Да продължа ли да я търся или да се откажа
Историята ми е следната.....С една девойка се гонихме известно време чатове, разговори, прибра се в Пловдив най-накрая след цяло лято по морето. Пожвла да се видим, излизахме няколко пъти, стигнахме до първа целувка, след това втора трета и така нататък. В един момент започна да се държи странно. Попитах какво се случва, в мойте очи всичко беше перфектно, докато отговора от нейна страна беше" не ги чувствам нещата, не може да продължаваме така". От близка приятелка до нея разбрах, че е споделила за това, че не ги чувствала нещата, бил съм допуснал няколко грешки, които за бога не знам какви, няма обяснение, един път, два пъти ми била дала шанс, но вече съм прекалил

Коментари

1.   Аз лично оценявам откровеността у хората и винаги държа да чуя какво наистина мислят и/или чувстват, дори с риск да остана разочарована. Попитай я какви са тези грешки, ясно е, че шанс да продължите заедно няма или е минимален, но поне да знаеш каква е причината. Не изпадай в обяснителен режим, просто я изслушай и си направи съответните изводи - за теб самия, за нея, за бъдещ подход към дамите и т.н.

2.   Бил си допуснал няколко грешки, а тя перфектната принцеса, безгрешната стои и оценява как ше се справиш, та и разправя на другите. Абе брат, нито една жена не трябва да се дъежи с тебе, като някакъв придворен лакей, който се бори за нея.
Разкарвай я тая, откъде накъде ще слушаш приказки от тоя род.
Искаш ли да ти кажа какво е станало. Просто е срещнала някой, който 5 пари не дава за нея, наебал я и повече не я потърсил. Затова нищо ненпувства към тебе, щото си винаги около нея.

3.   И за мен това с грешките е доста детска постъпка, или че не усещала нещата, няма да в търся повече аз, както казах, доказал съм се, показал съм какво искам, ако не е разбрала какво губи, няма смисъл да влагам повече чувства, все пак имам някакво его и не мисля да го преглътвам отново, мадами по път и над път, обаче друго си е като си харесал някоя

4.   Има две основни правила в една връзка:
1. когато нещо не е наред се говори и обсъжда, за да се намери рещение
2. не се намесва трети в една връзка

Тя е нарушила и двете. Не мисля, че има нужда да се тормозиш по-нататък. Пребуледувай я и се ориентирай към нови партньори.

Лола