Писах й...
Снощи не издържах и й писах. Естествено, пих. Но пък това, което й казах, е цялата истина. Излях душата си. Чиста и истинска. Сутринта се събудих и осъзнавайки какво съм направил, влязох да изтрия съобщението, докато е още рано. Беше го прочела... Отговор няма. Не очаквам и такъв. Просто няма на кого да кажа и с кого да говоря за това, което чувствам. И в един момент всичко това избива някъде. Свива ми се душата само като се сетя какво направих, защото е абсурдно с оглед на отношенията между нас. Защо светът е толкова нечестен? Мечтата ми е да заспивам до нея, да я пазя, да говорим по цели нощи, да положа глава на гърдите й и да усещам сърцето й как бие. Плача като малко дете, защото ми липсва. Посред нощ будувам. През деня съм неадекватен и настръхвам при всяка нотификация на телефона, надявайки се да е тя. Най-нежното и чисто същество, което ще обичам каквото и да става, с когото и да бъде и ще се надявам просто да е добре... дори и далеч от мен. Не знам какъв точно съвет искам от вас, просто имах огромна нужда да споделя. Бих се радвал да прочета коментари на хора, които са минали (и са се справили) с това...

Коментари

1.   Моята история е подобна, само, че съм момиче. От година и половина съм изключила звука на нотификациите си, защото получавам сърцебиене, когато чуя звук от съобщение, а не е от него. Писала съм му, надявайки се да е променил решението си и да ме обича. Отговарял ми е, но ме е наранявал с базразличието си. Няма по-голяма болка от това човекът, когото обичаш най-силно, да си играе и с теб.
Повярвай ми, по-добре да страдаш без твоята любов, отколкото да страдаш ако си с нея и е с теб от съжаление или скука.
Не мога да ти дам съвет...и аз го търся.

3.   Излизай с други жени, дръж съзнанието си заето, прави много неща през деня. Запиши се на някакъв курс, запознавай се с нови хора и един ден ще ти е все тая за нея. Минах през това и съм горд със себе си. Това е спасението приятел. Всеки е минавал през това, ако си млад като мен (на 23 съм) сигурно пак ще минеш през това, но е важно да останеш със здрава психика и самоконтрол върху емоциите си, иначе е свършено с теб ! ИЗЛЕЗ ОТ ВАС И ПОЧНИ ДА ОБЩУВАШ СЪС СВЕТА ВЕДНАГА !!!

4.   Добре си направил, че си ѝ писал. Това е най-доброто, което си могъл да направиш! Да излееш душата си пред нея! Щом чувстваш, че още я обичаш, най-доброто нещо, което можеш да направиш е да споделиш директно с нея, какво чувстваш и какво ти е на душата! Нека да знае, че я обичаш и че някой истински копнее за нея, въпреки всичко!
Да знаеш, със сигурност, че и тя не е безразлична към твоите чувства, че рано или късно, тя ще намери начин и подходящ момент да ти се обади. Твърде вероятно е и тя да изпитва подобни чувства към теб!

5.   Ти добре, че си писал, но дали на нея това и е нужно? Блянове и какво? Ако го иска, ще ти се обади!

6.   Ти не си добре авторе

7.   Май че авторът е успял, щом вече не влиза тук. Желая му щастие!
А жената до него ще е истинска щастливка с такъв романтичен мъж!