Странно ли е?
Здравейте! Ще започна с това че съм на 16 години и си имам приятел от година и почти 9 месеца, но тук идва момента в който трябва да кажа че по време на връзката ни съм му изневерявала, и то с 4ма, естествено с всеки по отделно в различни месеци.. та общо взето за възрастта ми съм спала с 5ма общо.. Един сред тях обаче е моят свяко.. с него не сме спали само веднъж, а някъде около 2-3 пъти.. проблема е че той обаче се влюби и дори ме ревнуваше като че ли, и от известно време сякаш аз се отдръпнах от него малко, а той все ми пише и ми реагира на снимките със сърца.. дори единия път го правихме като бяхме на морето с леля ми (неговата жена) и братовчедка ми (неговото дете)..
Какво мислите вие по темата? Ще се радвам ако чуя различни мнения и тук там някой съвет..

Коментари

1.   Обожавам такива историйки.

2.   И ти и озни при положение че е човек на възраст и семейство. Ти си още малка, но помисли докъде ще я докараш с безразборния секс. Глупостите за 'наживяване' ги няма в реалния живот. Веднъж като свикнеш на това, после няма да имаш сериозни и дългоссвако ти имате психологически проблеми на килограм. Той по-серирочни връзки.

3.   Нямаме психични проблеми или каквито и да били.. просто така се случи с него реално нямам никаква роднинска връзка просто се води мъж на леля ми.. но проблема е че аз сега се отдалечавам, а човекът който е захласнат е той и постоянно ми пише и ми праща наши снимки

5.   Ох, то така се случват тези неща. Човекът би трябвало да е достатъчно разумен, за да знае, че това до никъде не води. Вероятно още не ти се е насладил достатъчно. Ако и на теб ти харесва, най-добре е да му даваш да те ебе. Така е най-вероятно страстта да затихне по естествен път и да се превърне в приятен спомен. А пък то теб още много мъже ще те наебат преди да намериш правилния. Наслаждавай се!

6.   Психичните проблеми не се изчерпват с шизофрения или вкарване в лудница. Това че игнорираш проблема е достатъчно показателно за липса на зрялост. Според теб нормално ли е човек на възраст да е захласнат и направо обсебен от 16 годишна? Това ако не е проблем, не знам какво е.

Пък твоите сексуални фриволности и изневяра, няма да коментирам. Достатъчно е да се каже че и за тях не поемаш отговорност.