Социалните мрежи
Здравейте на всички, извинявайте ако има подобни въпроси вече, днес искам да задам както към мъжете така и към жените въпрос, няма да изпадам в подробности на колко години съм, казвам само, че съм жена. Относно суетата и показността на социалните мрежи се обръщам към вас с въпроса: Какво за вас значи половинката ви да харесва постове в една соц. мрежа на тела - цици и дупета, как ви кара да се чувствате, това за вас 'просто един лайк' ли е или се крие още нещо под тези думи. Искам да кажа, че не съм дебела! Да речеш мъжа да плакне окото, защото съм дебела, не, не съм за изхвърляне

Коментари

1.   ОБЩЕСТВЕНИТЕ МРЕЖИ ("social networks" на английски) са лесен начин да се установи нивото на разсъдък у хората. Те им дават неподозирано голямо поле за лична изява и от самите хора зависи кой като какъв ще изпъкне и ще бъде запомнен в тях. Едни изпитват нужда да се разголват и хранят душата си с броя ХАРЕСВАНИЯ ("likes" на английски). Други пък са там само с цел да губят време, четейки идиотщини и жълтини, или да промиват мозъците си с поредните изфабрикувани "новини". Трети пък са там с цел да рекламират свои услуги или изделия. Някои дори считат обществените мрежи за страници за запознанства и влизат там с цел да заговарят и свалят непознати представители от отсрещния пол. Има и споделени групи във Facebook, които събират хората със споделени интересни, макар че в някои групи всичко придобива мащабите на един голям клюкарник и се губи първоначалният замисъл на основаването на групата (например групите от рода на "Забелязано в... някой град").

- Кифлоприземител

2.   Ами като не си за изхвърляне други мъже пък си плакнат очите с теб.

3.   Това ми е болната тема. Не мисля, че някога бихме се отърсили от това. Целият живот е скапан и се опитват да ни скапат повече и повече. Преди мислех, че съм хубава, но да ти кажа вече се замислям за корекции и филъри, чудя се да събирам ли пари какво да правя. Вче не съм и много млада и съм доста комплексирана. Всички мъже, с които съм била и сегашния харесваха и харесват снимки на други жени. Това не са някои известни само, а такива нормални уж, които също се вживяват, знаеш за какви жени говоря. Отвратена съм от цялото това общество. Опитвам се да си избия тези мисли от главата за корекциите и да си живея животеца, който ми остава без да се суетя, но понякога наистина ми идва много. Преди половин година го зясякох, че добавил някаква си джукеста млада пикла. Кой кого така и не разбрах. Уморих се вече, не искам да виждам какво прави. Скоро ще си трия и фейсбук, че поне да не виждам.

4.   Бе ти може да "не си за изхвърляне", ама инстаграм моделките са БАШ ЗА ПРИБИРАНЕ. Усещаш ли разликата? Няма конкуренция там. На различни планети сте. Кой е тоя мъж, дето не си е мечтал да тряска някоя перфектна инстаграмърка?
Или ти може би визираш някакви обикновени жени, които познава?

Не мога да говоря от името на другите. Честно казано, и аз им се чудя на мъжете, защо изобщо лайкват снимки на жени в соц. мрежите. Не осъзнават ли, че така само им помпят самочувствието и накрая намаляват шансовете за това, който и да е, да ги наебе?
Аз примерно, никога не лайквам женски снимки. Даже на приятелките си не съм ги лайквал.