Някога има ли сте тайна връзка нарочно (без друг човек да знае)?
Здравейте. Искам да попитам някога има ли сте тайна връзка с човек (говоря за хетеросексуални двойки) без никой да знае. Говоря за този тип връзка за която не е обявена официално за пред хората или съответно никой друг човек (или 1-2 най-много) не знае? Говоря за връзка , която се срещате само у дома или някъде далеч от приятели и познати (да поясня НЕ ГОВОРЯ за съпрузи и съпруги изневеряващи) или на работното място и съответно за пред съседите или роднини не се преструвате , че сте двойка? Пояснете мотивите ви (без значение какви са). Дали е било лично решение на някой от двамата/съответно двамата партньори/ или е било продиктувано от някой външен фактор? Говоря за хора над 20 годишна възраст , а не тинейджърски истории?

Коментари

2.   е то аз като нямам приятели как да я афиширам : )

3.   Ако човек те принуждава да го правиш, значи има от кого да го крие. Иначе няма никаква логика в това. Не казвам, че трябва на всеки да се казва и на всеки да знае, но да се криеш по този начин значи че има нещо нередно в цялата ситуация.

5.   Не съм имала такава връзка и като цяло недоумявам, защо двама свободни млади, здрави хора, няма да се радват на връзката си, а ще се крият като диверсанти? !

6.   Не съм имала такава връзка и като цяло недоумявам, защо двама свободни млади, здрави хора, няма да се радват на връзката си, а ще се крият като диверсанти? !

7.   Ми може да не се възприемат като двойка за сега. Аз с моя мъж доста време излизах без да го запознавам с близки и приятели, даже когато случайно срещах се напрягах, защото не знаех как да го представя. Ние по план трябваше да се разделим, защото учихме в различни държави и си бяхме казали, че не сме ок с връзки от разстояние. Ще си излизаме лятото, есента всеки по пътя си, и каквото стане. И за това изглеждаше все едно сме в тайна. Всъщност просто като повечето влюбени млади хора, никой не ни трябваше и малко си неглижирахме останалите контакти, пък и мислехме, че времето ни заедно е ограничено. И двамата сме лъгали близките къде сме и с кой сме, защото ни мрънкаха " Ти пак ли с нея/него, скоро ще си тръгнеш, кога ще се видим.". И като ги излъжех, че съм на фризьор, кафе, в някоя администрация.. нещо друго и се успокояваха, не знам защо.
Тва са ми били мотивите да се крием, по скорода не сме демонстративни. Не знаех дали искаме да сме двойка, не бях оптимист, че нещо повече от едно лято ще се получи между нас и не исках близките ми да знаят, че ги неглижирам, заради някакъв летен флирт.