 години. Търся мъже от 25-26 до 30 години. По-малки от мен - категорично не! Много по-големи - също! А девствени мъже в този диапазон няма особено много, или ако има са грозни. Не, че обобщавам де, просто обикновено на тези с лоша визия не им върви, но се надявам да има и красиви.

2. Дори да не се справя в началото, какво от това? По-добре неопитен девственик, отколкото курволяк с незнайно колко жени. Бляк, ще повърна. До болка ме е гнус от такива. Не се знае къде му е била устата и какво е правила допреди половин час и със същата уста да ме целува... Ръцете също... А дали поне се е къпал, отново е мистерия... Не, благодаря, по-добре да умра сама.

3. Даже да намеря какъвто искам, едва ли би си признал, че не е бил с жена. В днешно време много хора считат девствеността за недостатък.

Иначе аз също съм девствена, но не за това търся девственик. Просто съм от малко градче и тук буквално няма с кого на една разходка да се излезе, камо ли нещо повече. Единствената ми близост с мъж са няколко целувки, но това беше 2014 година - октомври. Точно преди 7 години. Е, има няколко симпатични момчета в града, но или са заети, или общи курви, или нещо друго не им е наред. Сега ще кажете, че аз съм грозна/дебела, ама не съм. Нося ХС/С размер, изглеждам доста добре отвсякъде, тренирала съм много години, поддържам се, не ми липсва внимание, но гледам КАЧЕСТВОТО на мъжете, не количеството. И не търся кой знае какво, а гледам да присъства поне един критичен минимум - приятна външност, благ характер, морал и адекватни възгледи за живота и хората. Няма сила на света, която да ме убеди, че е много. Нали все казвате, че жените имат доста критерии. Това са всичките ми "доста" критерии. Пари, коли, подаръци и тем подобно глупости не ме интересуват. Даже се чувствам като някоя просякиня, когато ми дават нещо.

Не се пазя за сватбата и не търся принца, но определено не бих легнала с кой да е, още повече за първия път. Това ще се помни цял живот. Смятам, че би било прекрасно да намеря човек, подобен на мен, с който да изградим едно хубаво бъдеще. А дори и да не се получи такова, поне да не е "Пешо общия".

И не хваля, нито оплаквам, просто исках да споделя едно различно мнение. Хубав/а ден/вечер на всички!

Коментари

1.   Евала за написаното, макар че съм на 24 и не влизам в твоята категория, поради възрастта, но евала.

2.   Аз съм на 25 и не съм правил секс и какво? Длъжен ли съм да правя с жена, която не харесвам и не изпитвам чувства към нея, дори няма да ми е приятно.Хората имат много предразсъдъци, искат да се харесат на обществото, няма как да се случи, правете това което ви кара да се чувствате щастливи, сигурен съм, че ще си намериш такъв приятел, както каза едва ли ще ти го признае, в днешно време ще изглежда като загубеняк, това е пропагандата на обществото

3.   Браво

4.   Огромна част от мъжете до 30 години са девствени, така че лесно ще се намери такъв.
А дали да повярваме, че темата не е фалшименто? Отвсякъде лъха на такава.

- Кифлоприземител

5.   Има, но са малко, наистина много малко в днешно време.
Аз имам един приятел, който е близо 30 и е девствен. Добро момче е иначе. Също ако мъжът е израснал в по-религиозно, истинско християнско семейство, би бил девствен, чакащ до сватбата. Ще е почти невъзможно да намериш, особено в малкия град. Аз също съм в малък град и знам как е. Освен ако не потърсиш в сайт за запознанства и не си напишеш критериите в профила, но това ми се струва загуба на време.

6.   След като си изпатих от изпечени манипулатори, които да ме правят на луда калинка, от слушане за бивши и за миналите им сексуални преживявания и от сравнения със същите и набиване на комплекси, от мъжки курви били с един бог знае колко жени, обаче видиш ли, с претенции към морала и поведението на жената, защото си май и аз искам девствен. Както на мъжете не им е приятно жената да е имала много бройки и да бъдат сравнявани, и аз имам претенции към мъжа да не е имал съмнително минало и да се състезавам за куп жени. Аман от курви!
Ж25

8.   Търсиш девственик за да го употребиш да те отвори. След това ще му биеш шута с оправданията - "можем да бъдем само приятели", "имаме несходства в характерите", "прекалено си добър за мен". После ще тръгнеш да се "наживяваш" като пробваш различни по сорт, големина и опит мъжки инструменти.

9.   А кой ти е внушил, че девственикът върви в комплект с перфектен морал, невероятен характер и идея да се ожени за първата, която го е отракала?
По-скоро трябва да търсиш мъж към 33-36 г, който вече се е наживял, има стабилна професия и иска да създаде семейство.

10.   То всеки някога е бил девствен. И ако преди брака не се е чукал с никоя, няма гаранция, че няма да започне след това. Същото, даже в по-голяма степен е при жените. Освен това може да те излъже, щом ти самата нямаш опит.

11.   Мъжете, които не са спали с други жени, а са над 25 години, са много верни на първите си приятелки и много ги ценят, защото дълго са жадували за близост и освен това трудно са избирали подходяща за тях и дълго са чакали да се появи правилното момиче. Освен това първата любов е най-чиста и истинска. Така че правилно си се ориентирала.

12.   Нещо координати това онова не си дала,? А и тук мисля че е забранено да се дават? Как тогава може да се запознаем?

13.   Абе викаш, че критериите ти не са високи, ама знаем ли какво имаш предвид под "да е с приятна външност/красив"??? Дай някакъв пример. Сложи някакъв линк, да видим каква ти е летвата за външен вид. Да не излезе, че искаш Брад Пит на 26, девствен.

14.   О, бъди сигурна, девойко, че има, и то поради същите хигиенно-етични норми, за които споменаваш. Знаем, че е напълно християнско и двамата да се пазят. Православието има и тайнство брак. Търси и ще намериш, ходи в голям град на Светата литургия, там има повече хора, по малките градчета рядко влизат за служба млади православни християни.

15.   О, бъди сигурна, девойко, че има, и то поради същите хигиенно-етични норми, за които споменаваш. Знаем, че е напълно християнско и двамата да се пазят. Православието има и тайнство брак. Търси и ще намериш, ходи в голям град на Светата литургия, там има повече хора, по малките градчета рядко влизат за служба млади православни християни.

16.   Срамувам се да призная но и аз също съм девствен
На 29 съм момче, бих искал да се опознаем но за съжаление живея в Италия.

17.   Казваш, че нямаш високи критерии, но в първата си точка ясно заявяваш, че си търсиш красив мъж.

Да не говорим, че за вас жените само горните 10-20% от мъжете минават за красиви.

18.   Здравей, мен няма да ме искаш, защото съм с 4 години над горната граница. Колкото до града - и аз бях от такъв преди да се преместя. Даже няма да се изненадам да сме били от същия, ама карай! Колкото до изискванията - хубаво си ги съкратила като брой, но са доста общи и е добре да ги конкретизираш максимално.

Например уточни с какво във външността би направила компромис и с какво - не. Т. е. кое е важно там - и без общи лафове, само конкретни критерии, които са лесни за проследяване! Кое в характерът ти е най-важно и кои неща не са. Да знаеш, че искаш това, това и това, а за останалите хич не ти пука. Какво разбираш под адекватни възгледи за живота и кои възгледи ще проверяваш - планове за работа, семеен живот, бъдеще или да речем дали смята да си дари органите след смъртта? Както и докъде се простира идеята ти за морал - просто човек, който не вреди на останалите и не прави неморални в общия смисъл неща или търсиш свръхморален компас, който не смята за нормално той да има някакви пари, докато има и един гладуващ човек и съответно дава всяко своя стотинка на нуждаещите се и кара в някакви зверски условия?

Защото както си ги написала, това не са точно неща, които се проверяват лесно и можеш да ги обобщиш с "да" или "не" - има ги или ги няма. Та съществува риск тези 4 изисквания да станат 104, ако задълбаем в отделните аспекти на същите - затова бъди по-прецизна с това кое ти е важно и кое не! Не заради мен - както казах съм дърт за желанията ти, а защото дори така съществува риск да не успееш да се справиш и да ти кажа: писна ми от теми за лошите мъже, написани след няколко години безплодни женски опити. Искам поне ти да не пускаш такава в бъдеще.

19.   Браво. Това трябва да бъде нормата. Е, аз съм в категорията ти, 30. Дори може да се каже, че изглеждам добре. Но уви, май е минало времето на този романтизъм. Няма девствени момичета, а аз лилно се привличам много силно от тях, от невинността на такъв човек. Но не го виждам.

20.   Срам ме е да си призная но и аз съм девствен, момче на 29 години. Имал съм много приятелки но до секс не се е стигало. Иска ми се да се запознаем но за съжаление живея в Италия.

22.   Иска, иска, взе че ѝ се придриска. Щом си убедена, че няма да намериш такъв, вдигай белия флаг и спри хленча. Иска такъв, ама такивата такова, ама онея ей така, па тез там онуй то.

23.   Здравей, момиче,
Допадат ми възгледите ти и желанието ти да създадеш стабилно семейство. Макар да не знам нищо за теб, ми се струва, че такъв като мен може да ти бъде от полза. Да, не мога да кажа, че съм девствен, но пък никога не бих се обвързал със случайни жени, не бих хойкал по оборотни "кифли", и определено разбиранията ми за отношенията и връзките са като твоите.

Но... Има едно сериозно "но". "Сподели" не е сайт за запознанства и колкото и да ми се иска да ти дам информация за контакт, не мога, защото това е против правилата на сайта.

Надявам се някой ден да срещна жена като теб. Поздрави

24.   И аз. Къде да търсим?

25.   Една жена не търси девствен приятел. Темата на авторката е плод на женското желание за доминация, което при нея е избило под тази форма.

Тя като жена никога не се е чувствала сигурна до някого, защитена и закриляна и затова фантазията ѝ я е подтикнала да търси най-малкото "равностоен" партньор. Което ще рече такъв, който да ѝ хармонира по дадени критерии.

Авторката е неопитна във връзките и си представя нещата идеалистично в стила на патриархалното семейство от 19 век, но украсени в модерните дрехи на дигиталната епоха.

С две думи тя не умее да задвижи женските си качества, за да привлече и задържи стойностен мъж, а се е вторачила в девствеността, на която разчита да ѝ индикира за добродетелността на мъжа.

Такава взаимовръзка няма.

В природата е точно обратното:

Девствената жена е тази, която се възприема за добродетелна и морална. От жената се очаква да роди здраво и неопетнено поколение.
Мъжът е този с опита; този, който дирижира оркестъра с палката. Ако ще с 200 жени да е спал, това няма да се отрази негативно на поколението му. Мъжът е завоевател и владетел.

От жената се изисква да е непорочна и да зачене от първия си мъж! Децата от такъв съюз са здрави, талантливи и получават възможност за добро развитие.

С колкото мъже е спала жената преди зачеването на децата си, толкова различни генетични отпечатъка има наследени от тях. И колкото повече мъже СА Я МИНАЛИ, толкова по-лошо за нея и децата ѝ.

Пример: Жената е била изнасилена! В поне от едно от децата (примерно мъжко) ще се появи желание да насили някоя жена в живота си. А при дете от женски пол може да получи влечение към мъже насилници и да търпи насилие в живота си. И при двата случая децата ще наследят определена част от нрава на изнасилвача, а и физически характеристики, които са трудни за откриване, но не и невъзможни.

Горният пример е чисто научно обусловен. Такива изследвания са правени и всичките са еднозначни в наследяването на характеристики от бивши партньори на майката върху децата ѝ. Това е само една въможност от всички, но достатъчно красноречива сама по себе си.

Затова девствеността при жената е белег на чистота и неопетненост. Разбира се девствеността, когато е подплатена с нравственост, е и духовна такава.

Нека някой се опита да ме обори и да обясни наличието на девствена ципа при жените и липсата на какъвто и да е реципрочен „печат за девственост“ при мъжете?

27.   Чистотата и непорочността вървят заедно, докато не се докоснем до масовото, пошлото и скверното. Разбирам стремежа ти. Да е само мой, да го моделирам и дресирам по мои вкус и възприятия. Иска ми се да си наясно, че пиленцето ще порасне ,ще еволюира в петел и тогава много кокошчици ще станат лесна плячка благодарение и на твоята "образователна дейност"! Внимавай какво си пожелаваш за да не скубеш коси в отчаяние...

29.   Авторката търси по погрешен начин. Тя си въобразява, че девственият мъж непременно е с чисти помисли, че няма да изневерява, че ще е верен, че няма да зяпа по други жени и прочее. Както и някой по-горе писа, всеки мъж, който вече е бил с жена/жени, в даден момент е бил девствен. Най-големите отрепки и долнопробни бройкаджии също са били девствени някога.

Насочи се към мъж, който е отговорен, сериозен, верен и умен (да не се бърка с "богат", защото много от богатите са всъщност тъпи парчета, макар и знаещи как да вадят пари по честен или нечестен начин).

Но ти търсиш ТВОЕТО ЗАВИШЕНО РАЗБИРАНЕ за "красив мъж", което е доста изкривено понятие (основната причина много мъже да са девствени), имайки предвид какви са вкусовете на повечето българки; включително и много от тези, които са споделяли тук и в бегемамата какви са техните разбирания за мъжка красота и как смятат всеки нормален мъж и дори много от симпатичните мъже за "направо грозни". В същото време тези китосващи се жени, които всяка сутрин дотолкова не харесват какво виждат в отражението на огледалото си, че бързат да скрият и замаскират лицето си с грим, тръбят наляво и надясно, че "няма грозни жени, а само мъже, които не са способни да оценят жената" и други подобни идиотщини.

В точка 1 личи как не си запозната с действителността сред мъжете в страната ни:
"Търся мъже от 25-26 до 30 години. По-малки от мен - категорично не! Много по-големи - също! А девствени мъже в този диапазон няма особено много, или ако има са грозни."
В мнение номер 4 неслучайно написах следното:
"Огромна част от мъжете до 30 години са девствени, така че лесно ще се намери такъв."

В точка 2 показваш и как разсъждаваш, залитайки в двете срещуположни крайности:
"По-добре неопитен девственик, отколкото курволяк с незнайно колко жени."
А къде сложи повечето мъже, които изобщо не са бройкаджии и девствени?

Точка 3 не я мисли толкова, а по-скоро се замисли да си дадете достатъчно време за ИСТИНСКО опознаване помежду си, преди да пристъпиш към нещо по-така, за да не четем после поредната тема със заглавие "Влюбих се (тоест "хлътнах") от пръв поглед, но той ме употреби! В началото ми сваляше звезди и не беше такъв!".

п.п. Вместо сега да скачаш по мой адрес, чети с осмисляне и бъди благодарна, че имаш възможността да осъзнаеш на ранна възраст:
1. колко е важно да опознаеш мъжа, за да не се хващаш прибързано с такъв, който ще злоупотреби с теб.
2. колко е важно ти самата да помислиш какво можеш да предложиш на мъжа и какво изискваш в замяна. Ако не си готова да правиш за него неща, които обаче очакваш от него, значи изискваш твърде много и се надценяваш.

- Кифлоприземител

30.   Тук е пълно с 30-годишни девственици. Всяка седмица някой се жалва. Темата от един такъв е на първа страница. Потърси я и измислеъе начин да се запознаете.

31.   Да й имам проблема на авторката. Тези, които си пишете списъци с изисквания, ще си стоите все сами. Най-важна е тръпката, без нея нищо не става
Един полов акт, с който за половин час се разделял с девствеността си не може да определя същността ти, особено когато отдавна си се формирал като личност.