Успех след 30 !
Има ли мъже които има успехи с жените след 30 години, примерно разведени мъже, мъже които не са имали толкова опит, дори и девствени. Интересно ми е защото наскоро приключих връзка с една мацка, а съм само на 28 и много хора ми казват че времето ми за жени е изтекло, трябвало да се задомя и така нататък. А аз искам да си намеря друга мацка да се разбираме.

Коментари

1.   Пич живей си по твоите разбирания и ще си печеливш!

Първо, ще си щастлив, защото.... правиш това, което те прави щастлив.
Второ, няма да има угризения, защото няма да се сравняваш постоянно с другите.
Трето, това е мъжеството, жените ще забележат, че си "алфа" и сами ще дойдат. И не само жени, животът ще се отвори пред тебе.
Четвърто, ще се опознаеш сам, а така ставаш още по-непоклатим в трудни моменти.

Така, че... спри да слушаш другите. Те ако знаеха, нямаше да са на тоя хал, а до сега не съм чул някой без проблеми - но хора да ти дават акъли, колкото искаш. Ако някой така се опитва да те събаря и виждаш, че не е от добри цели и загриженост, удари го и ти някъде по слабо място. Да трябва да се оправдава пред тебе, защо това и онова ще си замълчи, ще избяга в дупка и следващите месеци няма да чуеш от него..

П. П. Може би съм богат остаряващ човек с бизнес и щастлива жена до себе си. Мога да си и позволя която, когато, както/каквото поискам в този живот.
Искаш да се намираш в силна позиция като моята? "Продължавай да слушаш другите. " пък да видим по-далеч от тях ли ще стигнеш. Посредствено мислене.

2.   Пич живей си по твоите разбирания и ще си печеливш!

Първо, ще си щастлив, защото.... правиш това, което те прави щастлив.
Второ, няма да има угризения, защото няма да се сравняваш постоянно с другите.
Трето, това е мъжеството, жените ще забележат, че си "алфа" и сами ще дойдат. И не само жени, животът ще се отвори пред тебе.
Четвърто, ще се опознаеш сам, а така ставаш още по-непоклатим в трудни моменти.

Така, че... спри да слушаш другите. Те ако знаеха, нямаше да са на тоя хал, а до сега не съм чул някой без проблеми - но хора да ти дават акъли, колкото искаш. Ако някой така се опитва да те събаря и виждаш, че не е от добри цели и загриженост, удари го и ти някъде по слабо място. Да трябва да се оправдава пред тебе, защо това и онова ще си замълчи, ще избяга в дупка и следващите месеци няма да чуеш от него..

П. П. Може би съм богат остаряващ човек с бизнес и щастлива жена до себе си. Мога да си и позволя която, когато, както/каквото поискам в този живот.
Искаш да се намираш в силна позиция като моята? "Продължавай да слушаш другите. " пък да видим по-далеч от тях ли ще стигнеш. Посредствено мислене.