Как да скъсам с този човек?
Имам голям проблем. Имах връзка от 5 години с един мъж и нещата не бяха лоши докато не започна да избухва много често и да се цупи като дете. Винаги искаше да става това, което той е решил и нищо друго не можеше дори да стане на въпрос.

В сексуален план аз вече в един момент не изпитвах нужда да съм с него и не ми беше приятно. Дори му изневерих и той разбра. Въпреки изневярата ми ми трябваха 3-4 седмици за да скъсам с него, като през тези седмици имахме разговори от по 5 часа всеки път и той до последно не искаше да се откаже, а и не се отказа, защото в крайна сметка се събрахме преди известно време.

Аз размислих по отношение на него. Сега обаче виждам, че нищо не се е променило! Той пак си е избухлив, отново не ми се прави секс с него, отново се опитва да налага мнението си върху мен.

Не знам как да скъсам този път, направи си мисля че няма да мога. Той е от друг град и сега е в града където съм и аз и казва, че НЯМА да си тръгне без мен. Как да се разделим един път завинаги? Някакви идеи?

Коментари

1.   Ами казваш му всичко в прав текст. Ако продължи да ти досажда, отиваш в полицията.

2.   Сядате като големи и просто му го казваш в очите това което искаш чустваш и мислиш. Хектор

3.   Казваш му направо и това е. Друг начин няма! ;)

4.   Абсолютно съмм съгласна с 1, 2 разкараи го не си струва да агонизираш цял живот с такъф индивид, тои няма да се промени и ти го знаеш! Бягаи ако искаш да се съхраниш като човек! Успех миличка! 'АФРОДИТА'

5.   Сестра ми е с подобен тип, той я преследва от 12 години, тя само къса и си намира други приятели, но той се намества и скъсваха. Едно ти казвам - скарай се яко с него и скъсай БЕЗ ДА ПОДДЪРЖАШ КАКВАТО И ДА Е ВРЪЗКА С НЕГО!

6.   Спри да му вдигаш телефона. Ако имаш възможност замини на някъде за малко. Намери си друг приятел.

7.   Май и ти не знаеш какво искаш.
Когато една жена е сигурна в себе си и вижда че няма смисъл слага чертата без да чака съвети по форумите. А ако не знаеш дали да го зарежеш значи може би още го обичаш и е по добре да останеш с него въпреки недостатъците му!!!

8.   Здравейте всички,
имам голям проблем.... тръгнах с едно момче като си мислех че го обичам, но с течение на времето разбрах че не е така!!
Ще ви разкажа всичко от самото начало.... запознах се с него в училище имахме и общи часове, един ден имахме презентация за училището и накрая на срещата той поиска скайпа ми казах си ''добре защо пък не в едно даскало сме'' минаха няколко дена и започнахме да си пишем по-често... той поиска телефонния ми номер и аз му го дадох защото ми харесваше да си пиша с него... той е много внимателен с отношението си към мен и след като мина известно време(около месец и половина) той ми предложи и аз се съгласих... увлякох се по него, мислех си че съм влюбена и че го обичам, но след като тръгнахме той почна да ме притиска искаше още от началото да го прегръщам, да го целувам, да съм постоянно с него... но то просто не става така не сте ли съгласни с мен, една връзка за да е добра нещата трябва да стават постепенно и така де да се върна на темата... той ми пише всяка вечер и васяка седмица ми задава един и същи въпрос.. ''Още ли си влубена в мен, аз все още много те обичам''.... на такъв смс какво да отговоря той не ме пита дали го обичам той ме пита да ли го обичам и след това казва че ме обича!! С времето чувствата ми охладняват и мисля че искам да скъсам със него, но просто не знам как защото той постоянно ми повтаря че ме обича, а аз не искам да нараня чувствата му!!!
МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ, ЗАЩОТО НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!!! КАК ДА СКЪСАМ С НЕГО?? :(