Сега накъде ?
Представете си, че сте в следната ситуация.
Омъжена млада жена сте с две деца.
Обичате мъжа си и искате да сте интимни с него.
Той обаче не иска. Целувки, прегръдки, докосвания… не са му по вкуса. Секс - веднъж в месеца за 2 минути е много.
А вие сте млада. Обичате секса, обичате интимността с него… Жадувате всичко това всеки ден. Но…не, нищо не се променя, и имате чувството, че младостта ви си отива, а вие не сте се насладили на сладостите на любовта… какво ще правите сега?
(не забравяйте, че имате две деца от този мъж)

-Pam

Коментари

1.   Само с искане не става. Ако вече си обсъдила проблема с мъжа си и той отказва да те разбере, или ако изобщо отказва да го обсъжда - значи връзката ви реално е приключила. Причините може да са много, но най-често е друга жена.

Колкото и да чакаш, няма да се оправят нещата, единственото което можеш да направиш е да продължиш напред и да търсиш щастието си другаде.

2.   Има си любовница. Това, че е направил две деца нищо не значи.

3.   Говори с него... ако не се получи, ЧАО, БАМБИНО!!! Мъже с лопата да ги ринеш.

5.   Сядаш и говроиш, от какво имаш нужда, защо и как, както и това, че искаш той да е човекът, който да ти ги даде. Ако отсреща не срещнеш разбирателство, поживо - поздраво.
Разделяте се, нормално и цивилизовано. Всеки поема по своя път и си гледате децата разделно, но щастливи всеки по своему.

Това е нормалното, нетоксично нещо, което трябва да се направи. Вече колко е възможно това в реална ситуация... е отделен въпрос.

Братан.

6.   Ами или се разделят, все пак без интимност не може, трябвало е навреме да каже, че не иска секс. Така или иначе секса е важен и ако липсва и другото е не пълноценно, щом няма желание. Не сте брат и сестра все пак.

7.   Той си взема необходимото на друго място явно. Варианти два:
Разделяте се без драми, вие ще продължите да бъдете родители за децата си, просто няма да сте съпрузи и всеки ще има свободата да бъде щастлив.
Или ако държите да сте под един покрив заради децата, говорите как да имате свои си връзки извън дома, но това е за хора които могат да имат интимна връзка без да влагат емоции.
Ако пък мъжът ти иска теб в къщи като майка на децата му, чистачката-готвачка т.н. пък за него любовта навън...такъв без жал се "издухва" от пътя и живота ти!
Ти си знаеш най-добре каква ви е ситуацията! Ако спреш да се залъгваш и признаеш пред себе си, де!

8.   Насила хубост не става. Като не те иска той, ще те поиска друг. Само първо се раздели с този всеки по пътя си. Твърде вероятно е да има любовница и бракът вече да е приключил фактически.

9.   Нещо ми се струва, че това не е цялата истина. Защо се омъжи за него, след като е такъв.

10.   Виж какво можеш да направиш за да разбереш дали не ти кръшка. Но максимално дискретно.
Дали се самообслужва? Дали гледа порно?
Той как оправдава липсата на желание у себе си? Говорили ли сте за психолог/сексолог?
Как ти звучи, с цел провокация, вечер в леглото до него да мастурбираш?
Как е той на тема ревност? Пробвала ли си да му подхвърлиш, че ще си хванеш любовник?
Развод по твоя инициатива с две малки деца, определено не е твоята печеливша карта. Не само заради стреса на децата и вероятните сериозни финансови проблеми. Вероятността като разведена с две деца да си намериш мъж, който да задоволява (макар и само) сексуалните ти потребности, не са никак високи. Направи максималното да разбереш причината за проблема с настоящия и потърси максимално устройващите (ви) решения.