Жени, вярно ли е,че
... ако един мъж не си поиска секс на 2ра среща,а дори и на 3та 4та го смятате за страхливец и загубеняк и губите интерес към него ?

Коментари

1.   За мен не е проблем. Виждам го напълно нормално.

2.   Категорично да.

3.   Не е вярно.

4.   За леките и самовлюбени жени може това да важи.
Аз смятам, че е добре да не се втурваме веднага в кревата, а да се поопознаем малко преди това. Не мисля, че такъв мъж е страхливец и загубен, даже ще ми направи добро впечатление.

5.   Разбира се, че не...но това е строго индивидуално за всяка жена. Аз предпочитам да мине повече време, понеже съм недоверчива и не мога да допусна някого толкова близо до мен за има-няма 1-2 срещи. Това е абсурдно.

6.   Едно време това се тълкуваше като че мъжа мисли само за кекс и е несериозен и даже се обиждаха, че ги виждат само като средство за задоволяване на нагона, а сега пък им бие по егото, че не ги пожелават още в първата секунда. Светът изтрещя. След време сигурно ще се обиждат, че не им правят генг бенг по 20 непознати мъже всеки път когато излязат да хвърлят боклука.

7.   За мен, пък не е нормално да се познаваме от 1,2 седмици и да иска секс. Всеки човек е различен, и всеки възприема нещата различно. Определено ако ми поиска секс, рано ще ме загуби, колкото и да го харесвам. Ако искате нещо сериозно, не бързайте със секса.

8.   Ама как да поискаш първите дни, та нали след това няма да можеш да се разхождаш месеци наред за ръчичка с нея. Ти ако си мислиш, че тия дето са се хванали във връзка се ч....

9.   Разбира се, истинския мъж ебе на първа среща, защото иначе няма втора. Смотаняците на 2-ра, а тези след 3 и 4 ебат на сватбата ако жена им позволи.

10.   Има си рационално обяснение това нещо, за което питаш. Това са жени, които най-общо казано, се виждат в доста ограничена социална роля, имат някакви жестоки комплекси или някакъв тип объркана сексуалност- фетиши, мазо, бисексуални, насилие в детството и пр. Те държат да правят секс на 1-2 среща, понеже така виждат ролята си. Един вид-да оценят мъжа що за секс прави, преди да са се почувствали емоционално обвързани с него. Знаят си, че са емоционално нестабилни и това е защитна реакция. После какво ще правят ако "не става", а те са обвързани вече емоционално с него?
По ред причини това е и основният контингент, който си пада по "лоши момчета", разни престъпници (съзнателно си търсят такива), нацепени батки и пр. представители на мъжката фауна, намерил зоната си на комфорт в тоя сегмент.

Жена с необременена психика, която има висока самооценка, свободна от предрасъдъци и с намерено вече място в обществото можеш да забравиш да ти пусне на втора среща! Те имат съвсем друга система за оценка на партньора и тя е с почти нулева грешка относно сексуалните му възможности. По-скоро, ако си търси нещо бързо, ще ти пусне още на първата, но ясната уговорка как стоят нещата и какво можеш да очакваш от нея.

11.   Ъъъ, не? Кой ви пълни главата с тия глупости? Даже напротив... от лошия си опит вече държа да познавам по-добре мъжа, ако имам сериозни намерениея към него, преди да правим секс. Разбирай няколко месеца.

12.   Много жени не биха имали нищо против да ги каниш по ресторанти, да им отделяш от ценното си време да им обръщаш внимание, да ги хвалиш за щяло и нещяло, да им правиш подаръци и винаги да си насреща, когато имат нужда да си попишат с някого, когато им е скучно или имат нужда от кошче за душевни отпадъци. По този начин запълваш душевните им дупки. Успоредно с това, те тайно от теб си намират други мъже да запълват телесните им дупки. Този тип запълващи мъже не отделят излишно много време и не обръщат внимание на жената, не са загрижени за нея, не уважават личността ѝ, не харчат пари по нея, а тя си знае, че са насреща само ако ще се действа по същество в леглото, иначе не я отразяват за нищо друго. И въпреки, че жените са недоволни от това, редовно се случва в обществото ни те да прескачат едновременно и между двата типа мъже, защото вечно не им стига това, което получават само от един мъж. Докато разиграва някой баламурник да се раздава и да отнася с нея като с принцеса, без да тя има каквито и да е чувства и намерения към него, батката в това време подготвя терена да я пълни като пуйка след това. Една жена се чувства спокойна, само ако всичките ѝ душевни и телесни дупки са запълнени. Това рядко се случва от един и същи мъж, защото съвременните жени мислят краткосрочно и "на парче", що се отнася до избора им на мъж, а не цялостно и с мисъл за бъдещето като сплотена двойка, способна на задружност, обич и разбирателство.

https://i.imgur.com/wBdVi8W.jpeg

- Кифлоприземител

13.   Абсолютно не е вярно! Не става с поискване, случва се спонтанно.
С мъжа ми се случи след 3 месеца ежедневни срещи. Всъщност това за мен беше знак, че наистина се интересува от мен и за него не съм само външност, както и че не е женкар и бройкаджия.

14.   до 11

"от лошия си опит вече държа да познавам по-добре мъжа, ако имам сериозни намерениея към него, преди да правим секс"

Това означава ли, че на несериозния женкар ще му пуснеш на втория ден?

15.   Кифльо,поне на Коледа не можа ли да се сдържиш? Пиян ли си, изтрещял ли си?
Но никой не ти е виновен, че си падаш по простакеси и после всички жени ти изглеждат като тях.

Да ти е сладка коледната пуйка с все описаните гарнитури!

16.   Не, аз първо излизам, виждам какъв човек е и евентуално след месец, два, три, но съм женена вече де, само с два партньора съм била. Ако не ме чака, не ме иска.

17.   "Жени, вярно ли е,че
... ако един мъж не си поиска секс на 2ра среща,а дори и на 3та 4та го смятате за страхливец и загубеняк и губите интерес към него ?"

Тъкмо обратното - губя интерес към мъже, които искат секс в началото на познанството. Да си представим следната ситуация. На втора среща сме и той директно (или със заобикалки) ме пита за секс, да кажем довечера. Плащам си сметката (ако сме на заведение), ставам, тръгвам си и повече нито вдигам телефона, нито отговарям на съобщенията му. То е пределно ясно какво търси и че го търси от всяка (почни всяка) срещната. Е, ама аз не търся същото. И не търся всеки срещнат. Преди да правим любов с телата си, трябва да правим с душите си. А в душата си не пускам всеки.

18.   Не съм много убеден, че са наясно какво точно е загубеняк. Истинските лузъри са обвързани и даже не помирисват сливка. Потенциалните типове са отсортираните. А кифлоразрушител им сипа за пореден път с голямата лъжица. И все истини.

19.   What? You gotta be kidding with me!!!

Знам, че се навъдиха много курви и от двата пола, но откога е нормално да искаш секс на ВТОРАТА среща? ВТОРАТА среща? На третата какво - брак? А на четвъртата да имате деца? Или ако спазваме порно стилистиката: на третата ще поискаш да правите тройка, а на четвъртата да отидете в импровизирана секс комуна, където всеки се такова с всеки без да се гледа пола?

Колкото и да са зле някои хора, не искам да вярвам, че това е нещо повече от 1-2 жени с между никакъв и липсващи задръжки и усет за нещата от живота.

20.   Заключение:
Съвременните жени имат нужда от бърз секс подплатен с празни приказки за нещо дълбико и възвишено.
Вече все по трудно се намират балъци, ставащи за жертвени агнета за съвместно съжителство и брак.
Ако човек не си гледа приоритетите и интересите в един момент и вселената му помага.

21.   Ако не ми пуснат до 4-та среща, значи няма привличане и няма смисъл да се продължава с тази жена!

22.   Аз не мога да ги разбера тези работи с официални поисквания. Ние за дипломатични или бизнес преговори говорим или за лични взаимоотношения, че се обърках? Ако искате корабът ви да мине през Босфора, да, трябва официално да попитате турското правителство дали са съгласни, но правенето на секс в една връзка би трябвало да стане спонтанно, както вече е написала номер 13. Точният момент би трябвало да се усети и от двамата партньори и просто се случва без излишни приказки и официални запитвания. Сега, ако сте в страни като в Швеция е друг въпрос, там може и да се налага да искате официално съгласие, но в България още не сме изтрещели толкова, надявам се.

23.   Aвторе, ти с каква жена искаш да имаш връзка/семейство, каква майка би искал за децата си- за която е нормално да ляга с мъжете на първа, втора среща, а всички, които дотогава не са ѝ поискали смята за загубеняци и страхливци ли? Ако си ок с подобни жени, поздравления, ще имаш половин град баджанаци.

24.   В България хората имат ... може би най-ниското либито в Света.

25.   14,

Ако преценя, че искам само секс от този човек, ще му пусна по-рано, но не мога да кажа с точност на кой ден, съжалявам. Не виждам какво да пазя и да се фръцкам, ако и на двамата целта ни е една и съща. Или това е лошо, защото съм жена? :))
Има хора просто за секс, има и за сериозни отношения.

26.   Кифльо да си бие една злобарка, че да разтовари малко гневното напрежение.
Дългите разходките с каката на ниските обувки и прасчо емотиконите до нищо не доведоха...
Да вземе най-после да научи, че една жена, ако във фаза първи срещи не полага никакви усилия, за да впечатли мъжа срещу нея, не става за нищо.

27.   Не 9,
На първа среща ебе мъж, който се среща само с грозници. Те си знаят, че така или иначе, няма да има втора среща.Красавиците не го правят, защото не бързат, знаят си цената! Всеки мъж знае той за коя група става.

28.   Не. Не е вярно. Поне не и за всички. За мен не е вярно. Дори при сериозни намерения предпочитам да изчакаме със секса в началото, а после да се "скъсаме" от секс. За други обаче вероятно е вярно. Пък зависи и от много фактори - от самите хора, от колко време се познавате, как сте се запознали, какви намерения имате един към друг, колко силно е привличането помежду ви и. т. н., и т. н. Всички отношения са индивидуални. Кому са нужни тези обобщения?
Ж 34

29.   25, жени като теб са ми още по-отвратителни и от курвите. Кварталния женкар го чукаме още на здравей, обаче пред сериозния ще се правиш на света вода ненапита и ще го въртиш 3 мес. на шиш, докато му пуснеш, че онзи да си каже колко си морална, че да го вържеш.

Курвите поне са честни и ги знаеш, че са курви от самото начало. А лицемерки като теб ги разбираш, когато вече са те вързали.

Ей затова много мъже предпочитат да чукат и хвърлят, поне знаят, че няма да бъдат излъгани и 20 г. да се заблуждават колко е морална съпругата им. Не съм от тия мъже, но им разбирам логиката.

Ти ако беше толкова морална, изобщо нямаше да си помисляш за секс на първа среща, независимо какъв е мъжа. Още по-малко пък щяха да те привличат курвари само за секса. Поне ен забулждавай себе си и бъдещия си мъж, а си се чукай с всички на първа среща, че поне мъжа да си знае с каква си има работа.

30.   29,

Абсолютно имаш право да мислиш каквото искаш за моята особа. Никъде не съм казала, че съм морална, не съм... използвала съм мъже просто за секс, манипулирала съм ги, лъгала съм ги, изневерявала съм. С устата, с която съм правила свирки на друг, няколко часа по-късно целувах приятеля си, който по-натам ми предложи брак, но отказах и го оставих за по-добър. Така ми хареса просто. Правя това, което искам и което ме устройва. Никога не съм премълчавала мнението си по въпроса и всичките ми партньори са го знаели. Научих го от господата: ако ти е само за секс и лиготии - ебеш и бЕгаш, държиш се като лайно; ако искаш нещо повече - влагаш нещо повече, цялото ти отношение е различно.

Не знам защо се пенявиш толкова, явно се жегна дълбоко, давам ти 5 звезди за бурната демонстрация.

31.   Браво 29

С коментара си 25 номер 11 показа и доказа, че е тотална к*рва, но добре замаскирана.

Такива за съжаление са твърде много от българките. Всъщност съмнявам се, че дори българинът е наясно с това, какви двулични жени има тука.
И съм убеден, че не подозира техния огромен брой!

Нямате си и на представа, колко туземки са потенциални прикрити Шафрантии по нашите земи!

БЕДНА ВИ Е ФАНТАЗИЙКАТА НАПРАВО...

32.   Следващия път като не ви пуснат на първа среща и си помислите, че сте случили на свястна жена, прочетете пак номер 30 и горните и коментари. Да не стане да лапате спермата на кварталния курвар от устата и.

33.   Много зависи. На 22 съм, била съм с 3 момчета. Първия ми път беше на 17 и го направих още на първата среща, бяхме приятели си привилегии, с втория по същия начин - на първата среща, беше някаква връзка за 2 седмици и съжалявам, че си пропилях времето, в леглото беше добре, но дотам. И след това със сегашния ми приятел - той беше девствен, направихме го на 4-тия месец, за мен това беше най-доброто решение и все още сме заедно. Зависи от човека и как го чувстваш, дали искаш нещо сериозно или просто забавление и което и от двете да си искаш, и двамата да бъдат съгласни с това.

34.   Когато човек се продаде, другите са му виновни винаги. Започвам да мисля, че психопатията - липсата на емпатия към другия - се продобива. Коментар 30 е рядко искрен, което заслужава адмирации. И връщане към него от време на време, да дси припомня човек...

facetious

35.   30, направо съм в шок, че съществуват такива момичета и жени, аз ли съм най-глупавата, че на 19 за първи път правих секс с момче и никога не съм си и помислила да изневеря, в момента съм на 26 и продължавам да бъда с това момче.. Аз съм в шок..

36.   На първа среща не е окей да се прави, каквото и да било, даже за мен и целувката е малко прекалена, а пък за секс да се говорим, откъде сте сигурни тоя човек с какви други е бил преди вас, то така се разпространяват болестите.. и не, не говоря за коронавируса, хаха.

37.   Странно ми е как, ако момче прави секс на първа среща е играч, но ако жена прави тогава е най-долнопробната, защо има такива изкривени стандарти?

41.   Смятам, че една жена трябва сама да си иска секса, все пак това е необходимост. И да аз съм правила секс на първа среща и смятам, че е напълно нормално. В кола, където и да е. Даже се е случвало да го правя на първа среща и повече дори да не ме потърсят, поне знаеш, че ти е било яко. Кое е лошото?

42.   На първа среща е окей, но ако продължава да не пуска вече след няколко със сигурност има някакъв проблем или по-скоро е девствен?

43.   На първа среща се прави секс и е нормално.

44.   Няма значение на коя среща е, важно е дали ще си допаднете с човека.

46.   Няма никаква зависимост от красотата на една жена с това дали пуска на първа среща! Дори при красивите шансовете да пуснат са по-големи (но не за всеки). Защото ако тоя не става, ще си намерят друг още на следващия ден. Няма какво да го мислят толкова. Предложенията валят.
Има и такъв спорт - ходене по круизи. Не се заблуждавайте - единствената причина поради която жени ходят на круизи САМИ, е да забършат нещо мимолетно.... ахъъммм, обърках се. Имах предвид - защото обичат да пътуват и искат да обиколят света. :D

47.   Е, на някои им е трудно дори да допуснат, че не жените въртят мъжя на шиш по няколко месеца, а самият мъж не прави постъпления в тази посока.

48.   Е, на някои им е трудно дори да допуснат, че не жените въртят мъжя на шиш по няколко месеца, а самият мъж не прави постъпления в тази посока.

49.   Не го смятам за такъв но и аз не го чакам толкова време. До 3та среща ми се иска да се пробваме дали секса е як. Защо после идват емоции и болка и проблеми ако нещата не вървят в леглото и разбереш прекаленоо късноооо. А и ако го чакам 1-2 месеца да се опознаваме и тн без секс ли да стоя до тогава? Аз съм млада на 22 и имам редовна нужда от много секс.

Вени

51.   Това е безумен въпрос. Какъв секс на 1-2-3 среща? ! Вие наред ли сте? !
За да ида насреща с някого трябва да ме молят и убеждават доста време. Ако все пък ида и преценя, че се държи неуважително към мен ставам и си тръгвам. Ако ми прави намеци за секс или си го поиска такъв ставам и си тръгвам, съответно втора или трета среща няма.
Секс може да има след като аз преценя, че искам да споделям тялото си с този човек (имам емоция, чувства, желание към него). Това може да стане след 1-3-5-10-12 месеца в които се срещаме и си говорим, а може и да не стане въобще. Секса е в следствие на зародила се душевна близост и опознаване, не предпоставка за запознанство.

60.   Какво значи да си поиска секс? Имаш предвид директно ли? Ти можеш и елегантно да покажеш интерес. Нещата обикновено са ясни още в началото. Но някои мъже се притесняват и не знаят как да се държат. Тогава жената се чувства неловко, защото мъжът се държи, , смотано''. За мен е чаровно понякога. Наскоро бях на един рожден ден. Имаше 10 човека. Останах случайно насаме с един мъж, който знам, че ме харесва. Толкова се притесни, че и аз се притесних и счупих една чаша като минах покрай него, не исках да минавам близо до него, затова се наклоних към масата и отнесох чашата. Искам да сме приятели, но между нас има някакво напрежение и затова го отбягвам.