От разстояние е съвсем различно. Как да постъпя?
Здравейте, приятели!
Студентка съм и тази година бях в София на стаж. Нямам си гадженце. Един ден, малко преди да ми свърши стажът, аз се прибирах към родния ми град Плевен. Изпуснах си автобуса в 15:00 часа и си взех следващия. И тогава до мен седна едно момче. Започнахме да си говорим и в крайна сметка си уредихем среща.

На следващата седмица излязохме заедно на ресторант, прекарахме чудесно. Той се отнесе страшно джентълменски към мен. За съжаление, аз вече трябваше да се прибирам в Плевен.

Започнахме да си пишем SMS- и. Но някак си е съвсем различно от разстояние. Искам да го опозная по - добре. Заради това го поканих в Плевен, но той работи и няма възможност.

Моля ви, приятели, кажете ми как да постъпя според вас? Мисля да отида един път в София и да си уредим среща отново. Моля ви за съвет как би било удачно да продължа или да направя нещо, за да раздвижа положението.

Между другото, забравих да кажа, че нямам почти никакъв опит в това!
Моля за съвет!

Коментари

1.   Имах връзка с една от плевен и няма да я забравя никога просто плевенчанките са страхотни ДА ГЕ наи готините сте. Хектор

2.   Ами защо не отидеш да живееш в Софето, или учиш още? Колко ти остава?

животът днес е в София, няма какво да се лъжим. Иначе, Хектор е прав - славите се с красотата си, той няма да те забрави, въпросът е ти дали ще го забравиш...

3.   ... имала съм връзка от разстояние и ще ти кажа направо- НЕ СТАВА! В смисъл-може да става до време, но сега, след всичко, което съм преживяла, не си правя илюзии- истинските и пълноценни връзки се получават между хора, които са близо един до друг или живеят заедно... Другото са просто тийнейджърски сладки илюзии...

4.   Приятели, благодаря ви, че откликнахте! Аз сега ще бъда 3 курс в Свищов. Да, и аз защитавам тезата, че вече всичко се е изместило в София. Иначе благодаря на дамата с коментар № 3. Все повече започвам да се убеждавам, че е така, за съжаление. Тази година ми се събраха доста любовни разочарования.. но няма как! Всичко, което не ни убива, ни прави по - силни! Сърдечно благодаря!

5.   ХЕКТОР, явно позаваш само плевенчанки... ;)

6.   Това беше жестоко номер 5 не според мен всички жени са красиви но плевенчанката ми беше първата любов за това сигурно съм изградил такова мнение извинявам се за което. Хектор