Тя преспа с мен ме заряза.
Здравейте, пише ви мъж на 25. Историята е следната : Преди седмица се запознах с момиче на 17. Веднага си допаднахме, бих казал, че даже се влюбих. Тя е много нежна и красива, просто бонбон, но дойде време и за секса. Беше по нейна инициатива, а самият секс беше брутално як - най-хубавият в живота ми!!! Но явно вече не я интересувам. Буквално изчезна като пара. Не ми отговаря, не ми вдига телефона, все едно не съществувам. Не знам какво да правя, знам само, че не искам да я губя.

Коментари

1.   Или си я ебал скапано и не и е харесало или е на фаза "курва" и подскача от кур на кур.
И в двата случая си я загубил. Млад си още - време ти е да ебеш много пички, не да се влюбваш като галфон. Вярвай ми правил съм я тази грешка около твоята възраст и определено не си струва!

М50

3.   Ами има и такива жени, какво се чудиш? Както мъжете го правят- чук и бег, защо да не е и при жените? Имала нужда от секс в момента, спала с теб. Да не е длъжна да се влюбва и да се обвързва заради 1 секс? Както пише и №1 не ѝ е харесало, може би.

4.   Номер 1 ти го е казал.
Е я, моята тема съседната (горе-долу), и аз същата работа. Ебах една, само че моята е на 25, и после гоустинг.

Подпитах общ познат за нея, оказа се, че е живял с нея преди 3 години, и ми каза, че всяка вечер нов водела вкъщи и била доста голяма курва, аз просто съм бил поредния. Та и твоята най-вероятно е същата работа.

Запомни един приятелски лаф - "Тая не е за теб". :) Чуеш ли го, сещайе какво е полож сението.

5.   Ебал си. Кво се оплакваш. Аз ако знаеш колко съм пропускал, като съм бил почерпан. Айде валат да ти е. Другия път чукай по твърдо и всичко ще си дойде на мястото.

7.   Поне ще имаш хубави спомени! Но нищо не се знае, може пак да бъдете заедно. Изчакай малко и й се обади следващия месец. Може да използваш нов номер, за който тя не знае, че е твой.

10.   Еми просто си парче месо за нея и нищо повече. Пазете си куровете от жени които искат само да ви изчукат и не значете нищо за тях. Ще има да ви използват и да се възползват така от вас. Толкова ли не знаете че не трява да и се дава на всяка срещтната и то на първа среща защото такива жени само ще се възползват от вас ще ви изчукат и ще ви захвърлят като ненужна вещ. На жена не се пуска докато не се докаже че е нормална и става за приятел. Пълен игнор на такива изнасилвачки. Не е ли с хубава кола и не търси ли сериозна връзка като ви преследва и ви се доказва всеки ден, че се интересува от вас, въобще не се занимавайте с жената.