Всеки, който е бил влюбен и е делял километри с любовта му - ще прочете това
Навън е зима и е толкова студено, а ти си топла лятна нощ ухаеща на морето. Виждаш сянката в снега под лампите и ти се иска да бягаш… да избягаш от всичко, за да погледнеш само към единствената лампа, която осветява сърцето ти! Там вали бурно и мирише на любов, тази любов, която никога няма да бъде осъществена… Боли ли те като плачеш или плачеш като те боли?

Спомняш ли си онези дни, дните, които никога няма да се върнат, този ден е точно такъв. С теб ми е за последно все си обещавам, но ти не спря да искаш да се присъединявам към едничкия ти живот, може би ще му придам вкус, когато слънцето залезне или когато нашите очи започнат глупавата игра! Ти продължаваш да ме докосваш, без да правиш нищо, стоя отдалеч и те гледам, както сега гледам лампите - далече са, колкото беше далеч от мен…Казах думата “далеч” твърде много пъти в реалността, но в сънищата ни “близо” можехме да се докосваме… И така разбрахме, че се обичаме дори и да не искахме, но сърцата не спираха да се прегръщат! Смеехме се на километри, които ни деляха и не подозирахме, че чувствата ни заливат, онези огнените и изпепелени…

Преглъщахме дълбоко с всяка една година, за да се забравим, но уви, този край нямаше видимост. Сега върви по радиото - Сбогом моя любов, казвам ти сбогом, дори и да не мога да се разделя с теб! Дори и да е трудно всеки ден… Ще те оставя в 2021 година, но знам, че ще останеш в сърцето ми завинаги!
Обичам те безкрайно!
❤️

Коментари

1.   Много красиво написано

2.   Благодаря Ви! ❤️

4.   Това, "обичам те безкрайно" не оставяй да умре в тоя един живот. Може ли да се спре тая безкрайност или да се предаде на други занапред.. ,

5.   Красиво е! И тъжно. :(
Може би не е "сбогом", а само "довиждане". Никога не знаеш дали пътищата ви няма да се пресекат под светлината на някоя лампа.
Борете се, не се отказвайте те.
Има хора, които нито времето, нито разстоянието могат да заличат. Погледи, които никога не угасват, прегръдки, които не изстиват, любови, които не стихват.

6.   :)) Да си далече е избор и всичките тези думи са оправдание за нещо което е загубило смисъл преди още да се е развило!
"Любви, надежды, тихой славы
Недолго нежил нас обман,
Исчезли юные забавы,
Как сон, как утренний туман;"
Дори и да се срещнете след време нищо няма да е както си го фантазираш!

7.   Много красиво наистина, дано сбогом е само до скоро в твоя случай

8.   Върни се и си я вземи;Успех! :)