Скъсахме и се разбрахме да си останем само приятели, но аз още го харесвам
Скъсахме и се разбрахме да си останем само приятели, но аз още го харесвам и искам пак да си го върна.. Не знам, като го видя, как да се държа.. само да го поздравя и да го отмина или да отида при него и да го заговоря.. А много искам да го срещна някъде случйно и същевременно ме е страх, защото не знам как да постъпя.. след като искам да си го върна отново. А проблема е, че ако аз не го заговоря, той едва ли би ми обърнал внимание, тоест всичко зависи от мен, а аз искам да сме повече от приятели :(

Коментари

1.   Няма приятелство след любовта, така че се постарай да не се засичате и да не мислиш за него. Първоначално ще ти е трудно, но с течение на времето ще свикнеш и ще го забравиш. Повярвай ми така ще е най-добре за тебе.

2.   И аз съм в същото положение. Вече повече от година страдам и не мога да го забравя. Не искам или не мога? Налагам си да не мисля за него, но все нещо изплува в мислите ми. За моя радост ние все още си говорим и се виждаме от време на време. В повечето случаи разбира се, го търся аз. Всеки път си казвам, че за последно му се обаждам. Бях свикнала да го виждам всеки ден и сега ми е много трудно. Не знам кога и как ще го забравя?

3.   Колкото повече се виждате или чувате, толкова ще ти е по-трудно да спреш да мислиш за него. Повярвай ми! Приятелство може да съществува дори и след такава връзка, но след много време. Няма смисъл сега да се тормозиш. Спрете да се виждате. Казвам ти го от личен опит и съм убедена в думите си.

4.   Аз мисля че дори и да не се виждате пак ще ти е трудно да го забравиш. И аз така си мислех че като избягам от един човек и не го виждам и не го чувам ще забравя за него но не беше така. От 2 месеца не съм му се обаждала но номерът му още е в указателя ми и нямам смелост да го изтрия. Всичко ще се нареди с времето най-вероятно. Но много трудно хора които са се обичали остават приятели.
Ако го постигнете значи сте големи късметлии!

5.   Ние не се виждахме и чувахме около 8 месеца. В един момент на мен ми беше много тежко и му се обадих. Отначало се разбрахме, че няма да ми се обажда 2 месеца. Той звънна след 4 5 дена. Все едно че нищо не се беше случило. Това ме обърка. И всеки път е така.

6.   Аз мисля, че за да премине тъгата най-бързо, е просто да не го търсиш. Казват, че времето лекува.

7.   Абе вие малоумни ли сте бе ? Какви са тия лигавщини тежко ви било вие какви сте филмирани....

8.   Скъсахме на 7 07 1012 сега сме 24 08 на тази дата щтяхме да праазнуваме 5 месеца. Най гадното е че не искам да трия номера му и фейсбука му остава в мойто даскало там се и запознахме там тръгнахме там ми бише първата целувка сичко ми напомня на него и в нас като съм сички мои приятелки казаха да се саберем пак щото той бил човека за мен на 16 г съм и се разделихме защтото не исках да правя секс с него не че ми пукаще за девствеността но ме е страх мойта фр каза че трябва да е сабера с него защтото от 7 07 съм се смачкала и депресирала не съм излизала седя си на тъмно в мойта стая усмивката ми я нямя а негава фр ми каза че и той се е депресирал но мен ме е страх да си легна с него защтото и двамата сме девствени казах му да отиде при курва да не ме притиска и той каза че не иска курва иска мен а мойта фр ме каза теб обича глупячке тебе не курва а теб иска първия път да е с момиче което обича и тва си ти кажете кво да намравяя

11.   Остави всичко в ръцете на съдбата когато го видиш се усмихвай и показвай че си добре а когато се погледнете очите ще си качажат всичко.Той после ще дойде молейки се при теб да сте заедно отново, ако не тегли му една майна и да си гледа работата той не е единствен

12.   Аз съм на 14 и се наложи да скъсам с гаджето си заради родителите си. Той твърдеше че разбира ситуацията в която бях и предложи да си останем приятели. Мислех си пе ше си бъдем както преди, просто ндп, но не стана така. Отдалечихме се, запопнахме да се игнорираме, почти не си пишехме ако аз не го потърся и най-накрая му казах че не ми е приятно да не си говорим и да се правим, че все едно не се познаваме. Той също ми каза пе му е гадно, но нищо не можело да направим. Аз не знам какво да правя. Всички ми казват че е по-добре да сме си в добри отношения, но да не се надявам на повече. Ужасно ми е гадно че така се получи и не знам какво да направя. Моля ви дайте ми някакъв съвет

13.   Всичко зависи от самата теб. Аз лично вярвах, че след любовта не може да има приятелство да като не ми се случи. В момента си имам сериозен приятел, но бившия ми си остана най - добрия ми приятел. Винаги, каквото и да ми се случи искам съвет от него както и той от мен. Той е човека който знае всичко. И все пак според мен трябва да го заговориш. Дори да не останете приятели поне се уважавайте все пак сте прекарали част от живота си с този човек