Защо възрастните мъже използват младите?
На 19 съм, а той на 41.
Започнахме да си пишем и се разбрахме да излезем.
Взехме си за пиене и отидохме у тях. Говорихме си, смеехме се, слушахме музика и пихме алкохол. Когато вече нямаше какво да си кажеш се спогледахме и той си сложи ръката на лицето ми. Взе да ми пипа устните и накрая се доближи да ме целуне. Каза ми да му обещая, че не трябва никого да научава за това и аз разбира се му обещах... Целувахме се толкова много обарваше ме, а на мен това ми харесваше, защото наистина си го бях харесала. Уговорихме се на следващата среща за нещо повече и това стана. И така вече 2 месеца правя секс с него. Толкова мило се държеше с мен, не спирахме да си пишем по цял ден, ревнуваше ме и изведнъж откакто каза нещо от сорта на “Ще ми липсваш, когато напуснеш живота ми” стана по-студен. Вече почти си пишем, когато се видим няма за какво да говорим. Беше ми казал, че ако усети че някого знае за нас ще забравя за него. Доста е импулсивен и ме е страх да не кажа нещо грешно. Последния път плаках пред него като му казах, че ме е страх да не го загубя. Едва дочаквам деня, в който ще се видим... винаги си мисля че това ще е последния път, в който ще го видя. Зная че това е грешно и трябва да се спре, но просто толкова много съм се привързала към него. Не спирам да мисля за това как ме беше извикал в 3 сутринта да отида при него, защото беше пиян. Говорихме си докато не заспа. Липсват ми тези спомени.
Не знам какво да правя, посъветвайте ме :(

Коментари

1.   Това че мъжа е задник и само те използва е повече от ясно. Но ти нито можеш да го промениш, нито нищо. Можеш единствено да се научиш да пазиш себе си.

Спри да се филмираш и да се доверяваш на всеки срещнат. Особено на мъже които се стараят да ти се харесат по такива начини. Конкретно ти ги е наговорил всякакви, но никога не е имал сериозни намерения към теб. А на всичкото отгоре те използва като кошче за емоционален боклук ми се струва - нещо което ти приемаш за близост, вместо за това което всъщност е.

2.   Много е голям за теб и явно, не иска нещо сериозно.

3.   Когато си на 40 той ще е на 62. Тебе ще ти се прави секс на поразия, при него и виаграта няма да помогне.
Скъсай с него колкото и да е тежко и си хвани някой по-млад. Дори на 30 да е пак е по-добра опция за теб.

4.   Сблъскала си се със зрял мъж, впечатлила си се, нормално е. Ще си имаш мил спомен и толкова. Не го мисли много. Още мъже ще има в живота ти, всеки следващ все по- интересен.

5.   За младост се плаща - ако мъж е с 10 години по-млада трябва да й помага финансово и обратното, ако жена е с мъж 10 години по-млад, трябва да му помага. Никой не иска стари, беззъби тела, без да е подпомогнат, освен ако е тотално влюбен балък.

6.   Кой не иска младо, особено комплексираните мъже, когато вече виждат, че са сплескани стафиди, а живота ги напуска. Но използват дебелани и тотално прецаканите в лице. Нормална млада жена няма как да се прежали да си легне със старец, пък още повече да иска сериозни отношения със спаружен чичак/дядка. Лягането с млада и хубава става само за много пари, които малко старци имат.

7.   Какво да правиш? Баща ти, ако си имала такъв е трябвало да направи нещо, но вече е прекалено късно.

Чингис Хан

8.   Да зарежеш чичката. Какво се занимаваш? ! Още като ти е записал първоначално тоя чичо-блок и толкова. Перверзници из нета само.
За секс те ползва, вие реална връзка нямате. Не правите обичайните неща за двойки. Няма емоционална привързаност, няма нищо. Сигурно те крие. Това ли искаш от живота си?
Питаш защо използват младите - наивни са, глупави и лесно връзват. Пък и чрез тях си вдигат егото и се чувстват младички.
Не че нещо, ама родителите ти е трябвало повече да те контролират. Пълнолетна си, ама на ЕГН само. Вижда се, че досега не взимаш добри житейски решения. Така се трупа опит, но малко мисъл трябва. Ревял ти е в 3 часа посреднощ, пиян и ти си хукнала. Ами да реве, ще реве и ще спре. Не е бебе, мъж на 40 годинки. Ако ти имаш нужда от помощ в 2-3-4 през нощта, той ще дойде ли? Ама не да си пияна, не да ти се прави секс, а да имаш нужда от помощ? Задай си този въпрос. Ако искаш си направи експеримент и му звънни по малките часове за някой измислен проблем и гледай реакции. Сигурно ще те отсвири.
Ще пораснеш и ще разбереш, че любовта не е това някой да ти пише, да те ревнува, да спи с тебе, а нещо съвсем, съвсем по-различно. Не се давай сама на подобни тарикати.

10.   С 2 думи: защото могат. Малко по-подробно: защото младите са достатъчно наивни да им се вържат на сладките приказки и да ги омаят.

11.   Ми изгубил е интерес явно, момиче.

12.   Аз бих ти препоръчал психолог... За съжаление няма толкова психолози да поемат стотиците хиляди "жени" които произведе т. н. ни "демокрация"...

А за това как си била "използвана"... Интересно ми е как от най-ранна възраст започвате да прехвърляте винаги върху другия. Има една приказка - не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава. В една транзакция по взаимно съгласие, няма "използвачи", но понякога има луди...

13.   Разкарай го, преди теб да те разкара, че като гледам да там е тръгнал!

14.   Най-добре за теб е да прекъснеш тази безперспективна връзка. Той директно ти е подсказал, че не вижда като част от живота си, иначе щеше да те представи на приятелите си, в компанията си, а не да те крие. Ако имаш самоуважение ти самата няма да искаш да си задният двор в живота му. Възможно е да има друга, на която държи повече, а ти си му за развлечение. Ако не проявиш достатъчно воля ще плачеш още.
На въпроса от заглавието- използват ви защото давате да ви използват. Както винаги по-умният използва по-глупавия, без да искам да те обидя. Така се учат житейските уроци.

18.   От личен опит - бягай с 200 от този!
Била съм в отношения с подобна огромна разлика и беше подобно на това, което описваш. Този човек е манипулативен и едва ли е способен да изпитва обич. Той те използва, за да спи с млада хубава девойка и да си мисли, че все още става. Този човек не те обича и не иска нищо друго от теб освен секс.
Ще срещнеш много по-нормални и подходящи мъже. Бягай още сега!

19.   до номер 3
ако искаш може да ме пробваш да те поскъсам на секс заради изказването ти

до номер 6
защо наричаш по възрастните по този начин, ти погледна ли майка си и баща си, те не са ли некролози. Да, ама тука ще ти спомена с две думи- аз съм на 68, жена ми е на 30, синът ми е на 6, одрал ми е кожата както се казва, на външният вид, коса, маниери, но такива като теб, комплексари това няма как да им е ясно и не могат да го допуснат в спаружените им мозъци, защото живеят жалък живот и на 50 ще са по спаружено от мен та да не и по рано.

до авторката- моето момиче, това че си попаднала на такъв, който не те е оценил, да не те смущава. Ти сама знаеш колко си била щастлива и какъв е бил животът ти с него през това време, ако бях на неговото място, нямаше да допусна да не съм с теб, както и не съм оставил момичето което роди синът ми, който е четвъртото ми дете а имам и 5 внуци. ще намериш друг като него и ще бъдеш щастлива, просто изхвърли предразсъдъците от главата си, не търси мнение от другите, винаги създавай свои предпоставки и имай само собствено мнение, бъди здрава и успех.