Към дамите
Мили, Дами! Случвало ли Ви се е мъж да е влюбен във вас, да прави всичко, за да Ви спечели, но Вие да не му отвърнете със същото и след време като се е отказал от Вас, да бъдете привлечени към него. В момента съм в подобна ситуация и не знам дали да го потърся.

Коментари

1.   Това се случва с повечето жени. Любимото нещо на жените е да имат мъж "на резервната скамейка". И когато усетят ,че той губи интерес започват лек флирт (ако е възможно без секс) колкото да го закачат пак на кукичката и да се забавляват с някой друг.

Логиката на жените е следната - "ако той е готов да направи всичко за мен ,значи съм най-добрата жена която може да намери. Следователно мога да намеря по-добър мъж". Обаче когато мъжа им тегли една (каквато всъщност заслужават) изведнъж страхът ,че са загубили играчката си се обажда.

Най-сигурният начин мъж да свали жена е да и покаже ,че може да си хване други/друга. Малко са като кокошки жените по отношение на мъжете.

Надявам се този мъж към изведнъж си се сетила да проявиш интерес да се окаже с достойнство и да не се занимава повече с теб. Главно за негово добро.

2.   Няма жена, която да не се е чувствала така. Ти не го искаш заради него, а заради собственото си его. Привлечена си от идеята да го ''печелиш'' и да си докажеш, че трябва да те искаи греши.

НЕ ГО ТЪРСИ.

Братан.

3.   Мъж съм, и ако съм аз, ще съм изгубил желание и няма да ти дам шанс. Да ти казвам ли защо или сама ще се сетиш?
Пича може и да ти се върже, да се позабавляваш с него известно време, и след като задоволиш потребноста си от внимание и валидация, ще изгубиш интересът си и тогава ще ти се налага да даваш глупави оправдания защо нямаш време за него и т. н и т. н...