Рано или късно, всяка жена разбира, че живота не е само секс, а и любов
Здравейте,
Ще се постарая да бъда кратък. Много неща има написани в сайта относно женската сексуалност, размерите на мъжките полови органи и какво ли още не, но като, че ли се пропуска най-важното: една жена с колкото и мъже да се чука и да получава космически организми, ако те нямат отношение към нея като към човек и нейната специфична индивидуалност, тя пак не е щастлива. Няма щастлива жена, която да е лашкана от един като животно, а да се прибира при друг с празна душа.
Човешкото развитие доказва и показва, че любовта си остава най-универсалното лекарство, което прави човека щастлив във всички възрасти и го вдъхновява да върви напред.
Обича й те се!
Весела Коледа и успешна Нова година!
От един щастлив мъж

Коментари

1.   Абсоютно, колко хора виждаш на улицата всеки ден, които търсят любов, а пък гледат да запълнят тази липса със секс... Все едно да гасиш пожар с бензин...
Много ми е симпатично, как работи съзнанието на човек, например твоето... понеже очевидно нещата са ок при теб, забележи как си писал “организъм” вместо “оргазъм”! Когато човек е сит, няма нужда да мисли за храна постоянно... “Freudian slip is when you mean one thing, but you say Your Mother” .
facetious

2.   Когато сексът е хубав е 20% от връзката, когато сексът е лош е 80% от връзката. Не може само хубав секс, но и не може без поне нормален секс. Ако изобщо не върви, то значи се стига до изневери и нещата приключват.

3.   Мда, идва и мозък в главата на 35-40 години, когато е изчукала кварталните ебачи, гларусите и няколко гръцки, турски студенти, които са дошли тук за това. И си хваща някой тих баламурник да и гледа децата.

4.   Аз мисля, че по-скоро това трябва да е насочено към мъжете, при които живота е основно секс и да "оплодят" най-голям брой "самки".
При жените (в масовия случай става дума за чувства). Няма жена, която ще се остави "да бъде лашкана като животно", (много образен изказ имаш), ако не изпитва чувства към лашкащия или не получава финансови стимули за акта (но това вече опира до бизнес отношения). Жените не изневеряват на половинката заради самия секс, а заради емоцията/чувството към новия обект. При мъжете обратно те изневеряват заради самото "чукане".

5.   В грешка си. Жените са глупави и 90% от тях не научават НИЩО от живота ,камо ли какво трябва да направят за да изградят силни отношения с някой.

6.   Ти си щастлив, защото те обичат, щастлив, защото обичаш или защото се обичате взаимно? Весела Коледа и не забравяй на Коледа да вземеш жената при родата на празника, да не я оставиш сама или да пишеш теми в сайта "Канят ме без приятелката, какво да правя? "

7.   Прав си, авторе! Не само много жени, но и част от мъжете забравят, че споделената любов е най-красивото и вдъхновяващо чувство!

- Кифлоприземител

8.   Космическите организми са в Космоса, ние изпитваме Оргазми, някой път, зависи с кого... и т. н.

9.   Да, разбира го една на 100..

10.   Абсолютно съм ЗА! Няма какво повече да добавя.
От една обичана, обичаща и щастлива жена

11.   Може и така да е, но това жените го разбират, когато наближат и минат 40-така, след което почти не ги търсят за секс.

12.   А мъжете кога го разбират?