Как може да има такива хора?
здравейте. Ще бъда максимално кратък. Когато имам време влизам в един чат, от който като цяло нищо не очаквам(като среща и т., н. ), та в почивния си ден влезох и писахме с една "дама". Стиогна се до среща еди кога си в еди колко си часа(след изрично запитване от моя страна истина ли е тая среща или не и т. н) след това тя ми звъни, че била подранила за срещата, тъй като била много развълнувана и аз й казах, че идвам. След пет минути ми звъни, но нямаше обхват, та затворих. Нямаше никой на срещата. На следващия ден влизам в чата и тя по едно време се появи и й казвам, че съм на работа, но за едно кафенце някъде да се видим. Уговаряме се на хотел Плиска на билата и през цялото време ми пишеше, че е там, до момента, в който ми пише, че ще сме се видели в работата, че били бъзици, че съм бил свестен и къде е трябвало да ходя, за да си намеря свестна, но не в тоя чат. ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е? Знае ли тази/този какво ми причини с това?

Коментари

1.   Е, какво ти причини?!
Бъзиците са били гадни, но докато не отидеш на срещата, няма да разбереш дали ще се състои.

3.   Напълно си е нормално... В днешно време повечето хора са напълно безотговорни, и им е най-лесно да въртят драми по интернет. Бъзика те да си прави кефа защото скучае, и хич не и пука.

4.   Ми да, и на мен ми се е случвало с бг мъже. Не знам защо така правят, питай бг жените, които го правят, може да намериш някакъв отговор. Вече с българи не си уреждам срещи, поради тази причина главно. С други народности не е ставало така. Нямам обяснение. Изглежда при нас е пълно с лузъри и от дврте страни.

5.   Можеше и по-гадно да е, но определено или е мъж, или е някоя грозна и дебела, която няма смелост да се види с теб.

6.   Не излизай с никоя, преди да си разбрал че е реална, пичага! Пълно е с жени по интернет, които си правят гаргара... Има всякакви, буквално! Не се връзвай, преди да си я видял във фейсбук, че има нормален профил и т. н. Най добре кратко видео във фейсбука или друго приложение, преди срещата! Аз поне тази методика следвам, и при малкото срещи на които съм бил досега, никога не съм бил изненадан с нещо фрапиращо.

7.   Явно става дума за бг чат-а гювеч, то там са само мъже, може и мъж да ти е писал.

8.   Дама? ! Може да е бил съседът Гошо от долния етаж...

Ти пък верно ли си такъв балък, че кълвеш на гол бастун и то 2-3 пъти?

Аз затова първо срещам/виждам жената на живо някъде през живота си - училище, университет, работа, после започвам да я харесвам/свалям и едва след това евентуално се стига до някакви отношения.

Това с чатовете определено е работа за загубеняци и закъсляци, какъвто искрено се надявам ти да не бъдеш през по-нататъшната част от живота си.