Нямам ерекция помощ
Здравейте на 24г съм когато съм с момиче не получавам никаква ерекция и се излагам а след това ме зарязват, получавам ерекция само когато гледам порно пия бабини зъби таблетки но няма никакъв ефект. Просто не се получава а много харесвах въпросните момичета с които бях

Коментари

1.   Спирай порното, ама дори не си го й помисляй. В зависимост от колко години го гледаш периодът на "лекуване" ще е различен от 3 месеца до 1/1.5 година. Ако продължиш да гледаш порно ще става по-лошо и по-лошо. Всичко е в мозъка, който сега е свикнал на определено количество допамин, който получава от порното, а от истинска жена не може да го получи и съответно "не вдигаш самолета"
Ето ти и един сайт, който да четеш -> https://www.yourbrainonporn.com/

3.   Трибестан ли пиеш или друг продукт от Бабини зъби?
Пробвай Трибестан, ако е друг продукта.
Трибестан е най-добрият продукт за ерекция и повече тестостерон.
Ползвал съм го с фитнес цели и имаше ефект и върху либидото.

4.   Ти си живото доказателство, че порното е изключително вредно за мъжет! Спреш ли го, всичко ще се оправи. Но докато насищаш мозъка си с хормони на щастието заради порното, с реална жена няма да ти се получава.

5.   Спри порното, много хора имат този проблем, води до увреждане на мозъка ти.

6.   Спри порното, започни да медитираш помага много, всякакви полови стимулатори, бабини зъби, лекарства за вдигане на самолета, няма да имат грам ефект, тъй като проблема ти е в мозъка, а не в пениса. Прочети за нофап.Не ти става защото просто не се възбуждаш, а тези лекарства и хранителни добавки действат при полова възбуда, когато стимулираш много мозъка с порно, компенсаторна та реакция на тялото ти е да не ти стане, тъй като просто при секс с момиче не се отделя толкова допамин колкото при гледане на филм.

7.   Потърси лекар и му разкажи, това което написа тук. Важно е ако има някакъв проблем да се реши, не е срамно.
Може и просто много да се притесняваш ат това как ще се представиш с момиче и от там да не се полуава, както би искал.

8.   Я върви си изследвай нивото на тестостерона. Оправдания с порното са за изкуфели лелки. А може и да си гей и да искаш някой да те опипа.

9.   Без да съм експерт в областа, моето мнение е, че това най-вероятно е на някаква психична основа, тъй като си прекалено млад да е на физическа. в случая най-важното е отношението на момичето. смисъл прави го с някоя, която наистина харесваш, и която би ти помогнала, проблемите в леглото са и на двамата. Аз също имах приятел, който просто не можеше да получи ерекция или издържаше много малко, карахме главно на орална, но след първите пъти ставаше все по-добре и след време си водехме напълно нормален полов живот, според мен защото усети, че с мен е спокоен и че ни е хубаво всякак, въпрекиче след време се разделихме, но по съвсем други причини, ама тук ще вляза в друга тема :Д. не те съветвам да пиеш лекарства от сорта на трибестан и всички видове виагри, тъй като те не решават проблема изцяло, а само за момента. Това е което аз бих ти казала-намери някоя, която наистина да си заслужава и ще видиш, че нещата ще се получат.

10.   И аз съм за спирането на порното. Влияе зле дългосрочно. Променя възприятията, мозъкът ти спира да търси всичките сетивни рецептори, които нормално участват при секс и после трябва бая време, за да ги включи отново.

11.   Стига с това порно! Цигарите и алкохола също оказват влияние и храната също е фактор, но ядките, чесъна, целината също увеличават ерекцията и за моите 38 г. не се оплаквам! Алкохол почти не пия, по Коледа не съм и близвал, то ако беше така, щяха да изписват алкохола като лекарство! Не че хората не пият, но който има самоконтрол, знае за какво говоря!

12.   Те тия момичета участват ли по някакъв начин или просто лежат като мъртви риби под теб? Щом не могат да ти го надървят, те се излагат, не ти.